H-C Seduction Weekend

Najbardziej uwodzicielski weekend w Twoim życiu

 Specjalnie dla bardziej zdecydowanych na intensywną pracę i dobrą zabawę. Rozbudowałem materiał szkolenia podstawowego w taki sposób abyś zrobił kolejne kilka kroków do przodu. Kiedy już opanujesz podstawy przychodzi czas na to byśmy doszliwowali Twoją wewnętrzną grę, Twój wizerunek. W trakcie licznych ćwiczeń, podejść, sugestii to czego nauczyłeś się w teorii będziesz przenosił na praktykę. Już pierwszego dnia w klubie będziesz mógł zastosować otrzymaną wiedzę. Jednocześnie ja będę już lepiej wiedział nad co jeszcze trzeba ulepszyć podczas drugiego i trzeciego dnia szkolenia. Drugi dzień praktykie w klubie, gdy już wiesz co robić, aby osiągnąć swój cel, jest już tylko czystą zabawą w towarzystwie pięknych kobiet.

Dzień 1

1. Inner game (postawa psychiczna, wzmacnianie przekonań korzystnych w kontaktach z kobietami)
2. Nawiązywanie kontaktu z kobietą (wszystkie kluczowe elementy pierwszego kontaktu z kobietą)
3. Obiekcje, testy kobiet; badanie intencji (podstawowe zasady radzenia sobie z testami kobiet)
4. Wskaźniki zainteresowania (skąd wiedzieć, że się jej podobasz)
5. W klubie (reguły uwodzenia kobiet w klubie)
6. Rozmowa z kobietą (zasady prowadzenia rozmowy z kobietą)
7. Powtórzenie najważniejszych elementów przed częścią praktyczną szkolenia.


Dzień 2

1. Podsumowanie pierwszego dnia praktyki w klubie (będziesz dokładnie wiedział nad czym będziemy pracować podczas drugiego dnia szkolenia)
2. Dotyk (dotyk od poznania kobiety do seksu włącznie)
3. Gra wartością postrzeganą i kontrola ramy (jak sprawić, aby inni postrzegali Cię tak jak chcesz)
4. Gra z użyciem social proof (naucz się wykorzystywać każdę interakcję z drugim człowiekiem jako tworzenie fundamentu pod sukces uwodzenia)
5. Powtórzenie najważniejszych elementów przed częścią praktyczną szkolenia

Dzień 3

1. Randka, prowadzenie znajomości z kobietą od poznania do dłuższego związku (jak kierować przebiegiem znajomości z kobietą prosto do punktu, który Cię interesuje)
2. Związek (korzystaj w pełni z tego co oferuje związek z kobietą)
3. Rozwój własnego stylu uwodzenia (wybierz najlepszą drogę rozwoju dla siebie)

 

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka

 

 Cały program szkolenia przeplatany jest praktycznymi ćwiczeniami, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco przyswoić omawiane zagadnienia. Podstawą tego szkolenia jest dać Ci takie narzędzia i podejście do kobiet, abyś potem sam mógł mieć takie relacje z kobietami jakich tylko zapragniesz. Chcę, abyś po tym szkoleniu stwierdził, że nie potrzebujesz już innego. Moim priorytetem jest to, abyś to Ty był uwodzicielski w 100%. 

Bezpośrednio na szkoleniu bardzo szybko ocenię, który konkretnie aspekt Twoich kontaktów z kobietami należy poprawić, oraz co wartościowego warto uwiypuklić. Dostaniesz precyzyjne rozwiązania gwarantujące natychmiastową poprawę

 

 

 

 

Jako uczestnik szkolenia otrzymujesz dodatkowo:


I. Dostęp do zamkniętej części forum dyskusyjnego dla kursantów

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do "Members Only Club". Dziele się tam rzeczami które są niedostępne nigdzie indziej. Znajdziesz tam moje osobiste historie uwodzenia. A także działy gdzie dzielą się swoimi doświadczeniami inni zaawansowani już uczestnicy. Zadając pytanie możesz liczyć na moją konkretną odpowiedź. Żadnych "3-konsultacji", "10 maili do trenera". Dostęp do forum otrzymujesz dożywotnio! Kontynuujesz w ten sposób proces swojego rozwoju przez następne tygodnie i miesiące po szkoleniu, bez żadnych dodatkowych kosztów.


II. Indywidualny program ćwiczeń

Dodatkowo dostaniesz mnie 2 listy zadań praktycznych i punktów, na które powinien zwrócić uwagę w przyszłości, rozwijając się w sztuce uwodzenia kobiet. Listy są przygotowane specjalnie pod kątem Twoich potrzeb! Przeznaczam na ich stworzenie jeszcze dużo czasu, po tym kiedy Ty pełen wrażeń wracasz do swojego miejsca.


III. Blok tematyczny o związkach

Wiem, że po tym szkoleniu naturalną koleją rzeczy będzie to, że wejdziesz w relację z kobietą lub kilkoma kobietami. Dlatego stworzyłem dla Ciebie specjalny blok tematyczny (ok. 2h) tylko o związkach. Dowiesz się na nim:

  • Jaka jest różnica w podejściu do związku kobiet i mężczyzn.
  • Jakich błędów unikać
  • Jak wcześnie ustalać ramy związku
  • Jak stać się wolnym emocjonalnie od “humorów” kobiety.
  • Co robić, abyś był zadowolony ze związku z kobietą.
  • A zwłaszcza jak cieszyć się związkiem z kobietą na Twoich zasadach.

 

Gwarancja Satysfakcji

Pamiętaj, że biorąc udział w szkoleniu nie ponosisz żadnego ryzyka. Możesz zrezygnować i odebrać 100% wartości szkolenia jeśli to czego się nauczysz nie wniesie nic nowego w Twoje życie. Brzmi uczciwie? 

 

Twoja inwestycja

Część teoretyczna szkolenia (3 dni dni wykładów, ćwiczeń, warsztatów łącznie) to inwestycja kwoty: 920 PLN. 

Część teoretyczna + praktyka ze mną w klubach (ok. 4h każdego dnia) to inwestycja: 1650 PLN.

Na część praktyczną zabieram tylko 3 osoby. W trakcie wspólnego wyjścia do klubu w praktyce sprawdzisz całą zdobytą wiedzę i umiejętności. Na bieżąco będziesz dostawał feedback i rady dotyczące konkretnych podejść i sytuacji. Odwiedzimy najlepsze kluby w mieście i będziemy świetnie się bawić.

Udział w szkoleniu rezerwujesz wpłacając zaliczkę (25% ceny szkolenia) lub całość kwoty. 

 

 

Dodatkowe Informacje

Informacje o dokładnej lokalizacji otrzymasz ok tygodnia przed terminem szkolenia.

W trakcie szkolenia otrzymasz skrypt ze wszystkimi poruszanymi przezemnie zagadanieniami.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie o szkolenie weekendowe to napisz do mnie: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub zadzwoń:

792 485 410

 

PS. Prowadzę szkolenia w bardzo kameralnych grupach. Zadbaj o to aby zapewnić sobie miejsce już teraz.

 

Zobacz także:

One Night Big Step

 
Flagowe szkolenie Feniks PUA.  Chcesz zmienić swoje relacje z pięknymi kobietami?  Chcesz przełamać swoje bariery? Przekonaj się ile możesz osiągąć  w jeden dzień i noc. Dostaniesz wszystko czego potrzebujesz by zacząć uwodzić i bawić się w życiu jeszcze lepiej niż do tej pory..
Cena: od 280 PLN

 

Personal Coaching

 
Czy nie chciałbyś poznać najkrótszej drogi do Twojego celu? Chcesz rozwiązać dowolny problem z kobietami?  Bądź gotów na rozstanie się z wątpliwościami i wszelkimi ograniczeniami. Od tego momentu to Ty decydujesz kim chcesz być, jakie mieć kobiety i co z nimi robić..
Cena: ustalana

 

 
 
 

Zapisz się do Newslettera

Film szkolenie
Members Area
Personal Coaching
Eksluzywny materiał
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika