Uwodzenie – czym jest tzw. MOVE i jak go zrobić dobrze

Dzisiaj zajmę się zaawansowaną analizą wybranego elementu. Materiał dla osób zaawansowanych.

Najpierw polecam się zapoznać z artykułami takimi, jak na przykład:

Czyli przemieszczanie kobiety podczas uwodzenia jej z jednego miejsca w inne, to teoretycznie bardzo proste zagranie w klubie, które powinno mieć miejsce za każdym razem kiedy uwodzisz. Każdy „guru” uwodzenia mówi: „Trzeba robić move’a, bo dzięki temu tworzysz dużo komfortu”. Niestety nie udało mi się jeszcze trafić na bardziej obszerna analizę tego elementu gry. Dlaczego? Być może doszli oni do wniosku, że jeżeli coś działa, to po co dalej to analizować i ulepszać? A być może nikt nie wie po prostu jak się do tego zabrać? Problem w tym, że jeżeli to działa dla jednej osoby nie konieczne podane w taki sposób jak to robi BB czy Mystery może działać dla innej.

jak poderwać dziewczynę w barze

Kiedy i dlaczego powinieneś zrobić MOVE podczas podrywu

Move jest rzeczą, bez której praktycznie nie posuniesz swojej gry do przodu. Możesz to zrobić bez movea jednak utrudnisz sobie życie, a zalet movea jest wiele:

– Jeżeli chcesz szybciej eskalować, move Ci w tym pomoże.

– Jeżeli chcesz mieć lepszą logistykę, wykonujesz move.

– Jeżeli chcesz zabrać kobietę jeszcze tej samej nocy do domu – musisz robić move.

Zwróć też uwagę na fakt, że kiedy Twoim celem jest tylko wzięcie jej numeru telefonu to move robisz w zupełnie inny sposób niż w przypadku, gdy celem jest seks tej samej nocy, to dwie różne bajki – dlatego stwierdzenie „Trzeba robić move, bo to tworzy komfort.”, czy tym podobne truizmy z którymi wielokrotnie spotkasz się podczas surfowania w Internecie, moim zdaniem jest praktycznie bezwartościowe.

jak poderwać dziewczynę w klubie

Jak rozumieć move, co to w ogóle jest

Rozmawiasz z kobietą w klubie. Eskalujesz na wielu poziomach, aby pchać interakcję do przodu. Wyobraź sobie drabinę eskalacji. Drabina ta, tak samo jak każda inna drabina ma swój początek i koniec. Stojąc długo w jednym miejscu eskalujesz po tej drabinie i kiedy dojdziesz do samego końca (stoisz za długo w jednym miejscu) rozmowa zaczyna tracić energię i nagle z super zajebistego podrywu robi się zdechnięta rozmowa – ile razy miałeś taką sytuację? Ja od zajebania. Kiedy robisz move to tak jak byś dokładał kolejna drabinę na tą pierwszą. Dzięki temu możesz wchodzić wyżej i eskalacja nie umiera. Każdy kolejny move jest jak dołożenie następnej drabiny, abyś mógł iść cały czas do góry.

Kiedy i jak używać move

Tutaj skupię się tylko na grze klubowej: Attraction i Komfort (do NC), pomijam także sytuacje SNL. Opisze Ci, dlaczego i kiedy należy wykonać move – co możesz zyskać dzięki temu i jakich problemów unikniesz. Stosując się do tych instrukcji będziesz w stanie intuicyjnie posługiwać się tym we właściwy sposób.

Logistyka

Zanim zaczniesz rozmawiać z kobietami rozeznaj się w swoim otoczeniu. Zobacz w jakich miejscach najczęściej rozpoczynasz rozmowę. Gdzie możesz z tego miejsca zrobić move w cichsze, lepsze miejsce. Zastanów się jaki czynnik otoczenia sprzyja oznajmieniu move na logicznym poziomie. „Głośna muzyka”, „Tłum”. Wykorzystaj otoczenie w którym się znajdujesz.

Attraction

Move tutaj powinien odbyć się szybko niezależnie od tego czy set stoi w dobrym logistycznie miejscu czy też nie.

podrywanie w barze

Ile czasu może to zająć

W zależności od sytuacji w której się znajdujesz:

Robisz move natychmiast – w chwili rozpoczęcia rozmowy

Move praktycznie w momencie otwarcia około 5 sekund. Chwilę po tym jak mówisz cześć, bierzesz ją za ręce i robisz z nią move. Problem z tym mają osoby początkujące i tobie na razie tego nie polecam.

Rozmawiasz z nią i dopiero, gdy jest zainteresowana proponujesz zmianę miejsca.

Tutaj move trwa w zależności od tego ile trwa Twoje attraction. W tym przypadku może wystąpić problem pod tytułem koleżanka. Wtedy potrzebny jest Ci jest wing, lub umiejętność radzenia sobie w takich sytuacjach samemu.

Zdobywasz zaufanie grupy i dopiero wyciągasz z grupy Twoją dziewczynę

Tworzysz zainteresowanie u całej grupy i dopiero zabierasz dziewczynę, którą lubisz w bardziej ustronne miejsce. W tym przypadku powinno to trwać około 3 minut w zależności od poziomu zaawansowania.

podrywanie w klubie

 

A może więcej konkretów? Nie. Włącz myślenie, bo to podstawa!

Celowo nie skupiam się na opisie metod, bo cel jest inny. Spójrz na większy obrazek. Analiza tego pomoże Ci zrozumieć, ze pierwszy move powinien być robiony szybko, a da się go też zrobić błyskawicznie. Nie trać czasu na 15 minutowego openera na opinię, czy 10 rutyn. W attraction move trzeba zrobić szybko z kilku podstawowych przyczyn.

W fazie attraction ona jeszcze nie pracuje dla Ciebie na tyle, aby olać czynniki logistycznie typu: jej koleżanki przychodzą, ktoś ją woła, ona Cię nie słyszy itp. Chcesz jak najszybciej wyeliminować te czynniki, które mogą Ci przeszkodzić. Wykorzystaj to do zrobienia move: „Jest tu strasznie głośno chodź”.

Pierwszy move najlepiej robić w najbliższe miejsce, które wcześniej wybrałeś. Zyskujesz dzięki temu na wiele sposobów. Wymienię Ci te podstawowe:
– Jej stan emocjonalny się zmienia, kiedy idziesz w cichsze miejsce. Jeżeli na przykład poznałeś ją tańcząc przy parkiecie w momencie, kiedy byś tam został ona mogłaby Cię zostawić i zacząć tańczyć. Move zmienia jej stan emocjonalny – w cichszym miejscu zachowa się inaczej.
– Wchodzisz w ramę – chcemy się poznać zamiast to ja Cię podrywam. Dlaczego? Chwilę wcześniej byłeś gościem, który do niej zagadał. Teraz oboje chcecie się poznać.

– Tworzysz komfort i pokazujesz, że umiesz prowadzić

– Attraction można robić tylko przez pewien czas. Jeżeli robisz to za długo wychodzisz na tańczącą małpkę i po chwili tracisz wartość, energia opada, tracisz set. Move jest definitywnym zakończeniem fazy attraction i uniknięciem tego problemu.

move w podrywie

Komfort – naprawdę warto go zapewnić i to jak najszybciej

Jak już wspomniałem w fazie attraciton, move powinien być zrobiony szybko. Sprawa ma się jednak inaczej w przypadku fazy komfortu. Tutaj z ilością i częstością move nie można przegiąć.

Wróćmy do naszej drabiny. Eskalujesz i energia rozmowy wciąż rośnie. Jesteś w komforcie i rozmawiacie na codzienne tematy. Podstawowy problem komfortu jest taki, że z czasem energia zaczyna opadać, a w konsekwencji cała chemia, którą stworzyliście wypala się. Lekarstwo jednak jest proste. Wyobraź sobie, że stoisz z nią po pierwszym move w X miejscu. W tym momencie zaczynasz wchodzić na drugą drabinę. Wraz z upływem czasu wchodzisz coraz wyżej, kiedy wejdziesz już na sam szczyt nie możesz iść dalej i energia opada, a dziewczyna ucieka.

Twoim zadaniem jest wyczucie chwili, kiedy już zbliżasz się do końca drabiny. Wtedy robisz move! Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby to nie zadziałało.

Ponadto move jest wspaniałym narzędziem do sprawiania iluzji, że „znamy się długo”. Na przykład przytulacie się i stojąc ciągle w jednym miejscu. W raz z upływem czasu ryzykujesz, że ona nagle uświadomi sobie, że minęło zaledwie kilka minut od kiedy się poznaliście, a ona już się tak daje obejmować.

Aby tego uniknąć musisz robić move. Robiąc move „resetuejsz” jej stan umysłu, bo kiedy ciągle zmieniasz miejsce. Ciągle sprawiasz, że dużo się dzieje to wywołujesz iluzję, że znacie się długo.

Kiedy dla niej przytulanie w miejscu pierwszym wydawało się czymś dużym. To w chwili kiedy robisz move w zupełnie inne miejsce. Wtedy już przytulanie jest dla niej czymś normalnym i możesz od niego zaczynać. Wcześniej tak nie było. Wcześniej musiałeś starać się o to, aby w końcu ją przytulić i przed zrobieniem move to było coś dużego. Ona wtedy zdawała sobie sprawę, że „Aha, stoimy tutaj 10 minut. Nie znałam go wcześniej, a już się z nim przytulam!”. Natomiast po tym jak zrobiłeś move przytulanie się będzie jak najbardziej uzasadnione.

W komforcie ograniczaj się z move-em maksymalnie do 3 – 4 razy. Każdy move powinien być robiony z dłuższym odstępem czasowym. Chyba, że energia zaczyna opadać to wtedy jesteś zmuszony zrobić go szybciej.

Jeżeli nauczysz się wykorzystywać i używać te podstawowe czynniki, sam zauważysz bardziej zaawansowane możliwości i korzyści płynące z umiejętnego wykorzystania tego elementu.

jak dobrze podrywać dziewczyny w klubie

Leave a Reply