20 - 22 VII 201228 VII 2011
27 - 29 VII 2012
Ultimate Seduction Weekend

Cena za sztukę (szt.): 2 170,00 PLN


Najbardziej uwodzicielski weekend w Twoim życiu

Jesteś tu, bo chcesz wzbudzać w kobietach pożądanie, albo być z kobietą Twoich marzeń. Pokażę Ci, jak to zrobić. Pomyśl jak zmieni się Twoje życie po weekendowym szkoleniu. Pomogę Ci stać się Mężczyzną atrakcyjnym dla kobiet. Pozbędziesz się lęku przed podejściem do atrakcyjnych kobiet. Odnajdziesz w sobie siłę, która przyciąga kobiety.

Poznasz świat uwodzenia naprawdę. Dostaniesz narzędzia dzięki, którym będziesz otaczał się pięknymi kobietami i czuł się w ich towarzystwie swobodnie. Sam podejmiesz decyzję, jak wykorzystasz te skuteczne, sprawdzone przez setki moich kursantów, metody. Czy będziesz spędzał czas z wieloma kobietami, czy wybierzesz najlepszą z nich – decyzja należy do Ciebie. Gwarantuję Ci, że po zastosowaniu tego czego się nauczysz w trakcie trzech dni będziesz zaskoczony tym, jak łatwe jest uwodzenie.

Szkolenie jest projektowane zgodnie z potrzebami uczestników. Moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć Twój cel w kontaktach z kobietami. Pomyśl jaki masz cel. A teraz opowiem Ci jak to wygląda z moich obserwacji. Moi klienci mają różne potrzeby. Chcą:
- wzbogacić swoje życie seksualne
- poznać wiele wspaniałych kobiet
- zwiększyć swoją pewność siebie i pozycję
- pozbyć się leku przed podchodzeniem do kobiet
- wrócić do formy po rozstaniu
- poznać konkretną kobietę do długiego związku

Pamiętaj o tym, że bez względu na to, co ktoś o Tobie pomyśli, to jest Twoje życie! Wykorzystaj swoją szansę. Umiejętność uwodzenia jest tak samo ważna, jak inne dziedziny życia. Pomyśl co robisz, jak chcesz się nauczyć pływać? Idziesz na kurs pływania. Aby móc prowadzić auto, idziesz na kurs prawa jazdy. Chcesz zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, wysyłasz sprzedawców na kurs sprzedaży. Dlaczego w kwestii uwodzenia miałoby być inaczej? Chcesz być lepszy w dziedzinie w której nie daje sobie rady ponad 90% mężczyzn na świecie. Już teraz możesz poczuć się dumny ze swojej decyzji. Widać, że masz jaja do tego, aby być lepszym w relacjach z kobietami i osiągnąć to łatwiej i szybciej, niż cała reszta.

Przez te trzy dni będziemy mocno pracować nad Twoim wyglądem, zachowaniem i co najważniejsze myśleniem. Pokażę Ci nie tylko jak pokonać stres czy lęk. Dowiesz się, co musisz zmienić w sobie, aby czuć się dobrze i sypiać z kobietami, które sam wybierzesz, a nie przypadek. Nie będziesz uczył się schematów, bo każdy jest inny, więc schematy nie działają. Wszystko czego się dowiesz będzie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Dowiesz się jak bawić się uwodzeniem, co lubią kobiety i jak z nimi rozmawiać. Przekonaj się, że seks na pierwszej randce jest możliwy.

Chcę, aby dla Ciebie ten 3 dniowy kurs był początkiem wielkich zmian, przygody, powodzenia w całym Twoim życiu.

Jeżeli tylko dasz sobie szansę; wykorzystasz to co chcę Ci przekazać to Twoje życie się zmieni. Zmienisz się Ty. Potwierdzi to każdy kto był na moim szkoleniu - https://feniks-uwodzenie.pl/opinie/

Nie jestem od tego, aby Cię oceniać, rozumiem, że nosiłeś się trochę z decyzją o udziale w szkoleniu. To normalne. Takie szkolenie to nie jest szkoła, gdzie siedzisz tylko i słuchasz. Dużo będziesz pracował nad sobą i pewnie przewartościujesz masę rzeczy w sobie. Zadbam o to, abyś wyszedł z tego w najlepszy dla Ciebie sposób.

Chcę, abyś był Mężczyzną, który dobiera sobie kobiety. Możliwe, że to szkolenie zabierze Cię w totalnie hedonistyczne rejony doświadczeń. Wiem jak Cię tam zaprowadzić. Każdy powinien coś sprawdzić, aby potem móc coś na ten temat powiedzieć.

 

Specjalnie dla bardziej zdecydowanych na intensywną pracę i dobrą zabawę. Rozbudowałem materiał szkolenia podstawowego w taki sposób abyś zrobił kolejne kilka kroków do przodu. Kiedy już opanujesz podstawy przychodzi czas na to, byśmy doszlifowali Twoją wewnętrzną grę, Twój wizerunek. W trakcie licznych ćwiczeń, podejść, sugestii, to czego nauczyłeś się w teorii będziesz przenosił na praktykę. Już pierwszego dnia w klubie będziesz mógł zastosować otrzymaną wiedzę. Jednocześnie ja będę lepiej wiedział, co jeszcze trzeba ulepszyć podczas drugiego i trzeciego dnia szkolenia. Drugi dzień praktyki w klubie, gdy już wiesz co robić, aby osiągnąć swój cel, jest już czystą zabawą w towarzystwie pięknych kobiet.

Na szkoleniu Ultimate Seduction Weekend dowiesz sie m.in.

- w jaki sposób sprawić, aby kobiety chciały iść z Tobą do łóżka

- dlaczego uwodząc kobietę dajesz jej możliwość przeżycia czegoś niezwykłego

- dlaczego uwodzenie to normalna część ludzkiego życia

- jak możesz czerpać przyjemność z poznawania kobiet

- jak skutecznie wyznaczyć swoje cele w uwodzeniu, które zmotywują Cię do działania, a ich realizacja da Ci satysfakcję.

- jak ignorować to co myślą o Tobie inni

- jak być szczerym w kontaktach z kobietami i dlaczego przynosi to świetne efekty

- jak zaakceptować siebie jako Mężczyznę

- jak poprzez szacunek do samego siebie dotrzeć do wartościowych kobiet w Twoim życiu

- jak radzić sobie z uczuciem porażki i dalej realizować swój cel jako Mężczyzna

- jak myśleć o sobie, kobietach i uwodzeniu, aby osiągać sukcesy z kobietami

- dlaczego umiejętność uwodzenia kobiet polepszy jakość całego Twojego życia

- jak nawiązać kontakt z kobietą w różnych sytuacjach i środowiskach

- jak pokonać początkowe odrzucenie

- jak spędzić z nią czas na sam, gdy poznałeś ją w grupie jej znajomych

- jak reagować na niespodziewane sytuacje na początku znajomości

- jak sprawdzić, na początku, czy ona jest Tobą zainteresowana

- jak czuć się zrelaksowanym rozmawiając z kobietą

- na jakie tematy rozmawiać z kobietami

- o czym rozmawiać w zależności od typu kobiety i sytuacji

- jak rozumieć subtelności kobiecego języka

- jak poprowadzić rozmowę z neutralnego tematu na erotyczny

- jak radzić sobie z trudnymi pytaniami ze strony kobiety

- co zrobić gdy pojawia się "niezręczna cisza"

- jak wykorzystać kontakt wzrokowy

- dlaczego dotyk jest tak skuteczny

- jak dotknąć kobietę, tak, aby ona czuła się z tym dobrze

- po czym poznać ze ona pragnie być przez Ciebie dotykana

- jak wytworzyć seksualne napięcie między Tobą, a kobietą

- jak wykorzystać atuty swojego wyglądu, osobowości, mowy ciała przy uwodzeniu konkretnego typu kobiet

- jakie sygnały wysyła kobieta, która ma ochotę na seks z Tobą? Ponad 30 sprawdzonych sygnałów, które kilkukrotnie zwiększą Twoją skuteczność

- co robić, abyś spokojnie wziąć ją do siebie zamiast zastanawiać się, czy ona zmieni zdanie po drodze?

- co robić gdy sytuacja z kobietą zaczęła się psuć?

- jak przygotować logistykę uwodzenia (Twojego życia, środowiska, w którym poznajesz kobiety).

- w jaki sposób ustawić znajomość z kobietą tak, aby to ona chciała więcej i więcej, do tego stopnia, że będzie dumna, że właśnie taki Mężczyzna jak Ty zaprosił ją do swojego świata

- jak zrobić to wszystko w atmosferze szczerego wzajemnego szacunku, tak, aby kobiety wręcz samy chciały kontynuować znajomość z Tobą.

- jak szybko umówić się na randkę

- jak sprawić, aby randka trwała, aż do śniadania

- jak mieć prawdziwe efekty z prawdziwymi kobietami w prawdziwym życiu.

- jaką wybrać kobietę do związku aby oszczędzić sobie utraty nerwów, zdrowia, pieniędzy i szacunku do samego siebie

- jak prowadzić związek z kobietą, aby był on satysfakcjonujący

- jak reagować na różne sytuacje w relacji z kobietą.

- jak radzić sobie z kryzysem w  związku

- po czym poznać, ze związek jest toksyczny

To wszystko składa się na to, że będziesz wstanie wywołać zainteresowanie sobą w ciągu pierwszych kilku minut kontaktu z kobietą.

Wiedzę zastosujesz podczas praktyki w klubie, gdzie pod moim okiem będziesz doskonalił swoje umiejętności.

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka

Cały program szkolenia przeplatany jest praktycznymi ćwiczeniami, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco przyswoić omawiane zagadnienia. Podstawą tego szkolenia jest dać Ci takie narzędzia i podejście do kobiet, abyś potem sam mógł mieć takie relacje z kobietami jakich tylko zapragniesz. Chcę, abyś po tym szkoleniu stwierdził, że nie potrzebujesz już innego. Moim priorytetem jest to, abyś to Ty był uwodzicielski w 100%. 

Bezpośrednio na szkoleniu bardzo szybko ocenię, który konkretnie aspekt Twoich kontaktów z kobietami należy poprawić, oraz co wartościowego warto uwypuklić. Dostaniesz precyzyjne rozwiązania gwarantujące natychmiastową poprawę

 

Jako uczestnik szkolenia otrzymujesz dodatkowo:


I. Dostęp do zamkniętej części forum dyskusyjnego dla kursantów

forum feniksaKażdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do "Members Only Club". Dziele się tam rzeczami które są niedostępne nigdzie indziej. Znajdziesz tam moje osobiste historie uwodzenia. A także działy gdzie dzielą się swoimi doświadczeniami inni zaawansowani już uczestnicy. Zadając pytanie możesz liczyć na moją konkretną odpowiedź. Żadnych "3-konsultacji", "10 maili do trenera". Dostęp do forum otrzymujesz dożywotnio! Kontynuujesz w ten sposób proces swojego rozwoju przez następne tygodnie i miesiące po szkoleniu, bez żadnych dodatkowych kosztów. Zobacz ogólnodostępną część forum.


II. Indywidualny program ćwiczeń

Dodatkowo dostaniesz mnie 2 listy zadań praktycznych i punktów, na które powinien zwrócić uwagę w przyszłości, rozwijając się w sztuce uwodzenia kobiet. Listy są przygotowane specjalnie pod kątem Twoich potrzeb! Przeznaczam na ich stworzenie jeszcze dużo czasu, po tym kiedy Ty pełen wrażeń wracasz do swojego miejsca.

Gwarancja Satysfakcji

Pamiętaj, że biorąc udział w szkoleniu jesteś wolny od ryzyka. Możesz zrezygnować  do pierwszej przerwy i odebrać 100% wartości szkolenia jeśli to czego się nauczysz nie wniesie nic nowego w Twoje życie. Brzmi uczciwie? 

Twoja inwestycja

Część teoretyczna + praktyka ze mną w klubach (ok. 4h każdego dnia) to inwestycja 2470 PLN.
Cenę poszczególnego szkolenia znajdziesz w kalendarzu szkoleń.

W trakcie wspólnego wyjścia do klubu w praktyce sprawdzisz całą zdobytą wiedzę i umiejętności. Na bieżąco będziesz dostawał feedback i rady dotyczące konkretnych podejść i sytuacji. Odwiedzimy najlepsze kluby w mieście i będziemy świetnie się bawić.

Udział w szkoleniu rezerwujesz wpłacając zaliczkę (25% ceny szkolenia) lub całość kwoty. 

Dodatkowe Informacje

Informacje o dokładnej lokalizacji otrzymasz ok tygodnia przed terminem szkolenia.

W trakcie szkolenia otrzymasz skrypt ze wszystkimi poruszanymi przeze mnie zagadnieniami.

W związku z selekcją w klubach każdy uczestnik jest zobowiązany do odpowiedniego stroju i kulturalnego zachowania. W przypadku nie przestrzegania tych dwóch rzeczy nie mogę odpowiadać za wejście uczestnika szkolenia do klubu.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie o szkolenie weekendowe to napisz do mnie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zadzwoń: 792 485 410

PS. Prowadzę szkolenia w bardzo kameralnych grupach. Zadbaj o to aby zapewnić sobie miejsce już teraz.
Sklep internetowy

Pokaż koszyk
Twój koszyk jest pusty.

Zapisz się do Newslettera

Terminarz szkoleń

 Wrocław  27 - 29 VII 2012
   Personal Coaching
 Wrocław  Metamorfoza
 Warszawa  3 - 5 VIII 2012
 Wrocław  01 - 03 VI 2012
 Wrocław  20 - 22 VII 2012
 Warszawa  28 VII 2011
 Warszawa  6 - 8 VII 2012
 Wrocław  1 - 6 V 2012
 Wrocław  30 XII 2012 - 1 I 2013
 Warszawa  5 VII 2012
Eksluzywny materiał
Personal Coaching
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika