Jak Zagadać Do Dziewczyny

Jak zagadać do dziewczyny która mi się podoba

Sposób zagadywania do kobiet, to tak naprawdę temat rzeka. Na co dzień spotykamy różne kobiety, w różnych miejscach oraz sytuacjach, a każda taka zmienna wymaga od nas zmiany podejścia podczas rozpoczynania rozmowy.

Z tego względu, nie istnieje żaden magiczny, uniwersalny schemat, który pozwoli Ci ze 100% skutecznością poderwać każdą napotkaną kobietę. Postaram się jednak przedstawić kilka przydatnych porad, które pomogą Ci w większości przypadków, a także napisać kilka słów na temat zagadywania w konkretnych miejscach, takich jak autobus, szkoła, czy galeria handlowa.

Zacznę jednak od kwestii problemów, które nie pozwalają Ci na skuteczne (a często nawet na jakiekolwiek) rozpoczęcie rozmowy.

Jak Zagadać Do Dziewczyny która mi się podoba

Problemy z zagadywaniem do nieznajomych kobiet

Najwięcej problemów powodują dwa, zupełnie skrajne powody, a mianowicie: nieśmiałość oraz zbytnia pewność siebie.

W tej części artykułu postaram się krótko scharakteryzować obie te cechy, wyjaśnić dlaczego tak bardzo działają na twoją niekorzyść, a także podpowiedzieć jak możesz sobie z nimi poradzić.

   • Nieśmiałość, niepewność, strach przed odrzuceniem

Bardzo duża ilość osób nie jest w stanie podejść i zagadać do dziewczyny ze strachu. Strachu przed odrzuceniem lub wyśmianiem. Nie muszę chyba nawet opisywać, dlaczego to działa na ich niekorzyść. Jak to mówią, żeby wygrać, trzeba grać, prawda?

A jak sobie z tym poradzić? Spójrz na to z innej perspektywy, wykonując proste ćwiczenie myślowe.

Na początek, wyobraź sobie sytuację, w której siedzisz spokojnie na ławce, lub spacerujesz po parku. Nie jesteś zajęty niczym ważnym, w sumie, to nawet się trochę nudzisz. W tym momencie, to do Ciebie zagaduje nieznajoma. Niech będzie nawet niezbyt ładna, niech będzie nawet brzydka, to w tym momencie kompletnie nieistotne.

Podchodzi do Ciebie uśmiechnięta i zaczyna rozmowę – tak po prostu.

Co wtedy robisz? Zakładam, że z Nią rozmawiasz.

Nie robisz tego z przymusu, nie jesteś zły, że zajmuje twój czas – rozmawiasz z zadowoleniem, bo właśnie znalazła się osoba, która umili Ci choć kilka chwil, które w przeciwnym razie spędziłbyś po prostu się nudząc.

Kobieta, do której Ty chcesz zagadać, też jest człowiekiem. Jeśli podejdziesz do Niej w odpowiedniej chwili, poczuje dokładnie to samo, co Ty czujesz w swoim wyobrażeniu. Ważne jest tu jednak wyczucie chwili, o którym możesz przeczytać więcej w dalszej części artykułu.

Nadal się boisz, że zostałeś odrzucony, prawda? Pewnie nawet nie chciało Ci się przeprowadzić tego krótkiego ćwiczenia, o którym napisałem powyżej. No cóż.. Mimo wszystko opiszę kolejne, krótsze.

To teraz sobie sytuację, w której podchodzisz do nieznajomej dziewczyny, zagadujesz, a ona Cię olewa – i co wtedy? Stała Ci się krzywda? Umarłeś? Nie.

Życie toczy się dalej, a Ty masz już za sobą sytuację z której możesz wyciągnąć wnioski i sprawić, żeby przy kolejnej okazji poszło Ci lepiej.

Więcej na temat pokonywania nieśmiałości możesz przeczytać w innym artykule, a dokładniej: Jak pokonać nieśmiałość i lęk przed podejściem

   • Przesadna pewność siebie, narcyzm

Drugim z głównych problemów przy poznawaniu kobiet, jest przesadna pewność siebie, czyli zupełne przeciwieństwo tego, co zostało opisane wyżej. Jedni mają to w naturze, drudzy z kolei na siłę starają się tę pewność siebie pokazać. Przeczytali gdzieś, że pewność siebie jest pozytywnie postrzegana przez kobiety i chyba nie do końca to zrozumieli.

Podchodzą do nieznajomej osoby, mądrzą się i wywyższają od samego początku rozmowy. Sprawiają tym, że kobieta czuje się przy Nich po prostu źle i to już na samym wstępie. Po co ma więc poznawać kogoś, przy kim od samego początku czuje się niekomfortowo? W jaki niby sposób ma to ją zachęcić do dalszej rozmowy?

Pewność siebie trzeba okazywać odpowiednio, z umiarem, bez wywyższania się. Wystarczy odpowiedni dobór intonacji głosu, pewna siebie mowa ciała, patrzenie wprost na rozmówczynię zamiast błądzenia oczami wszędzie dookoła, byle uniknąć kontaktu wzrokowego. Potęga tkwi w szczegółach, bo tak naprawdę, to suma szczegółów buduje obraz całości.

Nie wiesz jak to zrobić? Poćwicz przed lustrem, lub przed koleżanką, jeśli jakąś masz. Choć z drugiej strony, jeśli borykasz się z tym problemem, to chyba jesteś wystarczająco odważny i pewny siebie, żeby przećwiczyć to w praktyce, prawda?

Strony Randkowe Jako Narzędzia Pomocnicze

Jeśli masz problem, żeby zagadać do dziewczyny na żywo, spróbuj zacząć od portali randkowych.

Wejdź, pogadaj, poflirtuj, zobacz co działa lepiej, a co gorzej – nie musisz się umawiać, jeśli nie chcesz, potraktuj to jak trening rozmów z kobietami.

Po prostu poćwicz rozmowy z kobietami, a dzięki temu będziesz się czuł dużo pewniej, kiedy będziesz miał ochotę realnie zagadać do nieznajomej dziewczyny. Częste rozmowy z nieznajomymi, choćby te pisane naprawdę czynią cuda. Bo nic nie działa lepiej, niż ćwiczenia praktyczne.

W tym celu mogę polecić skorzystanie z:

 • Poflirtujemy – niszowy portal randkowy, bardzo lubiany przez kobiety. To ważna cecha, ponieważ oznacza ponadprzeciętny stosunek kobiet do mężczyzn wśród użytkowników, co jest dla Ciebie ogromnym atutem (masz relatywnie mniejszą konkurencję)
 • EroDate – portal randkowy nastawiony głównie na erotykę. Na chwilę obecną, jedyny konkurent DateZone (które mi osobiście nigdy nie przypadło do gustu). Wielokrotnie udało mi się tam nawiązać „ciekawą, choć przelotną znajomość” (if You know, what i mean)
 • Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet – Wpis z mojego bloga, lektura obowiązkowa, jeśli nie miałeś wcześniej styczności z e-podrywem.

Unikaj jednak dużych, mainstreamowych portali, takich jak Tinder, Badoo, czy Datezone. Wydają się dobrą opcją, ponieważ jest na nich najwięcej kobiet – trzeba jednak mieć na uwadze, że jest na nich także najwięcej mężczyzn, którzy je bombardują wiadomościami do tego stopnia, że nie są w stanie odpisać nawet na 10% z nich.

Jak Zagadać Do Dziewczyny w szkole

Pierwsza rozmowa – uniwersalne porady

Jak wspomniałem na początku, nie istnieje żaden magiczny schemat rozpoczynania rozmowy, jednak istnieje sporo ogólnych porad, które mogą Ci w znaczącym stopniu pomóc. Pamiętaj jednak, żeby zawsze dostosować styl rozmowy do konkretnej osoby i sytuacji, ponieważ to właśnie jest kluczem do sukcesu.

Porady, które tu przedstawiam są skuteczne w większości sytuacji, jednak zawsze musisz pamiętać, że ludzie są różni i będą różnie reagować na dane zachowanie – dlatego właśnie zawsze musisz zadbać o dostosowania stylu do konkretnej kobiety.

   • Komplementy

Jedni mówią, że są dobre, inni wręcz przeciwnie. Ja z kolei twierdzę, że są tak samo dobre, jak i złe – ponownie, wszystko zależy od sytuacji.

Przede wszystkim, komplementy dużo lepiej sprawdzają się, gdy rozmawiasz z dziewczyną osobiście. Na portalu randkowym dostaje ich dziesiątki dziennie, ale tak naprawdę mało kto ma jaja, żeby podejść osobiście do nieznajomej osoby i pochwalić Jej wygląd.

Niemniej jednak, czy to osobiście, czy przez internet, polecam wystrzegać się komplementów ogólnikowych, takich jak „świetnie wyglądasz”, „jesteś ładna” i tak dalej.

Zamiast tego, wybierz jedną, konkretną cechę, jeden szczegół, który Ci się w Niej podoba i powiedz coś miłego na temat tego właśnie szczegółu. Mogą to być włosy, tatuaż, makijaż, oczy, lub cokolwiek innego, co podoba Ci się w danej osobie.

Każdy wie, że większość kobiet bardzo dba o to, żeby wyglądać jak najlepiej. My to postrzegamy na ogół jako całokształt, nie rozbijamy tego na części piewsze, jednak w ich głowach jest to „torebka pasująca do butów”, „kolczyki podkreślające makijaż” i wiele innych, na pierwszy rzut męskiego oka niepowiązanych ze sobą szczegółów.

Uwierz więc, że dużo bardziej zaplusujesz, jeśli pokażesz Jej, że zauważyłeś jeden z tych właśnie szczegółów, niż jak rzucisz suchym „ślicznie wyglądasz”.

W rozmowach z nieznajomymi radzę też unikać wszelkich komplementów w jakikolwiek sposób nawiązujących do seksu. Nie komeplementujmy zatem biustu, tyłka, dekoltu, ładnych nóg i tak dalej – choć to jest akurat chyba dosyć oczywista sprawa.

   • Żarty

Warto jest rozbawić kobietę już na samym wstępie i o tym wie raczej prawie każdy. Mniej osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak ważny jest też sposób, w jaki to zrobi.

Jeśli chcesz, aby kobieta zaczęła Cię postrzegać, jak potencjalnego partnera (czy to życiowego, czy tylko seksualnego), musisz zadbać o to, żeby być zabawnym, a nie śmiesznym.

Możesz rozbawić nowo poznaną osobę do łez, sprawić by wręcz zwijała się ze śmiechu, ale na nic się to zda w podrywie, jeśli zrobisz z siebie przy tym idiotę. Pośmiejecie się, pogadacie kilka minut i na tym znajomość się zakończy – lub w najlepszym wypadku zostaniesz Jej przyjacielem i będziesz mógł co najwyżej zwalić konia do Jej zdjęć.

Postaraj się więc żartować w taki sposób, aby sobie tym nie zaszkodzić – bo jeśli masz rzucać żartami, które Ci zaszkodzą, to lepiej sobie je po prostu odpuść i spróbuj zaimponować dziewczynie czymś innym.

   • Mowa ciała

Sposób poruszania się, jest czymś co istotnie wpływa na całościowy obraz Twojej osoby, mimo że bardzo rzadko jest zauważane, jako oddzielny szczegół. To coś, co koduje się raczej w podświadomości osób, z którymi rozmawiasz.

Spokojne, opanowane ruchy, które w żaden sposób nie pokazują, że się stresujesz bardzo pozytywnie wpłyną na Twoje relacje z kobietami (nie tylko tymi, które dopiero poznajesz)

 1. Stój wyprostowany, nie garb się.
 2. Wyjmij kija z dupy, rozluźnij się.
 3. Unieś brodę lekko do góry.
 4. Nie błądź oczami wszędzie wokół, nie unikaj kontaktu wzrokowego

To oczywiście tylko kilka prostych rad, które przyszły mi na szybko do głowy. Temat mowy ciała jest bardzo rozległy i śmiało można by napisać o nim oddzielny artykuł, a nawet całą książkę. Zdecydowanie polecam się w niego trochę zagłębić, lub przynajmniej opanować podstawy, by poprawić swoje relacje z innymi ludźmi, a także sposób, w jaki jesteś postrzegany.

   • Sposób podejścia

Zawsze staraj się podejść do dziewczyny od przodu. Nie zakradaj się od tyłu, nie łap za ramię czy nadgarstek, nie wyskakuj nagle zza rogu. (chyba, że z jakiegoś powodu bardzo zależy Ci na tym, aby to wyglądało, jak przypadkowe wpadnięcie na siebie)

Postaraj się znaleźć w zasięgu Jej wzroku jeszcze zanim do Niej zagadasz. Zrób wszystko, żeby nie czuła się przez Ciebie osaczona, bo wtedy poczuje się komfortowo – a tego chyba byśmy nie chcieli, prawda?

Spróbuj także sprawić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Niestety w naszym pięknym kraju, mentalność jest taka, że nieczęsto zagadujemy się na ulicy „tak po prostu”. Często będziesz przez pierwsze kilka chwil postrzegany, jako ktoś, kto chce coś sprzedać, lub coś zareklamować. Musisz zadbać o to, żeby jak najszybciej z tego wyjść i przejść do normalnej rozmowy. Im dłużej dziewczyna będzie Cię postrzegać w ten sposób, tym bardziej będzie się do Ciebie zniechęcać, a słabe pierwsze wrażenie naprawdę bardzo utrudnia takie kontakty.

Jak Zagadać Do Dziewczyny w autobusie

Kiedy zagadać do dziewczyny

Niewiele osób się nad tym zastanawia, a to również bardzo istotna sprawa. Zupełnie inaczej odbierze Cię dziewczyna, która spokojnie spaceruje po parku, inaczej ta, która zmierza gdzieś bardzo szybkim krokiem i ewidentnie się śpieszy, a jeszcze inaczej będą się miały sprawy w przypadku dziewczyny siedzącej samotnie na ławce – może wyszła się przewietrzyć, a może właśnie czeka na swojego narzeczonego, nie wiesz tego.

Na ogół odradzam zagadywanie do dziewczyn, które sprawiają wrażenie, jakby się śpieszyły, lub na kogoś czekały. Mam jednak na uwadze fakt, że komuś może wyjątkowo zależeć, żeby zagadać właśnie do Niej, właśnie teraz. Także jeśli już koniecznie chcesz startować z gorszej pozycji, postaraj się przynajmniej dostosować do tej sytuacji. Widzisz, że się śpieszy? Idź w tę samą stronę, dorównaj Jej tempa i zapytaj o godzinę, lub inną banalną rzecz. Spraw wrażenie jakbyś śpieszył się tak samo, niech wie, że nie zamierzasz Jej spowalniać, ani zajmować dużo czasu. Pytanie tylko, czy po usłyszeniu odpowiedzi będziesz w stanie kontynuować tę rozmowę jednocześnie się nie narzucając, czy po prostu podziękujesz i pójdziesz dalej.

Jakkolwiek byś do tego nie podszedł, twoje szanse na udaną rozmowę w tej sytuacji i tak będą bardzo małe. Z tego powodu polecam jednak zagadywać do kobiet, które sprawiają wrażenie, jakby miały czas i (na przykład) przechadzają się spokojnym krokiem po parku, czy galerii handlowej, czekają na autobus, czy choćby stoją na czerwonym świetle przy przejściu dla pieszych.

Jak Zagadać Do Dziewczyny w klubie

Gdzie zagadać do dziewczyny

Jeśli chodzi o miejsce, to sensownych wyborów jest naprawdę wiele. Od barów i klubów, przez zwykłe zagadanie na ulicy czy w autobusie, aż po miejsca, w których możemy spotkać kobiety o zainteresowaniach podobnych do naszych, jak na przykład koncert, czy mecz siatkówki – w zależności od tego, kto czym się interesuje.

Najlepszym wyborem wydaje mi się oczywiście ten ostatni, oparty o zainteresowania. Osobiście najbardziej udane rozmowy odbywałem w… księgarniach. To brzmi jak żart, ale wystarczy chwilę nad tym pomyśleć, by dojść do wniosku, że możemy mieć naprawdę mnóstwo ciekawych tematów do rozmowy z dziewczyną, która przegląda książki w dziale z interesującą nad tematyką.

Oczywiście jeśli z założenia szukasz znajomości „na jedną noc”, to dobrym wyjściem dla Ciebie będą kluby, czy pub’y, gdzie alkohol z dużej mierze ułatwia Ci zadanie. Pamiętaj jednak, by nie pić zbyt dużo. Nie będziesz zbyt atrakcyjny, jeśli ledwo dasz radę sklecić kilka słów plączącym się językiem, lub będziesz się potykać co kilka kroków.

Jak zagadać do dziewczyny na ulicy

Zagadywanie na ulicy należy raczej do tych trudniejszych. Osoba do której chcemy zagadać przeważnie jest w ruchu W dodatku często gdzieś się śpieszy, co wcale nie ułatwia nam zadania.

Na ulicy występuje mnóstwo zmiennych, których nie sposób opisać. Żeby podrywać w dzień, na ulicy, musisz mieć naprawdę dobrą zdolność do improwizowania i szybkiego dostosowania się do dynamicznej sytuacji. Bez tego polecam unikać zagadywania na ulicy i wybrać łatwiejsze miejsce.

Jak zagadać do dziewczyny w galerii handlowej

Galeria handlowa jest dużo lepszym pomysłem do rozpoczęcia poszukiwań. Większość kobiet uwielbia zakupy, więc oczywistym jest fakt, że spotkamy ich tam bardzo wiele.

Musimy jednak wybrać odpowiednią.

Jak już wcześniej wspominałem, nie ma sensu podchodzić do dziewczyny, która ewidentnie się śpieszy. Musimy wybrać taką, która na przykład:

 • Przechadza się spokojnie
 • Stoi w kolejce
 • Wyszła na papierosa
 • Czeka na realizację zamówienia w strefie gastronomicznej

Trzeba jednak mieć na uwadze, że zagadując do dziewczyny w galerii handlowej, mamy na ogół tylko jedną szansę i ograniczoną ilość czasu. Jeśli chcemy pociągnąć tę znajomość dalej, musimy zadbać o to, żeby jak najszybciej wymienić się kontaktami i stworzyć możliwość umówienia się na dłuższe spotkanie.

Jak zagadać do dziewczyny w szkole

Szkoła ma ten plus, że dziewczynę widujemy codziennie, przez co nie musimy się z niczym śpieszyć.

Ponadto najprawdopodobniej mamy jakichś wspólnych znajomych, być może nawet wielu. To z kolei można postrzegać dwojako, dla jednych będzie to zaletą, dla drugich wadą.

Ogólnie podryw w szkole ma bardzo wiele cech wspólnych z podrywem w pracy, więc jeśli szkoła jest miejscem, w którym chcesz zagadać do dziewczyny, która Ci się podoba, polecam przeczytać mój artykuł: Jak Poderwać Koleżankę z Pracy

Jak zagadać do dziewczyny w autobusie

Przede wszystkim usiądź obok Niej, zamiast stać nad Nią. Wspominałem już, że dziewczyna musi czuć się komfortowo, gdy z Tobą rozmawia, a raczej nikt nie czuje się komfortowo podczas rozmowy z osobą, która nad Nim stoi.

Następnie możesz nawiązać do czegoś, co zagadywana kobieta w tej chwili robi. Najczęściej spotkasz się z sytuacją, w której czyta książkę, przegląda coś w telefonie, lub po prostu patrzy przez okno.

Najciekawsze opcje daje książka – jeśli miałeś okazję wcześniej ją przeczytać, możesz nawiązać do jej treści. Jeśli nie miałeś okazji jej wcześniej przeczytać, to… od czego masz telefon i google?

Sprawdzenie o czym jest dana książka zajmie Ci 30 sekund, a to już da Ci świetną podstawę do zagadania.

*tytuł książki, którą czyta*? Podobno świetny kryminał, przymierzam się do niej od dawna, polecasz?”

Jak zagadać do dziewczyny w klubie lub barze

Jak powszechnie wiadomo, ludzie przychodzą do klubu się bawić. Najlepiej więc będzie, jeśli rozpoczniesz rozmowę od zabawy – na przykład od tańca.

Potańcz z dziewczyną przez chwilę, po czym wykonaj tzw. Move (Czym jest MOVE i jak go wykonać).

Nie będę się tu więcej rozpisywać, ponieważ większość potrzebnej Ci wiedzy znajdziesz w podlinkowanym artykule dotyczącym Move’a.

Jak Zagadać Do Dziewczyny na ulicy

Leave a Reply