Uwodzenie wg Feniksa
PDF   Email

Jak wiele jest wart czas spędzony z najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie?

 

 Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną pracą nad Twoimi kontaktami z kobietami. To proponuję Ci Feniks Personal Coaching. W tej formule tylko Ty i ja pracujemy nad tym, abyś osiągnął swoje cele. Warunki na jakich odbywa się personal coaching są ustalane bardzo wcześnie przed rozpoczęciem współpracy. Na początku bardzo dokładnie sprawdzam Twoje potrzeby, poprzez kwestionariusz (lista ponad 60 szczegółowych pytań dobranych tak, abym jak najlepiej Cię poznał zanim się spotkamy), rozmowę telefoniczną lub osobiste spotkanie.


Personal coaching jest bardzo plastyczną formą. Podczas coachingu podejmuję wszystkie środki konieczne do tego, abyś osiągnął ustalony na początku współpracy cel. Zawsze stawiałem na personalny charakter relacji z osobą, z którą pracuję. Jest to ważne, bo dzięki temu łatwiej jest mi złamać szkodliwe wzorce myślowe, poznać Twój sposób nabywania nowych umiejętności, wybrać najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Najlepszy w praktyce.

Jestem nastawiony na efekt naszej współpracy, najważniejsze jest dla mnie to, abyś Ty osiągnął ustalone wcześniej cele w swoich kontaktach z kobietami. Mnie interesuje wyłącznie nauczenie Ciebie bardzo skutecznych rzeczy. Liczy się efekt, bo ja wkładam 100% siebie w to co robię i jeśli mam się z Tobą spotkać to tylko po to, aby zrobić coś znaczącego dla Twojego życia. Prawda?

Zacznijmy od tego, że moim zdaniem uwodzenie jest proste. Nie zawsze jest łatwe, ale jest proste.

Zamiast zalewać Cię masą informacji tylko po to, abyś wyszedł z coachingu z poczuciem wiem dużo, wolę dać Ci konkretne sprecyzowane narzędzia (po to są pytania przedszkoleniowe, aby określić co jest Ci naprawdę potrzebne - sprawdź załącznik), abyś wyszedł z coachingu z poczuciem - POTRAFIĘ

Z dziesiątek osób, które już uczyłem w ten sposób wiem, że dwa dni to jest absolutny max tego co jest potrzebne. Zwłaszcza w systemie pracy 1 na 1. Kiedy jest to bardzo intensywny czas fizycznie, duchowo i psychicznie dla osoby, która do mnie przychodzi.

Każdy dzień takiego szkolenia wygląda w następujący sposób. Jest minimum 6 h część teoretyczna, która ma bardziej formę rozmowy, wyjaśnienia pewnych wątpliwości. Skupiamy się na tym, aby wszystko dostosować pod Ciebie w trakcie część praktycznej w klubie. Dostosować nowe umiejętności i wiedzę, pod kątem tego co jest Tobie naprawdę potrzebne. Dlatego w załączniku przesyłam Ci listę pytań, które pomogą mi przygotować odpowiedni program dla Ciebie. Zawsze, też możesz do mnie zadzwonić, napisać, aby zapytać o szczegóły interesującego Cię szkolenia.

Część teoretyczna trwa tak długo, aż każdy omawiany aspekt będzie jasny, prosty i przejrzysty.

Na części praktycznej w klubie (4h), pokażę Ci co jest ważne już na samym wejściu do klubu. Robimy podejścia razem, pokażę Ci jak zrobić pewne rzeczy, jak interpretować różne zachowania ludzi w klubie, co jest ważne, robisz podejścia, które ja obserwuję, potem uczestniczę w nich w razie potrzeby, lub po to, aby podnieść Twoją wartość w oczach kobiety, z którą będziesz rozmawiał. W zależności do Twojego stanu wyjściowego będziemy koncentrować się na Twoich celach. Zależy mi na tym, abyśmy z zewnętrzną wyglądali jako dwójka przyjaciół, która się świetnie bawi, a nie faceci, którzy biegają od kobiety do kobiety. Chcę, abyś przy każdym podejściu szedł tak daleko jak się da. Oczywiście pomogę Ci w tym.

Jeżeli chcesz poprawić swoje uwodzenie kobiet na ulicy - no problem.

Bez względu na to gdzie jadę zawsze sprawdzam miejsce części praktycznej. Strona internetowa klubu, opinie na forum, opinie ludzi, z którymi wcześniej pracowałem, znajomych etc., galeria, jacy ludzie tam się bawią, zgodność z grupą docelową osoby, z którą pracuję. Głównie działam w bardziej topowych klubach, ze względu na to, że są tam bardziej atrakcyjne kobiety. Uważam, że lepiej niech osoba, z którą pracuję uczy się nowych umiejętności z pięknymi kobietami, niż nakładać sztuczne ograniczenia na początku.

Jeden dzień takiego szkolenia to uwodzenie w pigułce, moim zdaniem. Poprzednie doświadczenia pokazały mi, że po takim szkoleniu kursant spokojnie może poznać kobietą, zainteresować nią siebie, umówić się z nią tego samego, czy następnego dnia, a nawet pójść z nią do łóżka (takie sytuacje, też się zdarzają coraz częściej). Uważam, że lepiej dla kursanta jest gdy spotka się z poznaną kobietą kilka razy.

Wiele, też zależy od poziomu początkowego osoby, która do mnie przychodzi. Inaczej jest kiedy przychodzi osoba, która nie miała wcześniej kontaktów z kobietami, a inaczej gdy ktoś chce poprawić konkretny aspekt, np. ma masę zainteresowania, ale potem ląduje w szufladce „przyjaciel”. Nie ma reguły czy łatwiej, czy trudniej. Jest po prostu inaczej. Warunkiem sukcesu szkolenia, też jest, aby osoba, z która pracuję totalnie za mną podążyła na szkoleniu. Gdy jest wzajemne zaufanie i chęć zmiany wszystko przebiega lepiej.

2 dni szkolenia pozwalają już na dopieszczenie pozostałych elementów uwodzenia, zwłaszcza rzeczy związanych z seksualnością, zaawansowanym dotykiem, po prostu bardziej zaawansowane elementy. Do tego korzyścią dla naszej współpracy jest to, że już po pierwszej nocy razem w klubie, wiem dokładnie co należy poprawić na drugiej. Z reguły ludzie zachowują się podczas drugiego dnia szkolenia o wiele pewniej, są zrelaksowani i mogą cieszyć się poznawaniem kobiet.

Owszem, aby zmiana była trwała to osoba, z którą pracuję musi wcielić wskazówki ze szkolenia, jak i po szkoleniu, w życie. Przewartościować swoje priorytety, zmienić swoje zachowanie w wielu aspektach. Najlepsze efekty osiągają Ci, którzy wywracają całe swoje życie „do góry nogami” podczas stosowania się do moich wskazówek. Często proponuję bardzo radykalne rozwiązania, ale okazuje się, że w praktyce te się sprawdzają najlepiej. Bonusem dla Ciebie jest to, że po szkoleniu nie zostajesz sam, zawsze możesz napisać do mnie, zadzwonić, skorzystać z zamkniętego forum, przyjechać na specjalną imprezę dla moich kursantów. Dla mnie priorytetem jest przygotowanie Cię tak, abyś potem stwierdził, że nie potrzebujesz żadnego szkolenia.

Na pewno przychodząc do mnie przygotuj się na to, że będzie to dla Ciebie intensywny czas, pod kątem intensywności wiedzy, którą na będziesz i rzeczy, które przeżyjesz.

Nigdy nie robiłem 3 dniowego coachingu indywidualnego. Z reguły to nie było potrzebne w sytuacji szkolenia 1 na 1. Dwa dni w zupełności wystarczą aby dostać solidny fundament, motywację do rozwoju, a potem to już jest kwestia tego jak bardzo będziesz chciał wykorzystać swoje nowe umiejętności i rozwijać je.
 

 

Co otrzymasz: 

- program stworzony specjalnie dla Ciebie
- zakres i czas szkolenia dostosowany od Twoich potrzeb
- całkowitą uwagę trenera
- najbardziej efektywną formę rozwoju osobistego
- szybko postępującą i zauważalną zmianę Twojego myślenia i działania w kontaktach z kobietami
- bardzo dobre rezultaty w stosunkowo krótkim czasie

 

Co będziesz robił podczas personal coaching?

 Personal coaching ma bardzo plastyczną formę. Z reguły jest część teoretyczna, która jest modyfikowana w zależności do tego co będzie dla Ciebie najlepsze. Podczas części teoretycznej pewne zagadnienia mogę wymagać więcej wyjaśnienia, lub koniecznie będzie wprowadzenie nowych elementów takich jak omówienie bardziej zaawansowanych technik, czy wizyta w galerii handlowej w celu polepszenia Twojego wizerunku lub poznawanie kobiet na ulicy, abym mógł zobaczyć jak zachowujesz się w naturalnym środowisku i co mogę jeszcze ulepszyć.
Część teoretyczna jest bliższa rozmowie, niż wykładowi. Program personal coaching'u jest modyfikowany w trakcie, jeżeli jest to dobre dla Ciebie.
Gdy udamy się do klubu to razem będziemy pracować nad tym, aby przetestowac i utrwalić każdy element sztuki uwodzenia. Będziemy to robić, abyś zmierzał prosto do celu.

Cechą moich szkoleń jest to, że umiejętności jakie nabywają osoby, z którymi pracuję przekładają się na pozostałe sfery życia.

Zastanów się ile jest to warte dla CIEBIE?!

 

 


 I. Dostęp do zamkniętej części forum dyskusyjnego dla kursantów

forum feniksaKażdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do "Members Only Club". Dziele się tam rzeczami które są niedostępne nigdzie indziej. Znajdziesz tam moje osobiste historie uwodzenia. A także działy gdzie dzielą się swoimi doświadczeniami inni zaawansowani już uczestnicy. Zadając pytanie możesz liczyć na moją konkretną odpowiedź. Żadnych "3-konsultacji", "10 maili do trenera". Dostęp do forum otrzymujesz dożywotnio! Kontynuujesz w ten sposób proces swojego rozwoju przez następne tygodnie i miesiące po szkoleniu, bez żadnych dodatkowych kosztów. Zobacz ogólnodostępną część forum.

 


II. Indywidualny program ćwiczeń

Dodatkowo dostaniesz mnie 2 listy zadań praktycznych i punktów, na które powinien zwrócić uwagę w przyszłości, rozwijając się w sztuce uwodzenia kobiet. Listy są przygotowane specjalnie pod kątem Twoich potrzeb! Przeznaczam na ich stworzenie jeszcze dużo czasu, po tym kiedy Ty pełen wrażeń wracasz do swojego miejsca.


 

Interwencja

Ta oferta jest tylko dla osób zdecydowanych na zmiany.
Zanim z niej skorzystasz, określ dokładnie czego chcesz?

Miałeś kiedyś sytuację, gdy potrzebowałeś silnego bodźca do zmiany, lub potrzebowałeś rozwiązać jakiś partykularny problem w swoich relacjach z kobietami?
Chciałeś dostać coś co wykracza poza ramy szkolenia i chciałeś dostać to szybko, oboje wiemy, że są takie chwile w życiu kiedy liczy się każda sekunda i pozostałe rzeczy tracą na znaczeniu.
Wkrótce czeka Cię wyjazd integracyjny, na którym będziesz mieć okazję poznać piękną kobietę i chciałbyś się na to przygotować?
Rozstałeś się z kobietą i potrzebujesz kogoś kto profesjonalnie pomoże Ci przejść ten etap w życiu szybko i z jak największą korzyścią dla Ciebie?
Chcesz nauczyć się budować swoją wartość w oczach innych?
Chcesz zmienić swoje życie pod okiem profesjonalisty, który stworzy dla Ciebie wyjątkowy program zmiany i będzie cały czas czuwał nad tym, abyś zmierzał prosto do celu?
Pojawiła się się w Twoich relacjach z kobietami sytuacja, w której straciłeś kontrolę I potrzebujesz kogoś kto pomoże Ci ją odzyskać?
Oczekujesz szybkich i skutecznych rozwiązań?
Straciłeś kontrolę nad swoim związkiem i chcesz ją odzyskać?
Kobieta, z którą jesteś w związku przestała się Tobą interesować lub zostałeś przez nią zdominowany?
Jesteś zdeterminowany do osiągnięcia celu i zmiany na lepsze?

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie (to jest moja zasada w pracy z ludźmi).
Koniec schematów. Wszystko co prowadzi do osiągnięcia celu jest dobre.

Płacisz za efekt.

Termin i cena interwencji ustalana indywidualnie.

Zapisy i pytania:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

792 485 410 (pn - pt, 18:00 - 19:00)

Po wyrażeniu chęci udziału w coaching’u ustalimy konkretny cel naszego spotkania oraz termin i czas współpracy. Numer konta otrzymasz na swój e-mail po potwierdzeniu swojego uczestnictwa. Udział w rezerwujesz wpłacając całość kwoty. Dostaniesz listę pytań, które pomogą mi zoptymalizować program do Twoich potrzeb i stylu nauki.

 

Sklep internetowy

Pokaż koszyk
Twój koszyk jest pusty.

Zapisz się do Newslettera

Terminarz szkoleń

 Wrocław  4 - 6 II 2011
   Personal Coaching
 Wrocław  22 I 2011
 Kraków  4 III 2011
 Poznań  29 I 2011
 Wrocław  Metamorfoza
 Kraków  5 III 2011
 Poznań  28 I 2011
 Warszawa  11 - 13 II 2011
 Poznań  18 - 20 III 2011
 Wrocław  20 - 22 V 2011
 Wrocław  30 IV 2011
 Warszawa  28 V 2011
 Wrocław  7 V 2011
Eksluzywny materiał
Personal Coaching
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika