One Night Big Step

Czy jeden dzień wystarczy, aby odnieść pierwszy sukces z kobietami?

Tym szkoleniem wielokrotnie udowodniłem, że tak. Chciałbyś otrzymać skondensowaną wiedzę z dziedziny uwodzenia kobiet? To szkolenie umożliwia Ci wywołanie ogromnej zmiany w Twoich kontaktach z kobietami. Dzięki temu szkoleniu będziesz umiał swobodnie poznawać nowe kobiety i spotykać się z nimi.

 Biorąc udział w tym szkoleniu dostaniesz solidny bodziec mobilizujący do zmiań. Bodziec do zmian to tylko początek. Pokażę Ci, również jak korzystać z Twojej rosnącej motywacji do zmian w kontekście kontaktów z kobietami.

Jeśli chcesz być traktowany serio, uczciwie i szczerze, nawet jeśli będzie to czasami bolesne, ale za to poprawisz swoje kontakty z kobietami, to gwarantuję Ci, że nie odpuszczę, dopóki się nie przełamiesz. Moje wewnętrzne standardy nakazują mi zrobić wszystko, co będzie potrzebne, abyś otrzymał skuteczne narzędzia do uwodzenia kobiet na imprezie. Od Ciebie wymagam chęci do nauki i pracy.

Nauczę Cię prezentować siebie jako faceta dumnego ze swojej seksualności. Faceta, który wie, po co przychodzi do klubu, i to dostaje.

 

 

Jak wygląda program szkolenia

 Szkolenie ONE NIGHT BIG STEP dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Podczas minimum 6 h wykładu przyswoisz w atmosferze maksymalnego komfortu wiedzę, którą wykorzystasz tego samego dnia w klubie. Podczas wykładu będą 3 przerwy. Podczas, których będziesz mógł spokojnie uzupełnić płyny i poziom cukru we krwi.
O godzinie 23 wejdziemy razem do klubu po to, abyś tam mógł przekonać się jak łatwe jest uwodzenie kobiet z wykorzystaniem materiału z tego szkolenia. Tam będziesz mógł cały czas liczyć na wsparcie i merytoryczne uwagi z mojej strony. Rozumiem, że to szkolenie będzie dla Ciebie dużym przeżyciem, dlatego możesz być pewien, że zadbam o Twój komfort psychiczny podczas tej nowej sytuacji. Gdy nadejdzie 3 nad ranem nastąpi podsumowanie całego wieczoru. Jeśli tylko chcesz, będziesz mógł dalej kontynuować zabawę. Wtedy przekonasz się, że prawdziwe szkolenie zaczyna się po szkoleniu.

Program części teoretycznej:

1. Inner game (postawa psychiczna, wzmacnianie przekonań korzystnych w kontaktach z kobietami)

2. Nawiązywanie kontaktu z kobietą (wszystkie kluczowe elementy pierwszego kontaktu z kobietą)

3. Obiekcje, testy kobiet; badanie intencji (podstawowe zasady radzenia sobie z testami kobiet)

4. Wskaźniki zainteresowania (skąd wiedzieć, że się jej podobasz)

5. W klubie (reguły uwodzenia kobiet w klubie)

6. Rozmowa z kobietą (zasady prowadzenia rozmowy z kobietą)

7. Powtórzenie najważniejszych elementów przed częścią praktyczną szkolenia

Cały program szkolenia przeplatany jest praktycznymi ćwiczeniami, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco przyswoić omawiane zagadnienia. Podstawą tego szkolenia jest dać Ci takie narzędzia i podejście do kobiet, abyś potem sam mógł mieć takie relacje z kobietami jakich tylko zapragniesz. Chcę, abyś po tym szkoleniu stwierdził, że nie potrzebujesz już innego. Moim priorytetem jest to, abyś to Ty był uwodzicielski w 100%.

Bezpośrednio na szkoleniu bardzo szybko ocenię, który konkretnie aspekt Twoich kontaktów z kobietami należy poprawić, oraz co wartościowego warto uwidocznić. Dostaniesz precyzyjne rozwiązania gwarantujące natychmiastową poprawę

 

Co otrzymasz:

 • wykorzystasz sprawdzone techniki, ale oparte na Twojej prawdziwej osobowości
 • zrozumiesz, że lęk przed podejściem jest tylko halucynacją, która doszczętnie zniszczysz
 • usuniesz złe nawyki odpowiedzialne za to, że kobiety reagowały na Ciebie inaczej niż to sobie wyobrażałeś. Wskażę Ci kluczowe błędy popełniane przy otwarciach, a zwłaszcza sposoby na ich zniwelowanie.
 • zaczniesz stosować nawiązywanie bezpośrednio lub pośrednio konta je optymalnie do sytuacji.
 • mowa ciała – poddam Twoją mowę ciała dokładnej analizie i pomogę Ci zaprezentować siebie jako faceta z krwi i kości.
 • nauczysz się rozpoznawać oznaki zainteresowania ze strony kobiet
 • wszelkiego rodzaju testy kobiet przestaną mieć na Ciebie jakikolwiek wpływ
 • pokażę Ci jak wykorzystać moc uwodzicielskiego dotyku podczas rozpoczynania znajomości z kobietą i na dalszych etapach
 • Próbkę tego czego nauczysz się na tym szkoleniu możesz dostać już teraz. Wystarczy, że pobierzesz e-booka “Uwodzenie dotykiem. Zasady skutecznej eskalacji."
 • nauczę Cię czytać między wierszami, wchodzić z kobietą na poziom komunikacji dostępny wyłącznie dla osób jej bardzo bliskich i to szybciej, niż myślisz
 • otrzymasz solidne podstawy uwodzenia kobiet w klubie
   zapoznasz się z zasadami, które funkcjonują w każdych warunkach
 • już od samego wejścia do klubu, każdy krok będzie przybliżał Cię do sukcesu

 

Jako uczestnik szkolenia otrzymujesz dodatkowo:


I. Dostęp do zamkniętej części forum dyskusyjnego dla kursantów

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do "Members Only Club". Dziele się tam rzeczami które są niedostępne nigdzie indziej. Znajdziesz tam moje osobiste historie uwodzenia. A także działy gdzie dzielą się swoimi doświadczeniami inni, zaawansowani już uczestnicy. Zadając pytanie możesz liczyć na moją konkretną odpowiedź. Żadnych "3-konsultacji", "10 maili do trenera". Dostęp do forum otrzymujesz dożywotnio! Kontynuujesz w ten sposób proces swojego rozwoju przez następne tygodnie i miesiące po szkoleniu, bez żadnych dodatkowych kosztów.


II. Indywidualny program ćwiczeń

Dodatkowo dostaniesz mnie 2 listy zadań praktycznych i punktów, na które powinien zwrócić uwagę w przyszłości, rozwijając się w sztuce uwodzenia kobiet.Listy sa przygotowane specjalnie pod kątem Twoich potrzeb! Przeznaczam na ich stworzenie jeszcze dużo więcej czasu po tym kiedy Ty pełen wrażeń wracasz do swojego miejsca.


Gwarancja Satysfakcji

Pamiętaj, że biorąc udział w szkoleniu nie ponosisz żadnego ryzyka. Możesz zrezygnować i odebrać 100% wartości szkolenia jeśli to czego się nauczysz nie wniesie nic nowego w Twoje życie. Brzmi uczciwie? 

 

Twoja inwestycja

Część teoretyczna szkolenia to inwestycja kwoty: 280 PLN. 

Część teoretyczna + praktyka ze mną w klubach (ok. 4h) to inwestycja: 560 PLN.

Na część praktyczną zabieram tylko 3 osoby. W trakcie wspólnego wyjścia do klubu w praktyce sprawdzisz całą zdobytą wiedzę i umiejętności. Na bieżąco będziesz dostawał feedback i rady dotyczące konkretnych podejść i sytuacji. Odwiedzimy najlepsze kluby w mieście i będziemy świetnie się bawić.

Udział w szkoleniu rezerwujesz wpłacając zaliczkę (25% ceny szkolenia) lub całość kwoty. 

 

 

Dodatkowe Informacje

Informacje o dokładnej lokalizacji otrzymasz ok tygodnia przed terminem szkolenia.

W trakcie szkolenia otrzymasz skrypt ze wszystkimi poruszanymi przeze mnie zagadanieniami.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie o szkolenie weekendowe to napisz do mnie: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub zadzwoń:

792 485 410

 

PS. Prowadzę szkolenia w bardzo kameralnych grupach. Zadbaj o to aby zapewnić sobie miejsce już teraz.

 

Zobacz także:

H-C Seduction Weekend

 
Gwarantuję Ci, że to będzie najbardziej intensywny weekend Twojego życia.
Chcesz odkryć jak daleko sięga królicza jama? Kiedy poznawanie i umawianie się z kobietami będzie już przychodzić Ci z łatwością, czas na bardziej zaawansowane narzędzia..
Cena: od 920 PLN

Personal Coaching

 
Czy nie chciałbyś poznać najkrótszej drogi do Twojego celu? Chcesz rozwiązać dowolny problem z kobietami?  Bądź gotów na rozstanie się z wątpliwościami i wszelkimi ograniczeniami. Od tego momentu to Ty decydujesz kim chcesz być, jakie mieć kobiety i co z nimi robić..
Cena: ustalana

 

 

 

Zapisz się do Newslettera

Film szkolenie
Members Area
Personal Coaching
Eksluzywny materiał
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika