Opinie

Wrażenie Kuby z specjalnego coachingu "Pokochaj kobiety" - 21 VI 2012 - Wrocław

 Spytałem: "Lubisz wino ?". Odpowiedziała, że tak. Więc zapytałem: "To może wpadniesz do mnie i napijemy się razem wina?". Spodziewałem się odpowiedzi w stylu:" hmmm, no wiesz jest późno", ale o dziwo, laska ledwo co usłyszała pytanie i od razu wstała mówiąc: "ok, no to chodźmy"... :D. Zebraliśmy się w 3 sekundy i wyszliśmy z knajpy.

Więcej: Wrażenie Kuby z specjalnego coachingu "Pokochaj kobiety" - 21 VI 2012 - Wrocław

   

Wrażenia Przemysława z Personal Coaching 11 - 13 V 2012 - Wrocław

Cały materiał ze szkolenia zastosowałem z mega pozytywnym skutkiem na rewelacyjnej 10-tce (ruda , wyższa ode mnie o 13 cm) Jak wychodziliśmy z klubu, za rączkę, to widok min osób postronnych - bezcenny! HISTORIA Z "HARD-HAPPY ENDEM"

Więcej: Wrażenia Przemysława z Personal Coaching 11 - 13 V 2012 - Wrocław

   

Wrażenia Pawła po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 20 - 22 kwietnia 2012 – Warszawa

 

Po Twoim szkoleniu zrozumiałem wiele rzeczy, poczułem o wiele wiekszy luz i spokój, bez tzw. ,,spinania’’ się. Ostatnio odnotowałem dużo większe zainteresowanie ze strony atrakcyjnych kobiet-zajebiste uczucie ot, czekam na metro a tu nagle laska w skali 9,5 podchodzi do mnie i zagaduje - jestem w szoku!!!

Więcej: Wrażenia Pawła po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 20 - 22 kwietnia 2012 – Warszawa

   

Wrażenia Radosława z efektów 2-ch godzinnej rozmowy - 4055% wzrost skuteczności

Radka znałem już wcześniej. Mieliśmy, niedawno, okazję porozmawiać (przez 2 godziny) o tym jak mieć sukcesy z kobietami i zmienić swoje życie na lepsze.

O to efekty! 2 zdobyte kobiety w ponad 24 h, które same przyszły do jego domu po jednym telefonie, czy rozmowie na fb. Nie był z nimi na żadnej randce itp. To one przyszły same do niego!

Zamieściłem printscreeny maila, ponieważ wielu może nie uwierzyć w to co jest dla nich niemożliwe. Na dole znajdziesz mail do Radka, abyś mógł sprawdzić autentyczność jego przygody z 2-ma kobietami w niecałe 1,5 doby. Wcześniej miał tylko 4 kobiety (każdą średnio co rok) teraz miał 2 w tak krótkim czasie - 4055% wzrost skuteczności uwodzenia.

Więcej: Wrażenia Radosława z efektów 2-ch godzinnej rozmowy - 4055% wzrost skuteczności

   

Sukces tydzień po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend

Powiem jedno, uwodzenie dotykiem działa cuda!!!!

Więcej: Sukces tydzień po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend

   

Wrażenia Konrada z Personal Coaching - 20 - 21 X 2011 Wrocław

 

Przyznam ze czułem się znacznie pewniej i nawet nie spostrzegłem się całując się na parkiecie z jakąś zabójczą brunetką.
Szczegóły zostawiam dla siebie... ;)

Więcej: Wrażenia Konrada z Personal Coaching - 20 - 21 X 2011 Wrocław

   

Wrażenia Kamila ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend – 28 – 30 X 2011 Warszawa

 Dzisiaj wiem, że jestem normalnym, zdrowym mężczyzną, który może mieć fajne kobiety.

Więcej: Wrażenia Kamila ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend – 28 – 30 X 2011 Warszawa

   

Wrażenia Marka z Personal Coaching 13 - 14 V 2011 Wrocław

Zmiana, która we mnie zaszła, jest ogromna. Dziś radzę sobie z tematami, których zawsze starałem się unikać. Czy Feniks był przyczyną tej zmiany? Na pewno - katalizatorem. Niedługo po szkoleniu zrezygnowałem ze stałej pracy. Dziś prowadzę własną kilkuosobową firmę, która prężnie się rozwija, i nie chcę powrócić do mojego wcześniejszego życia. :)

Więcej: Wrażenia Marka z Personal Coaching 13 - 14 V 2011 Wrocław

   

Wrażenia Łukasza po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 7 - 9 października 2011 - Wrocław

 We Wrocławiu byłem po raz pierwszy. Dawno nie byłem w klubie. Musiałem od rdzewieć. Przez cały czas czułem obecność Feniksa. Był przy mnie, a ja z minuty na minutę czułem się lepiej. Tak wewnętrznie. Kiedy razem siedzieliśmy na patio, a on kazał mi głęboko oddychać, delektować się nocą i cieszyć chwilą. Chłonąć. Dawno tak nie miałem. Dawno się tak nie czułem. Był spokój i opanowanie. Czułem, że ani miejsce ani sytuacja mnie nie przerasta.

Więcej: Wrażenia Łukasza po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 7 - 9 października 2011 - Wrocław

   

Wrażenia Mateusza z seminarium "Seks tej samej nocy" 16 VII 2011 Wrocław

Wrażenia po seminarium? Jest na to tylko jedna odpowiedź – mega pozytywne:) Jako że podstawy już miałem( to było nie pierwsze moje szkolenie u Feniksa), ale czegoś mi nadal brakowało. Sypiałem z kobietami raz na jakiś czas, ale to było dla mnie za mało – zawsze chciałem czegoś więcej.

Więcej: Wrażenia Mateusza z seminarium "Seks tej samej nocy" 16 VII 2011 Wrocław

   

Wrażenia Michała z seminarium "Seks tej samej nocy" 16 VII 2011 Wrocław

Wrażenia po seminarium bardzo pozytywne. Rozbiło mi wiele błędnych i destrukcyjnych przekonań typu „marzenie o idealnym podejściu”. Wprowadziło to wiele spokoju w działaniu i w podejściu do całego tematu uwodzenia.

Wcześniej wydawało mi się, że muszę coś zrobić, albo być kimś, żeby uwieść kobietę. Przez to brało się wiele halucynacji a co za tym idzie wymówek, obniżenia własnej samooceny i tego typu destrukcyjnych myśli. Z tego co teraz zauważyłem, podchodząc do kobiety jestem raczej ciekaw co z tego wyniknie, a niżeli jakaś presja "muszę ją uwieść".

Całość materiału była bardzo zrozumiała, wyłożona w bardzo konkretny sposób.

Więcej: Wrażenia Michała z seminarium "Seks tej samej nocy" 16 VII 2011 Wrocław

   

Wrażenia Grzegorza po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 24 - 26 czerwiec 2011 - Wrocław

Gdy jechałem na szkolenie zastanawiałem się jakimi sposobami Feniks będzie motywował kursantów do podejścia do kobiety i czy aby na pewno to zadziała czy nie lepiej było to olać i zostać w domu itp. Generalnie pojechałem dzień wcześniej z zamiarem połażenia trochę po mieście i obczajenia mniej więcej gdzie co jest na rynku i niedaleko niego, ale przejdźmy do sedna sprawy. Z Feniksem umówiliśmy się pod Galerią i gdy zjawili się wszyscy kursanci poszliśmy na część teoretyczną. Podczas części teoretycznej Feniks główny nacisk kładł na grę wewnętrzną, rozpieprzanie złych przekonań i zamiast nich wpajanie dobrych. Uświadomił mi jak dużo czasu w swoim życiu (a mam prawie 30 lat) przepieprzyłem na jakieś pierdoły z których kompletnie nic nie wynikało. W ogóle podczas tego jednego dnia całe moje życie rozpierdoliło się w pył i teraz wiem co muszę pozmieniać żeby zbudować je takim jakim chcę żeby było. Uświadomił mnie ile mój umysł ma w sobie błędnych przekonań które blokują mnie przed jakimkolwiek działaniem i tworzą one często błędne koło.

Więcej: Wrażenia Grzegorza po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 24 - 26 czerwiec 2011 - Wrocław

   

Wrażenia uczestników wykladu otwartego na Politechnice Warszawskiej 9 maja 2011

9 maja miałem wykład w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Publiczność zróżnicowana wiekowo, płcią oraz pod względem etapów w życiu. Zapoznaj się z opiniami ludzi, którzy mieli możliwość wzięcia w tym wykładzie. Na wykład zgłosiło się prawie 300 chętnych.

Więcej: Wrażenia uczestników wykladu otwartego na Politechnice Warszawskiej 9 maja 2011

   

Losy Mateusza 3 miesiące po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend

Jutro wieczorem odwiedza mnie we Wrocławiu dziewczyna na mieszkaniu, którą znam ledwo tydzień a relacje mam z nią taką jakbyśmy się znali pół roku przeszło.

Więcej: Losy Mateusza 3 miesiące po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend

   

Wrażenia Mateusza po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 4 - 6 luty 2011 - Wrocław

Szkolenie zaczęło się od razu od opie***lania. "Dlaczego siedzisz na tej kanapie jakby ci ktoś łopatą miał przywalić" Do tego pytania po co jesteś na tym szkoleniu, ustalanie sobie celów. to było bardzo motywacyjne szkolenie ;) do tego jeszcze oglądaliśmy filmiki, które miały nam uświadomić po co jesteśmy na szkoleniu.

Więcej: Wrażenia Mateusza po szkoleniu Ultimate Seduction Weekend - 4 - 6 luty 2011 - Wrocław

   

Wrażenia Karola z seminarium "Uwodzenie w dzień" - 26 luty 2011 Wrocław

Eksplorowanie wiedzy prawdziwych ludzi z krwii i kości których mogłem uścisnąć dłoń, a nie czytanie jakichś pdf'ó, bezosobowych szarych papierzysk, przebywanie z ludźmi którzy od razu dają feedback, i mają jaja żeby użyć ostrych słów, a także umieją KONSTRUKTYWNIE krytykować, a przede wszystkim są już tam gdzie ja chce być było nieocenioną pomocą. 

Więcej: Wrażenia Karola z seminarium "Uwodzenie w dzień" - 26 luty 2011 Wrocław

   

Wrażenia Arkadiusza z seminarium "Uwodzenie w dzień" - 26 luty 2011 Wrocław

Była to swego rodzaj pigułki czy też niezbędnik zachowań w których mieściło się wszystko to co jest konieczne by skutecznie kontaktować się z ludźmi i nawiązywać z nimi pozytywny kontakt. Chociażby tematyka ,,pierwszego wrażenia,. Jest tego sporo, zero ściemy a za to same fakty.

Więcej: Wrażenia Arkadiusza z seminarium "Uwodzenie w dzień" - 26 luty 2011 Wrocław

   

 Wrażenia Piotra ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend - 11 - 13 luty 2011 - Warszawa

 

Na szkoleniu spotkałem ludzi, których naprawdę interesowało to w jaki sposób mogą mi pomóc, aby moje życie było lepsze w każdej jego dziedzinie - nie tylko w kontaktach z kobietami.

Poza tym atmosfera szkolenia była świetna (spotykasz ludzi pierwszy raz w życiu, a juz po chwili rozmawiasz z nimi na tematy, na które czasem nie rozmawiałeś z nikim innym) - pełne zaufanie i profesjonalizm ze strony trenerów ( za co wielki szacunek).
Dobrze było poznać opinię i podejście różnych osób do tematu uwodzenia, i życia w ogóle, to dało mi szerszą perspektywę, którą mogę konfrontować ze swoim życiem, i wybierać z tych wszystkich doświadczeń te które pasują do mnie i mojego sposobu bycia.

Więcej:  Wrażenia Piotra ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend - 11 - 13 luty 2011 - Warszawa

   

Wrażenia Jack'a ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend - 11 - 13 luty 2011 - Warszawa

Kurs otwiera drzwi do innego świata, o którym wcześniej nie mieliśmy pojęcia ale od nas zależy jak daleko dalej pójdziemy. To już jest kwestią pracy, którą w to włożymy. Jeżeli nie będziemy trenować, uczyć się na błędach, poprawiać strategii, udoskonalać nowych umiejętności, nie posuniemy się daleko.

Więcej: Wrażenia Jack'a ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend - 11 - 13 luty 2011 - Warszawa

   

Wrażenia Wojtka ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend - 4 - 6 luty 2011 - Wrocław


Co mi dało szkolenie?
- ogromna wiedzę teoretyczną, którą zacząłem wykorzystywać w praktyce
- bolące przez tydzień plecy od nauki prostego chodzenia ;P
- duży spokój i pewność siebie
- nauczyłem się czerpać więcej radości z życia i zarażać innych dobrym humorem
- nauczyłem się że nie można za dużo myśleć tylko działać (dzisiaj niestety miałem świetny przykład)
- pozbyłem się wszystkiego co zabija czas i nareszcie zacząłem ŻYĆ

Więcej: Wrażenia Wojtka ze szkolenia Ultimate Seduction Weekend - 4 - 6 luty 2011 - Wrocław

   

Strona 1 z 3

Sklep internetowy

Pokaż koszyk
Twój koszyk jest pusty.

Zapisz się do Newslettera

Terminarz szkoleń

   Personal Coaching
 Wrocław  Metamorfoza
 Wrocław  28 - 30 VI 2013
 Wrocław  31 V - 2 VI 2013
 Warszawa  19 - 21 IV 2013
Eksluzywny materiał
Personal Coaching
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika