Romans w Pracy – Czyli Jak Poderwać Koleżankę z Pracy

Zakochałem się w koleżance z pracy

To częsty przypadek wśród czytelników mojego bloga. Wielokrotnie otrzymywałem maile z zapytaniami o to, co można, bądź co należy zrobić w takiej sytuacji. Zauroczenie koleżanką z pracy jest bardzo powszechną i często spotykaną sprawą, więc nie martw się – nie jesteś odosobnionym przypadkiem.
Najczęstsze z otrzymywanych przeze mnie pytań brzmi: Czy można rozpocząć romans w miejscu pracy?
Moim zdaniem można, lecz polecałbym to tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy osoba, z którą chcielibyśmy się związać pracuje na stanowisku równorzędnym z naszym. Z miejsca radzę odpuścić sobie wszelkie romanse z przełożoną, szefową, lub jakąkolwiek inną osobą, która jest wyżej w hierarchii pracowników. Dlaczego?
Odpowiedź jest prosta: jeśli coś pójdzie nie tak, jak planowaliśmy, to wyżej wymieniona kobieta może zamienić nasze życie w piekło – zakładając oczywiście, że mówimy tu o pracy na której nam zależy i której nie chcemy w najbliższej przyszłości zmieniać.
Także jeśli obiekt twoich westchnień pracuje na stanowisku zbliżonym do twojego, śmiało możesz przejść do dalszej części artykułu – w przeciwnym razie przemyśl to kilka razy, zanim zrobisz coś głupiego.

koleżanka z pracy

Jedna, jedyna szansa – nie zepsuj tego!

Na wstępie warto zaznaczyć, że kiedy chcemy poderwać koleżankę z pracy, mamy na ogół tylko jedną szansę.

To nie jest podryw w barze czy na ulicy, gdzie codziennie spotykamy nowe osoby i możemy sobie powiedzieć „jak nie ta, to jutro będzie inna” – w tym przypadku mamy na oku jedną, konkretną osobę, którą chcemy poderwać. Mamy więc tylko jedną szansę, którą musimy dobrze wykorzystać – miej to na uwadze i zanim cokolwiek zrobisz, przemyśl to 2 razy.

Wielokrotnie widywałem sytuacje, w których facet chciał uwieść koleżankę w pracy, ale w efekcie doprowadził tylko do mnóstwa krępujących sytuacji. Kiedy pytałem w jaki sposób próbował ją poderwać, okazywało się, że robił to po prostu głupio, bo nie miał zbyt dużo praktycznego doświadczenia z kobietami.

Żeby uniknąć takich sytuacji, polecam po prostu poćwiczyć flirt w praktyce, na przykład na portalu randkowym – dla niektórych to brzmi głupio, ale uwierz, że regularny podryw na portalach tego typu naprawdę mocno poprawia późniejsze relacje z kobietami i ułatwia podryw.

Możesz skorzystać po prostu z Tindera, czy Badoo, lub poszukać czegoś bardziej „niszowego” (od siebie polecam właśnie tę drugą opcję, osobiście NIGDY nie korzystam z tych dwóch największych aplikacji, co wyjaśniałem już w innych wpisach).

Na ten moment, z czystym sumieniem mogę Wam polecić:

  • Poflirtujemy – niszowy portal randkowy, bardzo lubiany przez kobiety. To ważna cecha, ponieważ oznacza ponadprzeciętny stosunek kobiet do mężczyzn wśród użytkowników, co jest dla Ciebie ogromnym atutem (masz relatywnie mniejszą konkurencję)
  • EroDate – portal randkowy nastawiony głównie na erotykę. Na chwilę obecną, jedyny konkurent DateZone (które mi osobiście nigdy nie przypadło do gustu). Wielokrotnie udało mi się tam nawiązać „ciekawą, choć przelotną znajomość” (if You know, what i mean)
  • Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet – Wpis z mojego bloga, lektura obowiązkowa, jeśli nie miałeś wcześniej styczności z e-podrywem.

Pamiętaj – nikt nie każe Ci się umawiać z dziewczynami z tych stron.

Po prostu wejdź, pogadaj, poćwicz flirtowanie i zobacz sam, co działa lepiej, a co gorzej – dzięki temu unikniesz wielu niepowodzeń w przyszłości. Bo praktyka czyni mistrza, prawda?

Jak poderwać koleżankę z pracy

Postaram się w miarę dokładnie opisać cały proces podrywu, który może doprowadzić do ciekawego romansu w pracy.
Warto jednak zaznaczyć, że ilu jest ludzi, tyle jest sposobów i nie twierdzę, że mój jest tym najlepszym – z własnego doświadczenia mogę jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że ma on prawo działać, mimo, że nieco odbiega od normy. A może właśnie dlatego, że od niej odbiega? Trzeba się wyróżniać.

Jak zagadać do koleżanki z pracy

Przede wszystkim, dobrze będzie, jeśli wybierzesz neutralny grunt – mam tu na myśli miejsce, w którym nie musicie się przejmować obowiązkami wynikającymi z pracy.
W zależności od tego, gdzie pracujecie, może to być na przykład stołówka, impreza firmowa, droga z pracy do domu, lub zwykła przerwa na papierosa – możliwości jest mnóstwo.
Jeśli uda Ci się ją złapać w tego typu miejscu, musisz jakoś zacząć rozmowę – tak mogłoby się wydawać, ale czy na pewno? Moim zdaniem: Nie.
Już pędzę z wyjaśnieniem. Pamiętaj, że mówimy tutaj o podrywaniu koleżanki z pracy, a nie przypadkowej kobiety, którą mijamy na ulicy. To nie jest sytuacja, w której masz jedną, jedyną szansę, żeby ją sobą zainteresować i musisz to zrobić natychmiast. Mówimy tu o kobiecie, którą widujesz przez 5 dni w tygodniu – i wypadałoby to jakoś sprytnie wykorzystać.
Rzuć jakimś żartem, rozbaw ją, a umilisz Jej te kilka sekund czasu pracy. Jeśli zrobisz to umiejętnie i kilkukrotnie powtórzysz (nie tego samego dnia), to najprawdopodobniej ona sama będzie chciała z Tobą porozmawiać i Cię poznać. Bo w tym momencie Jej podświadomość będzie Cię postrzegała jako kogoś, kto umila Jej czas i rozbawia ją za każdym razem, kiedy ma taką możliwość. Zbudujesz sobie w ten sposób wymarzoną pozycję, zanim jeszcze rozpoczniesz jakikolwiek realny podryw, a jeśli dobrze pójdzie, może nawet doprowadzisz do sytuacji, w której to ona będzie chciała poderwać Ciebie.

Jak poderwać koleżankę z pracy

Załóżmy jednak, że nie udało Ci się zbudować pozycji tak dobrej, żeby to Ona chciała poderwać Ciebie i to Ty musisz się o Nią postarać. Tylko jak to zrobić?
Podryw w pracy jest złożonym i zazwyczaj bardzo ciężkim tematem. W natłoku obowiązków często trudno jest nawiązać dłuższą rozmowę, dotyczącą tematów niezwiązanych z pracą – a chyba nie chcesz podrywać dziewczyny rozmawiając wyłącznie o pracy, prawda?
Dlatego właśnie tak ważny jest sposób, w jaki do Niej zagadasz. Musisz sprawić, by chciała Cię poznać i umówić się z Tobą poza pracą – na kawę, obiad, piwo, imprezę, cokolwiek.
Dopiero wtedy będziesz mógł nawiązać normalną, swobodną rozmowę, która pozwoli Ci ją poznać od strony prywatnej, a następnie powalczyć o Jej względy. Często zdarza się jednak, że na tym etapie rezygnujemy z dalszego poznawania pozornie ciekawej osoby, gdyż okazuje się, że tylko w pracy sprawiała wrażenie kogoś interesującego.
W tym momencie podrywanie koleżanki z pracy już niewiele różni się od podrywania jakiejkolwiek innej kobiety.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykułach:

Przy tego typu relacji należy jednak zachowywać się trochę ostrożniej, nawet jeśli mamy do czynienia z kobietą, którą dopiero poznajemy. Trzeba bowiem mieć na uwadze, że nie możemy w prosty sposób urwać z Nią kontaktu, jeśli coś pójdzie nie tak – taki podryw zawsze będzie wiązał się z ryzykiem i należy je w miarę możliwości zminimalizować. Nie jestem jednak w stanie opisać minimalizacji tego ryzyka, gdyż jest ona zbyt mocno uzależniona od konkretnej sytuacji.

zakochałem się w koleżance z pracy

Sex z koleżanką z pracy

Relacja w pracy nastawiona stricte na seks, rządzi się nieco innymi prawami, niż klasyczny podryw. To sytuacja spotykana bardzo często wśród osób, które spędzają w pracy bardzo dużo czasu.
Takie osoby bardzo często:

  • Mają nikłe relacje towarzyskie
  • Nie poznają nowych ludzi poza pracą
  • Nie chcą się z nikim wiązać, wybierają karierę

Mimo tego wszystkiego, wszyscy odczuwają pociąg seksualny, takiej sytuacji, jedyną możliwością do prowadzenia jakiegokolwiek życia seksualnego, jest romans z innym pracownikiem.
Jeśli więc interesuje Cię seks z koleżanką z pracy, warto będzie poszukać osoby, która wpasuje się w powyższą definicję – to znacząco zwiększy twoje szanse.
Zdarza się również, że takiej relacji szukają kobiety zamężne, które nie czerpią satysfakcji z seksu ze swoim mężem. Najłatwiej jest im znaleźć kochanka właśnie w miejscu pracy. Nie opiszę Ci jednak jak dokładnie poderwać zamężną koleżankę z pracy, gdyż jest to zbyt indywidualna sprawa. Każda kobieta ma, inną osobowość, inne problemy i każda wymaga innego podejścia. Niestety, uniwersalne zasady nie istnieją.
Warto również zaznaczyć, że aby nawiązać taką relację, powinieneś dobrze wyglądać, a także być dobrym w łóżku. W tym przypadku to dużo ważniejsze, niż przy klasycznym podrywie. Twój charakter schodzi na drugi plan, kiedy kobiecie zależy tylko i wyłącznie na seksie, a nie na związku (co nie znaczy, że charakter jest nieważny!)

jak poderwać koleżankę z pracy

Leave a Reply