ePodryw – „Podryw Przez Internet” – Tinder, Messenger, Badoo, cokolwiek

Polecam zapoznać się z powyższym filmem przed, lub po przeczytaniu artykułu. Film nie jest mojego autorstwa, ale jak wiadomo, nikt nie jest nieomylny, a podryw przez internet to bardzo złożony temat – warto więc, żebyś czerpał swoją wiedzę z dwóch niezależnych źródeł, aby lepiej zrozumieć jak poderwać dziewczyne przez internet.

Podryw przez internet to świetny początek, jeśli chodzi o pokonywanie nieśmiałości i warto zastosować tę metodę. Niemniej jednak, sama w sobie również potrafi przynieść bardzo ciekawe efekty, w postaci nowych znajomości, a często również udanych związków. 

Postaram się zebrać w tym artykule wszystkie porady dotyczące podrywu przez internet, jeśli chodzi o portale randkowe typu Tinder czy Badoo, i ogólnie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania w stylu „jak zacząć rozmowę przez internet„, czy jeszcze lepiej, „jak poderwać dziewczyne przez internet„.

Piszę tu o tych dwóch portalach, ponieważ najwięcej osób pyta właśnie o nie. Ze swojej strony, polecam jednak skorzystać z mniejszych, niszowych portali randkowych.

Te największe portale (a w szczególności Tinder) są stworzone z myślą o naprawdę przystojnych facetach. Spójrz jak wygląda przeglądanie profili na każdym z nich – dosłownie, 95% ekranu zajęte jest przez zdjęcie profilowe. Cała reszta informacji schodzi na drugi plan.

Więc jeśli tak jak i ja, nie jesteś facetem, którego wygląd można by obiektywnie ocenić, jako mocne 8/10, to polecam Ci skorzystanie z mojej listy portali, które są bardziej przyjazne dla osób naszego pokroju – zdjęcie odgrywa tam trochę mniej istotną rolę, a dużo większą uwagę przykłada się do pozostałych elementów profilu.

 • PlanetaMiłości – Dawny „Flirt”. Nie wiem dlaczego, ale kobiety, które tam poznawałem, były wyjątkowo łatwe – także polecam tę opcję, jeśli chcesz szybko kogoś poznać.
 • EroDate – Portal nastawiony głównie na erotykę. Miałem okazję tam poznać mnóstwo naprawdę zboczonych kobiet, z którymi albo się spotykałem, albo po prostu rozmawiałem o fantazjach seksualnych. Udało mi się tam nawiązać też kilka dłuższych relacji, przez co nie umieszczam go na liście poniżej.
To darmowy Poradnik Premium dla subskrybentów newslettera. Wpisz swój adres e-mail i uzyskaj dostęp.

Facebook vs Portale Randkowe – Gdzie Lepiej Podrywać?

Sposób na to jak podrywać na tinderze, Badoo, czy jakimkolwiek innym serwisie stricte randkowym zasadniczo różni się od podrywu przez messengera. Większość osób uznaje jednoznaczną wyższość portali randkowych, jednak moim zdaniem nie jest ona taka oczywista jak mogłoby się wydawać. 

Zarówno Tinder czy Badoo, jak i Facebook Messenger mają swoje plusy i minusy.

Niewątpliwym plusem portali randkowych jest fakt, że piszemy tam z kobietami, które szukają mężczyzny – z takim założeniem korzystają z tych aplikacji. Teoretycznie to zwiększa nasze szanse, jednak w praktyce jest jeszcze drugie dno.

Trzeba mieć na uwadze, że na stronach randkowych prócz otwartych na nowy związek kobiet, jest też mnóstwo mężczyzn szukających tego samego. Statystycznie na jedną kobietę przypada od 5 do 20 mężczyzn, zależnie od tego, który portal wybierzemy.

Kobiety są więc bombardowane wiadomościami od mężczyzn i zwyczajnie nie mają czasu odpisywać na wszystkie z nich – a jeśli mają w czym wybierać, to oczywiście wybierają te, które najbardziej im się podobają. Musisz więc sprawić, żeby to twoja wiadomość była właśnie tą, która zainteresuje dziewczynę na portalu randkowym na tyle, żeby Ci odpisała. Musisz się wyróżnić z całego tego tłumu mężczyzn.

Facebook ma z kolei tę przewagę, że nieczęsto jest wykorzystywany do poznawania ludzi. Na messengerze będziesz miał znacznie mniejszą konkurencję – niestety kosztem tego, że dużo mniejsza część kobiet będzie zainteresowana poznaniem nowej osoby.

W tym wpisie skupię się jednak na portalach randkowych. Podryw przez Messengera opiszę w oddzielnym artykule za jakiś czas – “stay tuned”.

jak poderwać dziewczynę przez internet
To darmowy Poradnik Premium dla subskrybentów newslettera. Wpisz swój adres e-mail i uzyskaj dostęp.

Wyróżnij się – To NAJWAŻNIEJSZE w Podrywie Przez Internet

Skorzystanie z Tindera, Badoo, czy jakiegokolwiek innego portalu randkowego (jak choćby EroDate, o którym już wspominałem), to fantastyczny sposób na szybkie i bezstresowe poznawanie kobiet.

Dzięki temu medium mamy ogromne możliwości i dostęp do tysięcy kobiet każdego dnia – tych bardziej i mniej atrakcyjnych. Blondynek, brunetek, rudych, chudych, grubych, niskich, wysokich… Dosłownie wszystko, czego dusza zapragnie. 

Niestety to tylko jedna strona medalu, ponieważ na dużych portalach randkowych jest wiele nie tylko kobiet, ale również mężczyzn, którzy do Nich piszą. 

Na nasze szczęście (i na nieszczęście kobiet) 90% mężczyzn na portalach nie robi nic co wyróżnia ich w wartościowy sposób spośród tysięcy profili jakie kobiety mogą widzieć każdego dnia. Mało tego, robią wiele rzeczy, które od razu dyskwalifikują ich w oczach potencjalnej partnerki.

Poznałem wiele kobiet przez Internet i choć nie jestem pasjonatem tego stylu poznawania nowych osób, to w pewnym momencie swojego życia postanowiłem nauczyć się i tego.

Zakładając profil na jakimkolwiek portalu przede wszystkim chcesz, aby kobieta wybrała właśnie Ciebie. Abyś w chwili kiedy piszesz do Niej miał znacznie większe szanse na to, że zauważy i odpisze na Twoją wiadomość.

To nie jest łatwe zadanie biorąc pod uwagę ogromną konkurencję, szczególnie na portalach typu Tinder, czy Badoo, z których korzysta stanowcza większość osób.

Podstawowe pytanie, jakie powinieneś sobie zadać zaczynając zabawę w podryw przez internet brzmi:

„Co mnie wyróżnia?”

lub, jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi, zastąp je pytaniem:

„Co MOGŁOBY mnie wyróżnić spośród wszystkich innych mężczyzn?”

jak zagadać do dziewczyny przez internet

Dobra Feniks, ale… Dlaczego to ja mam się wyróżniać?

Ponieważ tak działa świat.

Ponieważ na każdym portalu randkowym, na JEDNĄ kobietę przypada KILKUNASTU, lub nawet KILKUDZIESIĘCIU mężczyzn. Oczywiście na niszowych portalach typu Poflirtujemy, ten współczynnik będzie dużo korzystniejszy, jednak nadal kobiety są tam mniejszością.

Ponieważ, aby osiągać sukcesy z najlepszymi kobietami MUSISZ wyróżnić się spośród tłumu. Poświęć na to tyle czasu ile potrzebujesz. 

Jeżeli myślisz, że możesz napisać coś w rodzaju „Hej. Przepraszam, że pisze ale jesteś taka piękna i zastanawiam się czy masz ochotę poklikać”…. To jesteś w ogromnym błędzie. Kobiety dostają dziesiątki takich wiadomości w ciągu doby – dlaczego więc miałyby odpisać akurat Tobie?

Zdaj sobie sprawę z tego, że ona nie jest w stanie zobaczyć jaką jesteś wartościową osobą bazując na samym zdjęciu i / lub jednej wiadomości jaką do Niej wysyłasz.

Możesz być najbardziej wartościowym facetem na świecie, jeżeli jednak sprawisz, że nikt nie wejdzie na Twój profil efekt będzie zerowy. Pokazanie siebie w unikalny wartościowy to podstawa. Podkreślam wartościowy sposób, co nie oznacza pokazania siebie jako klauna czy szpanera.

jak podrywać na tinderze

Więc jak mogę się wyróżnić na portalach randkowych?

Zacznij od podstaw, czyli od zbudowania wartościowego profilu.

Wybierz zdjęcie, które przykuwa uwagę. Nie myśl tu nawet o wstawianiu gołej klaty, choćby nie wiem jak rozbudowana była – takie zdjęcia kobiety na Tinderze widzą kilka razy dziennie. Wybierz coś intrygującego.

To samo tyczy się opisu. Zadbaj o jego poprawną składnie i wartościową treść, dostosowaną do swojej osoby. Musisz pokazać to, co w Tobie najlepsze i zmieścić do w 500 znakach. Trudne? Niekoniecznie, o czym zaraz się przekonasz.

Jakie Wybrać Zdjęcie Na Portalu Randkowym

Dobre Zdjęcie Na Tindera – Poradnik od Feniksa

Na portalu, na którym założyłeś profil wejdź w wyszukiwarkę i odnajdź mężczyzn w przedziale wiekowym w którym chcesz podrywać kobiety. Jeżeli interesują Cię kobiety w wieku 20 – 25 lat. To oczywiste, że je będą interesowali faceci w wieku 20 – 28. Zobacz jakie umieszczają zdjęcia profilowe. Szybko zauważysz, że wiele z nich jest takie sama i że łatwo możesz posegregować je w grupy.

Teraz zastanów się:

„Jakie powinno być Twoje zdjęcie, aby na tle tych wszystkich profili, od razu rzucało się w oczy kobiecie?”

Musisz się wyróżniać, ponieważ kobiety przeszukujące dziesiątki profili z setek tysięcy istniejących mają zobaczyć i wybrać właśnie Ciebie. A warto tu zaznaczyć, że przeglądając taki ogrom zdjęć, człowiek nie jest w stanie przyjrzeć się każdemu z nich – nasze mózgi po prostu je skanują, do momentu aż trafią na coś wyjątkowego.

Kiedy już uda Ci się wybrać zdjęcie, które Cię wyróżnia, zastanów się: Czy rzeczywiście podnosi Twoją wartość (pokazuje Ciebie jako fajnego faceta) czy ją obniża?

Wielu mężczyzn chcąc pokazać się jako „fajny” robi sobie zdjęcie na tle wypasionej fury podczas wystawy samochodów. Oczywiste jest, że samochód nie należy do nich. Wychodzi tym samym na osobę, która „stara się zbyt mocno”.

Jeśli więc jesteś „Biednym Grześkiem z Podlasia”, to nie próbuj się przedstawiać jako „Biznesmen z Warszawy”, bo spowodujesz tym tylko śmiech. A tego nie chcesz.

Tak samo zrobienie zdjęcia bez koszulki nie jest za mądrym posunięciem. Wychodzisz wtedy na szpanera po siłce, który jedyne co ma do zaoferowania to swoje mięśnie. Epic Fail.

Kobiety wchodzą na profile mężczyzn, którzy mają ciekawe zdjęcie.

Jest ogromna gama możliwości i tak naprawdę to czy zdjęcie prezentuje wartość czy ją obniża, zależy od wielu czynników. Jeżeli chcesz, abym skomentował Twój pomysł i ocenił czy moim zdaniem dane zdjęcie będzie dobrym wyborem, po prostu napisz do mnie.

Możesz też zapytać o to jakiejś koleżanki, lub zwyczajnie sprawdzić to w praktyce. Sprawdzając to w praktyce, polecam jednak zmienić swoją lokalizację na portalu – nie chcesz przecież, żeby nieudana próba przekreśliła Cię w oczach kobiet z okolicy, które Cię interesują, prawda?

Opis Profilu na Tinderze / Badoo – Jak Napisać Go Dobrze

Dobry Opis Na Tindera – Poradnik od Feniksa

Przede wszystkim zadbaj o poprawną polszczyznę. Nikt nie lubi czytać opisów, czy wiadomości, które zawierają w sobie mnóstwo błędów ortograficznych, nie mają przecinków, lub ich składania sugeruje, że pisało je 7-letnie dziecko.

Jeśli chodzi o treść, to musisz zastanowić się co chcesz sobą reprezentować. Nie ma uniwersalnej recepty na oryginalny opis.

Najlepiej napisz coś o swoich zainteresowaniach, lecz nie zdradzaj od razu wszystkiego. Postaw na nutkę tajemniczości, która zmotywuje dziewczynę do wysłania wiadomości.

Bardziej od treści, liczy się forma, w jakiej zostanie ona przedstawiona – tak naprawdę styl w jakim się opiszesz mówi o Tobie więcej, niż sama treść opisu.

Z moich obserwacji wynika, że:

 1. “Jestem miły, przyjazny, blablabla” – NIE działa, jest żmudne, monotonne i tylko zabiera cenne znaki w opisie, których możemy dodać tak niewiele.
 2. Cytaty znanych osób – sprawdzają się świetnie, szczególnie gdy przeczyta je kobieta interesująca się twórczością cytowanej osoby.
 3. Kontrowersyjny żart, czarny humor itp. – To jeden z moich ulubionych ‘tricków’. Może i odrzuci jakąś część kobiet od twojego profilu, jednak bardzo mocno zaplusuje u tej drugiej części, z podobnie nietypowym poczuciem humoru – sam zdecyduj, w którą część chcesz celować.
tinder poradnik

To darmowy Poradnik Premium dla subskrybentów newslettera. Wpisz swój adres e-mail i uzyskaj dostęp.

Jak Zacząć Rozmowę na Tinderze – Lub innym Portalu Randkowym

Następnym, bardzo ważnym krokiem jest wysyłanie wiadomości do kobiety.  Tak naprawdę 90% mężczyzn na portalach randkowych nie ma pojęcia jak zagadać do dziewczyny przez internet.

Co chwilę otrzymuję pytania w stylu „jak zagadać do dziewczyny na badoo„, „jak zagadać do dziewczyny na tinderze„, czy „jak zagadać do dziewczyny na messengerze„. Uwierzcie, takich pytań jest całe MNÓSTWO.

Kiedyś wystarczyło mieć maczugę, duże mięśnie i upolować jakieś zwierze, aby zaskarbić sobie serce swojej wybranki. Ale to było dawno temu, z wieku na wiek zmieniały się priorytety, a wyznacznikiem społecznym stawały się zupełnie inne wartości. Na drodze ewolucji tak oto znaleźliśmy się w XXI wieku, gdzie globalna wioska zwana Internetem opanowała naszą cywilizację. Z tej oto racji wartościowe kobiety zamiast szukać swojej drugiej połówki tak jak robili jej przodkowie, próbuje odnaleźć swoje szczęście za pomocą Internetu.

poradnik tinder

Lista Wiadomości Oczyma Kobiety

Dziewczyny z top listy dnia i bardzo atrakcyjne kobiety dostają dziesiątki wiadomości z których większość jest tej samej treści. W zasadzie te mniej atrakcyjne również są zasypywane takimi wiadomościami, w nieznacznie tylko mniejszym stopniu.

Jeżeli nie wierzysz to zrób mały eksperyment: załóż sobie damski profil, rozrzuć trochę serduszek facetom z okolicy i obserwuj swoją listę wiadomości.

Kobiety są spamowane przez przeciętniaków cały czas dlatego powinieneś wiedzieć, że wartościowe kobiety NIE CZYTAJĄ WSZYSTKICH WIADOMOŚCI! Skanują je tylko wzrokiem i wybierają te, które w jakiś sposób się wyróżniają i przykuwają ich uwagę.

Dziewczyna ma listę na przykład 30 wiadomości. Przelatuje wzrokiem patrzy na tytuły, czy pierwsze zdania oraz awatary wyświetlane z boku. Wybiera tylko te, które ją zaciekawią, po czym sprawdza całą treść wiadomości. Pomyśl więc, co dziewczyna zobaczy w pierwszej chwili i na co powinieneś zwrócić uwagę, żeby ją od razu zainteresować.

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na te aspekty:

 • Interesujący tytuł / pierwsze zdanie
 • Unikalne, ciekawe, zachęcające do kliknięcia w profil zdjęcie
 • Czy to co piszesz jest prowokujące
 • Czy pokazujesz się od strony „inny niż wszyscy”
 • Czy pierwsze zdanie wzbudza ciekawość i zachęca do przeczytania całości

Pamiętaj, że tytuł nie musi mieć logicznego sensu. Ba nawet nie musi być związany z samą treścią wiadomości. Zadaniem tytułu jest po prostu zachęcenie jej do kliknięcia w wiadomość – taki mały clickbait.

jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet

Pierwsza Wiadomość Do Dziewczyny – Jak ją napisać DOBRZE

Przede wszystkim niedopuszczalne jest robienie błędów ortograficznych! 

Mamy tak wiele wspaniałych narzędzi, które poprawiają naszą pisownię – nie zapominaj o nich, korzystaj z nich do woli, jeśli nie jesteś pewien, czy piszesz poprawnie.

Dzięki temu, nie tylko masz możliwość poprawy swojej wiedzy na temat pisowni, ale nie popełnisz błędu, który dla osób inteligentnych jest bardzo rażący i może w konsekwencji skreślić Cię w oczach kobiety. 

To nie pora na tłumaczenie się „dysfunkcjami”, nie będziesz przecież każdej kobiecie mówił tego za każdym razem. Poza tym, skąd ona ma to wiedzieć po pierwszej wiadomości jaką do niej wysłałeś.

Pomyśl co by się stało gdyby tak mała rzecz zadecydowała o twojej porażce… Zrób więc coś, aby temu zapobiec. Nic Cię to nie kosztuje, więc wystarczą tylko dobre chęci.

Co Napisać W Pierwszej Wiadomości Na Tinderze

Co Napisać W Pierwszej Wiadomości

Kolejną ważną kwestią jest samo rozpoczęcie rozmowy i twoje nastawienie w chwili kiedy chcesz napisać do Niej pierwszą wiadomość. 

Uświadom sobie, że do każdej kobiety należy podchodzić indywidualnie. Nie ma jednego, konkretnego, najlepszego i niezawodnego sposobu na to jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet.
Pamiętaj, że być może ty rozmawiasz już dzisiaj z dziesiątą dziewczyną i dla ciebie stało się to pewnego rodzaju rutyną.

Ale to nie ma większego znaczenia, bo kobieta do której piszesz wiadomość widzi Cię po raz pierwszy i dla niej jest to ten jedyny wyjątkowy pierwszy raz z tobą.

Od tej jednej, pierwszej wiadomości zależy jaką przyczepi Ci łatkę i jak będziesz musiał działać w kolejnych wiadomościach. Wbrew pozorom kobiety potrafią zauważyć, czy wiadomość którą do niej wysłałeś jest kopiowana, czy może właśnie ją wymyśliłeś.

Poświęć kilka minut na to, aby znaleźć w jej profilu coś interesującego i napisz o tym zamiast kopiować stale tą samą wiadomość. Dzięki temu nie tylko będziesz inny niż wszyscy, ale również pomoże Ci to w wykształceniu intuicji co działa, a co nie.

Pamiętaj, że w uwodzeniu przez Internet masz możliwość analizowania swoich wypowiedzi i dopracowywania ich przed wysłaniem. Wszystko co chcesz wysłać możesz przemyśleć i zmienić tak dużo razy jak tylko będziesz chciał, aż w końcu stworzysz coś co przybliży Cię o kolejny krok do sukcesu.

Skupmy się więc na rozpoczęciu rozmowy. Zacznijmy może od beznadziejnych komplementów.

Jak myślisz, ilu mężczyzn przed Tobą pisało do Niej wiadomości w stylu “jesteś piękna, jesteś cudowna” i tak dalej?

Jeśli nie wiesz to uświadamiam – KILKUSET!

Dlatego też, takimi tekstami zamiast uzyskać efekt którego pragniesz, okażesz się kolejnym, niczym nie wyróżniającym się profilem na serwerze.

Jeśli wbiłeś sobie już do głowy, że prawienie bezsensownych, schematycznych komplementów nie jest dobrą drogą, to możesz przejść do kolejnego etapu, czyli:

Zwróć Na Siebie Uwagę W Pierwszej Wiadomości

Wykaż się czymś wyjątkowym, zrób coś czego nikt przed Tobą nie robił. Ponieważ wiem, że to na początku może być trudne, postanowiłem Ci w tym pomóc opierając się na przykładzie.

Wchodzisz na profil i widzisz dużo zdjęć z psem. Co napiszesz? Czy to jest dobry punkt zaczepienia?

Ze swojego punktu widzenia powiem Ci, co ja bym napisał.

Najpierw starałbym się ustalić płeć tego psa o ile to oczywiście możliwe, a że opieramy się tylko i wyłącznie na hipotetycznym przykładzie uznajmy, że się udało.

W takim razie komponuje wiadomość, aby zaczepić tematykę psów. Ponieważ sam mam swojego zwierzaka pisze

„ Twój pies idealnie pasowałby do mojej X, sądzę, że byłaby z nich piękna para koniecznie musimy je razem poznać.”

Proste prawda!

Oczywiście nie aż tak proste, jak wiadomość typu „ładny piesek”, ale gwarantuję, że daje znacznie lepsze efekty.

Ten przykład obrazuje całą strategię, dzięki której będziesz budował sobie bazę gotowych tematów do rozmowy, oraz mógł dalej krok po kroku zmierzać do swojej literackiej Itaki.

Jak zacząć rozmowę na Tinderze

To darmowy Poradnik Premium dla subskrybentów newslettera. Wpisz swój adres e-mail i uzyskaj dostęp.

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną – przykłady z życia wzięte

Podam Ci kilka kolejnych przykładowych sposobów rozpoczęcia rozmowy. Zanim jednak je przeczytasz i być może zgeneralizujesz je jako infantylne, to chcę abyś wiedział, że zostały one wymyślone tak, aby pasowały do sytuacji, lub czegoś charakterystycznego w profilu kobiety do której pisałem. Stąd ich wysoka skuteczność.

Przykład pierwszy:

„Gdyby ktoś zaproponował Ci nietypową randkę o jakiej zawsze marzyłaś to jaka by była twoja reakcja ?”

Przykład drugi:

„Szukam prawdziwej przyjaźni”

Przykład trzeci:

„Ach ta technologia, gdyby nie ona …”

po upływie niedługiego czasu druga wiadomość o treści

„… nigdy bym do Ciebie nie napisał”

Przykład czwarty:

„Wiesz jak pięknie brzmi noc?”

Podane przykłady nie są po to, abyś je kopiował i używał, tylko abyś miał motywację do tworzenia zawsze nowych i ciekawych wiadomości.

Zakładam, że dzięki temu uda Ci się nawiązać rozmowę dlatego, bez omawiania podam Ci kilka rad dzięki którym, będziesz mógł dojść do celu.

jak poznać dziewczyne przez internet

Kilka Dodatkowych Rad Dotyczących Podrywu Przez Internet

 • Korzystaj z NISZOWYCH portali, takich jak EroDate, lub Poflirtujemy (w przyszłości dopiszę więcej polecanych przeze mnie serwisów tego typu)
 • Postawa reguła to nie pisać za wiele o sobie, nie mów jej kim jesteś – pozwól jej o to zawalczyć, niech stopniowo odkrywa twoją osobowość.
 • Nie zdradzaj swoich zamiarów – bez względu na to jakie są, nie musisz się w końcu tłumaczyć.
 • Bądź tajemniczy. Sprawisz tym, że ona zrobi dla Ciebie o wiele więcej niż sądzi. Poza tym nie od dziś wiadomo, że kobieca ciekawość pobudzona przez mężczyznę, to naprawdę potężna broń, którą możesz wykorzystywać do woli. Gwarantuje Ci, że to tylko pomaga w osiągnięciu sukcesu.
 • Odpisuj bardzo powoli na jej wiadomości. Nie musisz się spieszyć. Masz czas i pamiętaj, że dzięki temu wiele zyskujesz.
 • Do samego końca trzymaj ją w niepewności kim tak naprawdę jesteś.
 • Nie nalegaj na spotkanie, pozwól Jej myśleć, że to jest jej inicjatywa. Człowiek ma to do siebie, że jak o czymś pomyśli, to generalizuje to jako swoje. Co za tym idzie jeśli to jej będzie się wydawało, że pomysł wychodzi od niej, masz w tym momencie przewagę. Co więcej, jeśli zaczniesz naciskać na spotkanie, automatycznie będziesz wyglądał na zdesperowanego napaleńca, których pełno jest w sieci.

Zwróć uwagę, że od samego początku warto być szczerym. Pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Kłamstwo będzie dobre tylko na jedną randkę i jeśli nagle zdasz sobie sprawę, że chcesz więcej, to albo się pomylisz we własnych fantazjach, albo zapomnisz co mówiłeś i wyjdziesz na oszusta. Tak naprawdę sam będziesz myślał o tym, aby nie wpaść z kłamstwem, zamiast cieszyć się miłymi chwilami które z nią spędzasz.


To darmowy Poradnik Premium dla subskrybentów newslettera. Wpisz swój adres e-mail i uzyskaj dostęp.

Leave a Reply