Opinie
Wrażenia Hint-man`a ze szkolenia ONE NIGHT BIG STEP Wrocław 4 X 2008

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, iż szkolenie przeprowadzane jest prawie indywidualnie - co poprawia skuteczność parokrotnie.

Witamy się z Feniksem i idziemy na miejsce - szybko przechodzimy do konkretów. Od razu wiedziałem, że to szkolenie będzie dostosowane również do mnie. Zapytał nas o dobre, złe strony, tak by każdy skorzystał jak najbardziej. Czy skorzystałem?
Jeśli miałbym dwoma słowami opisać szkolenie to powiedziałbym Uwodzenie w Pigułce. Dostałem szeroki zakres materiału, konkretnie i z doświadczenia omówiony. Każdy ważny aspekt interakcji z kobietą Feniks przedstawił nam, najczęściej z przykładami od początku do końca.

Czytaj całość
 
Wrażenia Mr. Mind`a z konsultacji telefonicznej

Bardzo ucieszyła mnie możliwosc skorzystania z 30 minutowej konsultacji telefonicznej, która, swoja droga, Feniks zgodził się przedłużyc aby doradzić we wszystkich zastanawiających mnie kwestiach. Rozmowę można by podzielić na cześci o inner i o outer game.

W przypadku tej pierwszej bardzo cierpliwie wysłuchał wszystkiego czego chciałem się dowiedziec żeby później szczegółowo omówic każda z poruszonych przezemnie kwestii. Przedstawił zupełnie nowy dla mnie sposób rozumowania. Rozmowa była bardzo rzeczowa z wieloma przykładami z życia Feniksa, w których ilustrował okreslony problem i podawał jak go rozwiązywać, w jaki sposób się zachować i co robić żeby go w przyszłości unikać. Dawał wiele praktycznych rad do zastosowania w życiu, które pomagają rozwiązywać problemy innergame.
Czytaj całość
 
Wrażenia Black Jack`a ze szkolenia ONE NIGHT BIG STEP - Warszawa 22 XI 2008

Wrażenia pisze na świeżo po zakończeniu szkolenia. Z Feniksem się spotkałem na Dworcu Centralnym w Warszawie. Pierwsze odczucie to że mam do czynienia z facetem pewnym siebie, pozytywnym i zadowolonym z życia. Szybko złapaliśmy dobry kontakt. Po przeniesieniu się do docelowego lokalu zaczeliśmy część teoretyczną. Materiał został przedstawiony sprawnie i rzetelnie, z wieloma przykładami i ćwiczeniami. W międzyczasie czułem powoli narastające napięcie przed częścią praktyczną w klubie, jednak okazało się, że nie było się czego bać.

Czytaj całość
 
Wrażenia Vinci ze szkolenia indywidualnego Toruń 17 - 18 X 2008
Tuż przed szkoleniem wszedłem na bloga feniksa i znalazłem dział mp3 + video. Przesłuchałem nagrania audio i pierwsze moje wrażenie było o cholera w co ja sie wpakowałem, założę się że koleś jest delikatnym teoretykiem próbującym podwyższyć swoją wartość poprzez przeklinanie i recytowanie wyuczonych na pamięć tekstów (sorry Damian, poprostu na prawdę kiepska jakość nagrań :) ). Oglądając wideo lekko zrewidowałem swoje podejście do tego człowieka jakkolwiek dalej w głowie krążyło “cholera w co ja się wpakowałem”.
Czytaj całość
 
Wrażenia Arka ze szkolenia indywidualnego 13 XII 2008 Opole
Byłem niesamowicie uradowany, gdyż zrobiłem coś co zawsze uważałem za głupie i na dobrą sprawę zacząłem się zastanawiać jak to się stało, że dopiero to teraz sobie uświadomiłem. Przeżylem mimo, że strasznie się obawiałem najgorszego. Mało tego, że przeżyłem to czułem się niesamowicie fajnie. To doświadczenie dało mi niesamowitego kopa. Wyszliśmy na ulicę przechodząc obok jednego sklepu zauważyłem znowu fajną kobietkę, która również sprzedawała w sklepie. Pomyślałem - No to na co właściwie czekam?! Otworzyłem drzwi, wszedłem do środka, zbliżyłem się w niedwuznaczym celu i nagle szybkim chodem wyszedłem ze sklepu. Dlaczego zwiałem mimo, że byłem taki podładowany energią? Z banalnego powodu. Fajna kobietka okazała się starszą kobietą, a że nie mam kompleksu Edypa, więc czmychnąłem czym prędzej.
Czytaj całość
 
Wrażenia Macieja ze szkolenia ONBS 17 I 2009 Wrocław
Znam Damiana od kilku miesięcy i niejednokrotnie byłem świadkiem jego śmiałości, pewności siebie, ale również nietuzinkowego stanu zadowolenia z własnej osoby. Bardzo dobrze czuje się w jego towarzystwie, bowiem sam zawsze staram się wygrywać uśmiechem i pewnością siebie. Wierze w maksymę ” Rzeczy niemożliwe załatwiam z marszu, tylko na cuda potrzebuję trochę czasu”, ale jakoś w odniesieniu do kobiet spotkanych w klubie niespecjalnie się to przekładało … do wczorajszego dnia !!!
Czytaj całość
 
Wrażenia Marcina ze szkolenia ONBS 17 I 2009 Wrocław
Do szkolenia podchodziłem z lekką nutką sceptyczności na początku ponieważ twierdziłem, że mój tok myślenia względem kobiet i uwodzenia jest dobrze ukierunkowany. Od pierwszych minut części teoretycznej poczułem się jakbym został oblany kubłem zimnej wody na przebudzenie Damian tak dobrze znał temat i tak skutecznie go wykładał, że myślałem tylko o tym jak zmienić swoją postawę z przytulnego bardzo miłego chłopaka na faceta który stawia kobietę pod sobą i wie, że ona jest tylko człowiekiem oraz istotą, której trzeba pokazać jak bardzo ją cenimy ale i z umiarem. Temat kobiet został poroszony chyba w każdym aspekcie widziałem jak inni uczestniczy słuchali tego wszystkiego równie uważnie jak ja i myślę, że każdy wprowadzając te zmiany w życie stanie się na pewno dużo ciekawszą osobą. Szkolenie tak mnie podbudowało i moją motywacje….
Czytaj całość
 
Wrażenia Sebastiana ze szkolenia Edition 17 I 2009 Wrocław
Trening we Wrocławiu wyniósł moje relacje z kobietami na inny pułap. W inny etap weszło całe moje życie. Pozdrawiam wszystkie piękne kobiety poznane tego wieczora w klubie. Byłyście wspaniałe! Kocham Was!
Feniks od razu zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Poza tym, że jest świetnym uwodzicielem, to przede wszystkim jest świetnym facetem, który zaraża swoim optymizmem i pewnością siebie.
Czytaj całość
 
Wrażenia Mariusza ze szkolenia ONBS 17 I 2009 Wrocław
Na stronę Damiana trafiłem dosyć dawno temu, w zasadzie przypadkiem. Przejrzałem wtedy kilka wpisów i zapomniałem o niej, aż wpadłem na wywiad którego udzielił portalowi dlastudenta.pl Gdy otrzymałem możliwość wzięcia udziału w szkoleniu teoretycznym, pomyślałem, że warto wziąć udział w szkoleniu całościowym, bo tylko tak można je naprawdę ocenić. Poza tym potrzebowałem chyba też jakiegoś impulsu do zmian, który dać mogło mi faktyczne działanie, a nie jedynie wysłuchiwanie co i jak powinienem zrobić.
Czytaj całość
 
Wrażenia Grześka ze szkolenia indywidualnego styczeń Wrocław
Feniks nie jest żadnym guru, tak jak to sobie moja wyobraźnia poukładała. To facet bardzo otwarty, miły, lubiący i znający się na tym co robi, widać że nie owija w bawełnę. Kompetentny + niesamowicie skuteczny do potęgi. Zależy mu na tym, aby człowiek który przychodzi do niego na kurs, osiągnął to na czym mu zależy a nawet więcej. Doskonale widać to po jego indywidualnym zaangażowaniu i osobistych faktach, których nie będę tutaj opisywał.
Czytaj całość
 
Wrażenia Strife'a ze szkolenia indywidualnego 24 I 2009 Warszawa
Ostatnio spotkałem Hb10! spojrzałem na nia zalotnie odwzajemnila spojrzenia. Zdominowalem ja wrecz. Podchodze na przystanek a ona tam jest! rozmawia przez kom. Jeszcze zadna kobieta tak bardzo mi sie nie podobala, nawet na rozkladowkach sie nie umywają. Skonczyła rozmowe podeszła przedemnie widziała jak ją mierzę. Spodobało sie to jej i przeszła dalej oczekując odemnie interakcji…. siedzialem i mialem wew. konflikt (excuzy)… nie podszedlem…. wsiedlismy do tego samego autobusu. Kiedy wysiadala spojrzala na mnie…. poczułem sie tak głupio jak nigdy…. Nauczyłem się jednego - lepiej podejść, niż cierpieć i mieć wyrzutem sumienia ; ) .
Czytaj całość
 

Zapisz się do Newslettera

Film szkolenie
Members Area
Personal Coaching
Eksluzywny materiał
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika