28 I 2011
Poznań

Cena za sztukę (szt.): 690,00 PLN


Czy wiesz, że zaledwie 10h dzieli Cię od bycia uwodzicielem?!

 

Dlaczego 10 h? Bo właśnie tyle potrzebujesz, aby być lepszym w uwodzeniu od większość mężczyzn.

Zastanów się! Zwykle kilkakrotnie więcej czasu marnujesz na czynności, które nie dają Ci nic poza przyjemnością ich robienia.

Koniec patrzenia jak inni się bawią z kobietami!

Koniec czekania na cud!

Koniec brania czego popadnie!

Możesz powiedzieć, że to nie jest dla Ciebie. W tym momencie decydujesz, czy chcesz wieść życie samotnika, czy osoby otwartej, uśmiechniętej, otoczonej masą życzliwych ludzi. Zwłaszcza atrakcyjnych kobiet.

Ale czy postawisz wszystkie swoje pieniądze na to, że uwodzisz takie kobiety jakich naprawdę pragniesz. Przyznaj się sam przed sobą do tego.


Już znasz odpowiedź, więc czytaj dalej...

 

Chcesz otrzymać esencję wiedzy z dziedziny uwodzenia kobiet?

Chcesz spędzić następny weekend w towarzystwie atrakcyjnej kobiety?

A gdybym powiedział Ci, że jesteś wstanie w ciągu jednego dnia nauczyć Cię w jaki sposób swobodnie podejść do kobiety, zainteresować ją sobą, doprowadzić do spotkania, a nawet seksu, uwierzyłbyś mi? Nie musisz. Przeczytaj opinie ludzi, którzy stosowali się do tego czego nauczyli się na moim szkoleniu.

Wiara to nie wiedza.

Zamiast mówić - “Uwierz w to, że możesz być Casanovą” dam Ci wiedzę, która sprawi, że możesz go prześcignąć jakością Twojego życia. Wiedzę przetestowaną wielokrotnie w realnym życiu.

Wszyscy lubimy, jasne i proste rozwiązania. Możesz liczyć na moją szczerą ocenę Twojej sytuacji, narzędzia stworzone specjalnie dla Ciebie (bo jesteś wyjątkową osobą). Ty dajesz od siebie chęć do pracy, a resztą zajmę się na szkoleniu.

Dłuższa relacja z kobietą poznaną na szkoleniu? Przygoda z kobietą poznaną w drodze powrotnej ze szkolenia? Seks z kobietą poznaną na szkoleniu? Te sytuacje i wiele, wiele innych spotkały uczestników moich szkoleń. Mogą spotkać również Ciebie. ZOBACZ JAK WIELU PRZED TOBĄ SIĘ ZMIENIŁO POPRZEZ UDZIAŁ W SZKOLENIU. 

 

Określ bardzo mocno to czego pragniesz, wyobraź to sobie bardzo precyzyjnie, ze wszystkimi szczegółami. Zrób to najlepiej teraz na kartce. Napisz do mnie – Feniks, chcę wziąć udział w szkoleniu One Night Makeover, moje marzenie to... I wtedy ja odpisuję czy osiągniesz to poprzez udział w tym szkoleniu, czy lepszy będzie dla Ciebie Personal Coaching, albo 6-dniowy Projekt Feniks.


Na pewno chcesz skorzystać z czegoś co:

- było testowane wielokrotnie i jest testowane nadal

- działa w oparciu o proste narzędzia, które każdy może przyswoić i zastosować

- pozwoli Ci rozwinąć Twój własny styl uwodzenia

 

Na pewno czytałeś mój ebook “Uwodzenie dotykiem” (jeżeli nie POBIERZ GO TERAZ). Żaden kilkutysięcznej rzeszy jego czytelników nie wyraził negatywnej opinii. Każdy kto go wprowadził w życie stwierdził, że działa. Dostaję regularnie maile od zadowolonych czytelników tego ebooka. Dzielą się oni ze mną tym jak drastycznie wzrosła ich skuteczność w wabieniu pięknych kobiet do łóżka tylko dzięki lekturze “Uwodzenia dotykiem”.


Ten materiał to jedynie próbka tego czego uczę na moich szkoleniach.


Zastanów się, jeżeli w jednym ebooku dostajesz tak potężne techniki to jak będzie wyglądało Twoje życie, ile kobiet zaciągniesz do swojej jaskini, lub wybierzesz tą najlepszą dla Ciebie, gdy na szkoleniu otrzymasz pozostałe elementy układanki.
W grę już wchodzą konkretne umiejętności. Wzięcie numeru telefonu, umówienie się na randkę, intymność z kobietą staną się dla Ciebie tak normalne jak przywitanie się z kolegą.

Czasami ludzie pytają się mnie, czy jeden dzień wystarczy? A ja natomiast zadaję pytanie:

“Czy gdybyś miał do rozwiązania jeden z najważniejszych problemów Twojego życia to wolałbyś, aby ktoś zrobił to w jeden dzień, czy w 3 miesiące?”

10 h to wystarczający czas na to, abyś nauczył się rzeczy absolutnie kluczowych do odnoszenia sukcesów z kobietami. To wszystko co da Ci poczucie pewności siebie, gdy podejdziesz do niej i będziesz doskonale wiedział co zrobić dalej.

 

Którą z tych rzeczy chcesz stwierdzić o sobie w 100%:

- odważnie i bezpośrednio nawiązuję kontakty z kobietami

- moja pewność siebie pozwala mi realizować moje cele życiowe

- budzące szacunek ludzi w moim otoczeniu, zarówno kobiet i mężczyzn

- żyję tak jak odpowiada to mi, a nie tym, którzy zawsze “wiedzą lepiej” jak mam żyć

- podejmuję takie decyzje w kontaktach z kobietami, które dają mi to czego pragnę

- budzę się każdego dnia z poczuciem – hmmm ciekawe jaka dziś piękna kobieta zawita w mojej sypialni...

- jestem pełen siły psychicznej, emocjonalnej, oraz pełnię energii, dzięki której wykorzystuję wszelkie sytuacje do uwiedzenia kolejnej piękności

- uwolniłem się na zawsze od kompromisów w relacjach z kobietami na jakie godziłem się w przeszłości

- jestem wolny od szkodzących mi przekonań, oraz sabotowania samego siebie poprzez lęk przed odrzuceniem

- samodzielnie dbam o swój rozwój jako mężczyzny

- uwodzę tylko te kobiety, które spełniają moje wymagania pod względem wyglądu, charakteru i tego jak mnie traktują

- potrafię sprawnie wyłowić oznaki zainteresowania kobiety, zwłaszcza tych chętnych na seks w klubie

- dotykam kobiety w taki sposób, że przeszywa je dreszcz i proszą mnie o to, abym zaciągnął je do łóżka

- radzę sobie ze wszelkimi testami kobiet

- jestem facetem z krwi i kości


 

Jak wygląda program szkolenia

 W programie szkolenia uwzględnione są potrzeby każdego z uczestników szkolenia. 

Dlatego dostajesz przed szkoleniem listę ponad 60 pytań. Odpowiedzi na nie pozwolą wybrać mi to co będzie dla Ciebie najlepsze.


Następnie od 14 do 20 jest część teoretyczna (wykład + ćwiczenia praktyczne)

Podczas części teoretycznej będą poruszane takie zagadnienia jak:

- odpowiednie nastawienie umysłu do uwodzenia

- wygląd i mowa ciała

- pokonywanie lęku przed podejściem

- sposoby nawiązania pierwszego kontaktu z kobietą

- interesująca rozmowa z kobietą

- płynne zdawanie testów kobiet

- oznaki zainteresowania wysyłane przez kobiety chętne na seks

- uwodzenie dotykiem

- zasady uwodzenia w klubie

- intymny kontakt z kobietą

W programie szkolenia uwzględnione są potrzeby każdego z uczestników, które poznają na podstawie odpowiedzi na listę ponad 60 pytań. Każdy uczestnik dostaje taką listę przed szkoleniem.

 

O godzinie 23:00 wejdziemy razem do klubu po to, abyś tam mógł przekonać się, jak łatwe jest uwodzenie kobiet z wykorzystaniem materiału z tego szkolenia. Tam będziesz mógł cały czas liczyć na wsparcie i merytoryczne uwagi z mojej strony. Gdy nadejdzie 3:00 nad ranem, nastąpi podsumowanie całego wieczoru. Jeśli tylko chcesz, będziesz mógł kontynuować zabawę. Wtedy przekonasz się, że prawdziwe szkolenie zaczyna się po szkoleniu.

 

Cały program szkolenia przeplatany jest praktycznymi ćwiczeniami, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco przyswoić omawiane zagadnienia. Podstawą tego szkolenia jest dać Ci takie narzędzia i podejście do kobiet, abyś potem sam mógł mieć takie relacje z kobietami, jakich tylko zapragniesz. Moim priorytetem jest to, abyś to Ty był uwodzicielski w 100%.

Bezpośrednio na szkoleniu bardzo szybko ocenię, który konkretnie aspekt Twoich kontaktów z kobietami należy poprawić, oraz co wartościowego warto uwidocznić. Dostaniesz precyzyjne rozwiązania, gwarantujące natychmiastową poprawę

 

Co otrzymasz:

 • wykorzystasz sprawdzone techniki, ale oparte na Twojej prawdziwej osobowości

 • zrozumiesz, że lęk przed podejściem jest tylko halucynacją, która doszczętnie zniszczysz

 • usuniesz złe nawyki odpowiedzialne za to, że kobiety reagowały na Ciebie inaczej niż to sobie wyobrażałeś. Wskażę Ci kluczowe błędy popełniane przy otwarciach, a zwłaszcza sposoby na ich zniwelowanie.

 • zaczniesz stosować nawiązywanie bezpośrednio lub pośrednio konta je optymalnie do sytuacji.

 • mowa ciała – poddam Twoją mowę ciała dokładnej analizie i pomogę Ci zaprezentować siebie jako faceta z krwi i kości.

 • nauczysz się rozpoznawać oznaki zainteresowania ze strony kobiet

 • wszelkiego rodzaju testy kobiet przestaną mieć na Ciebie jakikolwiek wpływ

 • pokażę Ci jak wykorzystać moc uwodzicielskiego dotyku podczas rozpoczynania znajomości z kobietą i na dalszych etapach

 • nauczę Cię czytać między wierszami, wchodzić z kobietą na poziom komunikacji dostępny wyłącznie dla osób jej bardzo bliskich i to szybciej, niż myślisz

 • otrzymasz solidne podstawy uwodzenia kobiet w klubie

   zapoznasz się z zasadami, które funkcjonują w każdych warunkach

 • już od samego wejścia do klubu, każdy krok będzie przybliżał Cię do sukcesu

Próbkę tego czego nauczysz się na tym szkoleniu możesz dostać już teraz pobierając ebooka - "Uwodzenie dotykiem".


 Jako uczestnik szkolenia otrzymujesz dodatkowo:

I. Dostęp do zamkniętej części forum dyskusyjnego dla kursantów

forum feniksaKażdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do "Members Only Club". Dziele się tam rzeczami które są niedostępne nigdzie indziej. Znajdziesz tam moje osobiste historie uwodzenia. A także działy gdzie dzielą się swoimi doświadczeniami inni zaawansowani już uczestnicy. Zadając pytanie możesz liczyć na moją konkretną odpowiedź. Żadnych "3-konsultacji", "10 maili do trenera". Dostęp do forum otrzymujesz dożywotnio! Kontynuujesz w ten sposób proces swojego rozwoju przez następne tygodnie i miesiące po szkoleniu, bez żadnych dodatkowych kosztów. Zobacz ogólnodostępną część forum.


II. Indywidualny program ćwiczeń

Dodatkowo dostaniesz mnie listę zadań praktycznych i punktów, na które powinien zwrócić uwagę w przyszłości, rozwijając się w sztuce uwodzenia kobiet. Listy te są przygotowane specjalnie pod kątem Twoich potrzeb! Pracuję nad nimi już po szkoleniu.

 

 

Sukces – Twój Sukces – nie jest nigdy dziełem przypadku, ale wynikiem regularnego stosowania określonych strategii i podejmowania określonych działań, a także skutkiem istnienia solidnych przekonań, które pozwolą Ci pokonać lęki. Pokonaj je i wróć z dumą do swojej jaskini, mocno trzymając swoją nową zdobycz w garści!

 

 

Twoja inwestycja

Część teoretyczna szkolenia to inwestycja kwoty: 460 PLN

Część teoretyczna + praktyka ze mną w klubach (ok. 4h) to inwestycja: 690 PLN.

W trakcie wspólnego wyjścia do klubu w praktyce sprawdzisz całą zdobytą wiedzę i umiejętności. Na bieżąco będziesz dostawał feedback i rady dotyczące konkretnych podejść i sytuacji. Odwiedzimy najlepsze kluby w mieście i będziemy świetnie się bawić.

Pomyśl ile przez całej swoje życie od kiedy zacząłeś interesować się kobietami wydawałeś pieniędzy na kwiaty, prezenty, wyjścia do klubu, nieudane randki, wycieczki, tylko po to, aby dostać buzi w policzek I samotnie wrócić do domu.

 

Weź kartkę papieru, długopis, kalkulator i policz to wszystko - teraz! Wtedy zobaczysz, że wydałeś na kobiety co najmniej kilkakrotnie więcej, niż kosztuje szkolenie.

Chyba wolisz wydawać pieniądze na kobiety tylko dlatego, że chcesz, a nie po to, aby “przekupić” ją. Zgadza się?

 

Dodatkowe Informacje

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnego stylisty przed szkolenie ONM to dostępna jest już METAMORFOZA, o której więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie o szkolenie weekendowe to napisz do mnie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zadzwoń:

792 485 410. Możesz także skorzystać z  formularza kontaktowego na stronie.

 

 

PS. W tym momencie decydujesz, czy chcesz, aby Twoje życie wyglądało tak jak do tej pory, czy aby wyglądało tak jak Ty tego chcesz.

PPS. Spójrzmy prawdzie w oczy. Na tym świecie są teraz dwie osoby, które dbają o to czy następną noc spędzisz kochając się z seksowną kobietę poznaną tego wieczoru. Ty i ja. TAK! Bo ja wiem jak zadbać o moich ludzi!

 
Sklep internetowy

Pokaż koszyk
Twój koszyk jest pusty.

Zapisz się do Newslettera

Terminarz szkoleń

 Wrocław  4 - 6 II 2011
   Personal Coaching
 Wrocław  22 I 2011
 Kraków  4 III 2011
 Poznań  29 I 2011
 Wrocław  Metamorfoza
 Kraków  5 III 2011
 Poznań  28 I 2011
 Warszawa  11 - 13 II 2011
 Poznań  18 - 20 III 2011
 Wrocław  20 - 22 V 2011
 Wrocław  30 IV 2011
 Warszawa  28 V 2011
 Wrocław  7 V 2011
Eksluzywny materiał
Personal Coaching
Feniks eskalacja dotyku
Klimatika