Modelki, aktorki i inne SVB - PUA Tutorial part 1

Początek cyklu o uwodzeniu modelek, aktorek, businesswomen, prezenterek telewizyjnych itp.

 

Tekst poniżej to początku cyklu przeznaczonego wyłącznie dla tych, którzy chcą uwodzić kobiety o wysokiej wartości socialnej, czyli modelki, aktorki, businesswomen, prezenterki telewizyjne itp.

 

Bazując na swoich doświadczeniach stwierdziłem, że przyjęte określenie dla bardzo atrakcyjnej kobiety – SHB (super hot baby) jest w wielu przypadkach niemiarodajne. Błędne jest postrzeganie kobiety tylko poprzez pryzmat jej urody. Duże ma znaczenie wartość socjalna kobiety, czyli to jaką zajmuje pozycję w społeczeństwie, czym się zajmuje. Wpradzając ten czynnik często okazuje się, że sposób postępowania z taką kobietą jest diametralnie inny.

Dlatego uważam, że dobrze jest wprowadzić do słownika PUA taki termin jak SVB.

 

SVB – social value babe (kobieta o dużej wartości socjalnej)

 

Do tej grupy kobiet zaliczam:

  • modelki

  • aktorki

  • businesswomen

  • kobiety pracujące w mediach

  • kobiety na wyższych szczeblach polityki

  • artystki

W kontakcie z takimi kobietami ważne jest, aby zachować zimną krew i zrobić coś innego, niż większość.
Często inni mężczyźni uczą takie kobiety tego, że należy im się podziw za to, że pracują swoją urodą, czyli gdy słyszą, że ona jest modelką to zaczynają sypać komplementami lub zmieniać swoje zachowanie względem niej. Cała rzecz w tym, aby informację w stylu jestem profesjonalną modelką Playboy’a przyjąć z taką samą reakcją jak wskaźnik opadów deszczu w Suwałkach. Jako coś zupełnie normalnego i zmienić temat.
Takie zawody jak aktor/ka, model/ka, prezenter/ka telewizyjny/na urachamiają odpowiednie stereotypu jako kogoś o nadzwyczajnej urodzie. Tak samo większość facetów reaguje podziwem gdy ich kolega mówi – Chodzę z fotomodelką. To nic, że ona może być głupia i nudna, ale stereotyp się uruchomił i sygnał aprobaty jest. Działa to, również w drugą stroną.

Podsumowując. Gdy ona mówi Ci, że jest prezenterką telewizyjną, aby podbić swoją wartość w Twoich oczach to najlepszą reakcją jest powiedzenie - OK, a swoją drogą….(prowadzisz rozmowę inny temat).

 

Zapisz się do Newslettera

Film szkolenie
Members Area
Personal Coaching
Eksluzywny materiał
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika