Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Feniks
2010-09-03, 18:59
Łukasz Siedlce ze szkolenia w Poznaniu 22.05.2009
Autor Wiadomość
dziadzia 
Siedlce

Wysłany: 2010-09-01, 00:37   Łukasz Siedlce ze szkolenia w Poznaniu 22.05.2009

Cztery miesiące temu odbyłem szkolenie "One night make ower" w poznaniu.
Damian na szkoleniu mówił że wszystko zacznie się dopiero po szkoleniu. I tak jest.
Kiedyś nie będąc w temacie tego całego uwodzenia, jeździłem na dyskoteki, jeździłem do klubów
bez tej całej wiedzy którą dostałem od Damiana. Dobrze się bawiłem, ale nie robiłem tego co teraz.
Damian zmienił moje nastawienie do Kobiet. Teraz to już nie wiem co wtedy myślałem.
Teraz wchodząc do klubu zastanawiam się do której dziewczyny podejść.
A kiedyś, bałem się tego, co nie zmienia faktu ze teraz to robię.
Na początku po szkoleniu, podchodziłem do dziewczyny, przy których wiedziałem ze dam radę.
Trening czyni mistrza. Każda dziewczyna jest inna, nie zawsze odnoszę sukcesy, czasem w klubie
kompletnie nic mi nie wychodzi. Czasem jest zupełnie odwrotnie.
Przed szkoleniem w Grudniu kupiłem płytę DVD Damiana.
Nakręciła mnie do działania. W klubie w drugi dzień świąt poznałem dziewczynę.
Dałem jej numer telefonu, na drugi dzień napisała mi sms-a :
"Cześć tu Magda, wczoraj, dałeś mi numer A właściwie to dzisiaj ;)"
Całowałem się z nią na drugim spotkaniu. Ale to nie było to.
Strzelała fochy, zostawił ją chłopak. Coś się pierdoliło. Nie byłem jeszcze na szkoleniu, mogłem spierdolić.
Na szkoleniu, podchodziłem do wielu dziewczyn w klubie, czego wcześniej nie robiłem na taką skalę.
Żadnej w Cuba Libre, tak nazywał się ten klub, nie poderwałem. Damian podniósł moje EGO na szkoleniu.
Po szkoleniu, jakiś tydzień po, rozmawiałem z dziewczyną w klubie, też zjebałem, na całą eskalację, patrzyła
jej koleżanka, dziewczyna po 5 minutach spierdoliła. To było jakoś w czerwcu.
Nie mieszkam w dużym mieście. W moim mieście jest tylko 3 kluby, gdzie tak naprawdę wszyscy się znają.
staram się raz w tygodniu jeżdżę do jakiegoś klubu, z kolegami, czasem sam, i teraz wiem że zdecydowanie lepiej jest jechać samemu, koledzy się nie napierdolą, mniej problemów z ich strony, daje mi więcej okazji do działania. Ostatnio w klubie poznałem dziewczynę z którą dosłownie po 5 minutach się całowałem. Wymieniłem się numerami, na drugi dzień dostałem sms-a że nic z tego nie będzie. Huj z tym.
Wiem że uwodzenie, podrywanie nie jest łatwe, dziewczyna nie zawsze ma dobry humor w klubie.
Ale sam fakt że jestem po takim szkoleniu nakręca mnie do działania. Widzę po sobie ze jestem
bardziej śmiały, w tym co robię, kiedyś zagadanie do dziewczyny w klubie było wielkim wyczynem.
Teraz jest to zupełnie normalne. Stopniowo zwiększam, swój poziom, przekraczam granicę lęku.
Teraz zaczepiam dziewczynę która jest ze znajomymi w klubie. Kiedyś było to do nie do pomyślenia.
Bałem się że dostanę wpierdol. Sam nie wiem jak ja mogłem tak myśleć. Feniks zmienił mi nastawienie
moje myślenie, o kobietach, o dziewczynach. Mam 24 lata, codziennie biegam 10 km, dbam o siebie, tak było przed szkoleniem tak jest również i teraz. Damian dał mi wiedzę dzięki której nie traktuje, faktu posiadania
dziewczyny jako czegoś, dzięki czemu, jestem lepiej postrzegany. Teraz 4 miesiące po szkoleniu nadal nie mam
dziewczyny, ale wiem że pracuję nad sobą, i jeśli będę z kimś w związku to jestem na chwilę obecną lepszym facetem, nie takim jakim bylem kiedyś. Miałem ostatnio śmieszną sytuację w klubie.Stoją dwie dziewczyny.
Mówię do tej która mi się podoba, że mi się podoba i chcę ją poznać. Obok była jej koleżanka, która nie miała nic przeciwko. Rozmawiałem z dziewczyną, jakieś 3 minuty, po chwili podchodzi jej koleżanka z jakimś typem, i mówi że to jest jej chłopak. Pytam się jej to twój chłopak. Ona Tak. PO chwili pytam się jego to twoja dziewczyna, On Tak, to mówię, to ją pocałuj. On próbuję ją pocałować, ale ona ewidentnie nie chcę się z nim całować, Pytam się jego ponownie to twoja dziewczyna ? Jak to by była moja dziewczyna całował bym ją w usta. Próbuje ją pocałować w usta, a dziewczyna wypierdala jak szalona. Śmieszna sytuacja, dziewczyny nie było już w klubie tego wieczoru. Mój kolega widział całą tą sytuację i powiedział ze jest pod wrażeniem tego co zrobiłem.
W klubie są różne sytuacje, nie jestem najlepszy, ale pracuję nad sobą, i wiem ze wszystko wymaga pracy, doświadczenie zdobywa się z czasem.
Teraz nie boję się wychodzić do klubów jest to dla mnie czymś zupełnie normalnym.
Nie szukam dziewczyny na siłę. Nie chcę być w Drętwym związku w jakim byłem kilka lat temu.
Wiem ze straciłem jakiś czas w swoim życiu na ten drętwy związek ale mam jakiś doświadczenie dzięki temu.
Cały czas szukam i próbuję, z dziewczynami. Jest różnie. Każda jest inna. Ale pracuję nad tym.
Chcę być szczery, więc napiszę .Nie spałem z dziewczyną po tym szkoleniu. Może myślicie ze po szkoleniu będziecie spali z każdą dziewczyną z klubu. Przecież do klubu chodzą tacy sami ludzie jak ja. Damian napisał chyba na face boku "Każdy chce uprawić seks ale nie każdy jest na to gotowy" Wiem że chcę tego jak każdy facet. Miałem długo przed szkoleniem kilka ciekawych sytuacji. Teraz nie traktuję tego jako coś najważniejszego.
Był na szkoleniu to może z każdą, to nie prawda, trzeba mieć poukładane życie, teraz mam
poukładane życie. Przed szkolenie było w nim dużo gówna. Jeździłem do klubów, a tak na prawdę na dyskoteki które są od mojej miejscowości jakieś (50 - 100 km) ode mnie z kolegami którzy tak naprawdę nic nie
wnosili do mojego życia poza tym że byli po narkotykach, pijani przez co miałem w huj problemów.
Teraz już tak nie robię. Damian dużo mi pomógł. Dal mi wiedzę która dała dużo do myślenia.
Niema gotowych tekstów na początek rozmowy z dziewczyną , trzeba po prostu być sobą.

Odpowiedz do tematu