Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Piotra z Personal Coaching (+18)
Autor Wiadomość
Feniks
Administrator

Wysłany: 2009-09-09, 14:46   Wrażenia Piotra z Personal Coaching (+18)

Witam;)

pół miesiąca temu odbyłem szkolenie indywidualne pod okiem Feniksa;) nie będę się rozpisywal o pierdołach, więc zacznijmy konkrety;) jak cczytalem wrazenia innych ludzi to wydawalo mi się ze to jest troche przesłodzone i nie za bardzo ufalem temu co tam piszą;) ale

coz zdecydowałem wiec trzeba to pociągnąć do konca;) spotkaliśmy się we Wro i poszlismy do fajnej knajpki gdzie Feniks nakreślił mi mniej wiecej o co kaman, jak mieć wyjebane i powiem Wam że MAM WYJEBANE na to co inni o mnie myślą, bo po co się przejmować kims kto cie w ogóle nie zna??;) ten wyklad chyba najbardziej mi pomógł i był najważniejszym czynnikiem do zmiany mojego dotychczasowego życia;) co śmieszniejsze dopiero on mi musiał powiedziedzieć że jestem naprawdę bardzo przystojnym facetem, szit facet mi musiał to powiedzieć bo wcześniej kobietom nie za bardzo wierzyłem;) pogadaliśmy sobie Feniks zrobił rozeznanie co i jak ze mna;) chodziło mi głównie o podryw w dzień bo bardzo rzadko się pojawiam w jakimś klubie. Po półtorej godziny wstępnego rozeznania powiedział że chce zobaczyć jak wygląda mój naturalny podryw;) nakręcił mnie na podejście do kobiety która mi się naprawde podoba. W galerii byłem zeżarty strachem ale i zajebiście podniecony, zobaczyłem śliczną brunetke w kręconych włosach powiedziałem mu że mi się podoba no i…. zesrany podszedłem a efekt mnie po prostu rozwalił!! Nie ugryzła mnie, nie powiedziała spierdalaj, nie uderzyła…. Zrobila mi kilka ST po czym spokojnie powiedziałęm żeby mi dała numer a ona: spoko daj telefon;o;o;o byłem w tak zajebistym szoku że tak łatwo poszło że po zapisaniu jej numeru język mi się zaczął plątac;) wiedziałem że trzeba szybko się oddalić żeby jakiejś gafy nie strzelić;) pożegnaliśmy się i wróciłem do Damiana na zajebistej kurwie i z numerem telefonu naprawdę fajnej dupeczki;) usiedliśmy sobie na ławeczce i ja nie mogłem rozmawiać bo byłem w takim szoku!! Damian wypytał mnie co i jak powiedział że nic nie musi dodawać bo zrobiłem to idealnie, widział moją mowę ciała , uśmiech i mówił że nie mogłem tego spierdolić ;) następnie udaliśmy się do innego centum handlowego zrobiłem kilka podejść, nie wziałem numeru mimo tego wiem że gdybym się tak na to nie nastawiał i nie myślał tak dużo o tym czego oczekuje to bym dostał ale nie przejmuje się wrota do kobiecych serc…. Yyy łóżek powoli się przede mną otwierają;) poszliśmy z Damianem coś zjeść i kontynuował dalszy wykład co i jak robić żeby być dobrym w uwodzeniu i to w czym on jest najlepszy czyli ESKALACJA DOTYKU co też mi bardzo pomogła w dotychczasowych relacjach z kobietami;) rozmowa z nim zmieniła kompletnie mój światopogląd i podejście do uwodzenia. Mimo że nie miałem nigdy problemów z kobietami to wiedziałem że to nie jest szczyt moich możliwości, dzięki Feniksowi wiele się zmieniło na lepsze;) o czym zaraz napiszę. Po posiłku i dokończeniu wykładów wyszliśmy się przebrać i do klubu;) jak wspominałem nie byłem raczej nasytwiony na NG (night game – uwodzenie w klubie – przyp. Feniks) ale i tu Feniks kazał mi robić podejścia;) nie czułem tego kompletnie, podszedłem do 5 lasek z czego wiedziałem po późniejszej analizie że przynajmniej 2 gdybym dobrze pokierował interakcją poszly by ze mną się bzykać;) w międzyczasie poznałem kumpla Damiana który również bardzo mi pomógł zmienić nastawienie do uwodzenia;) Mat wielkie dzieki również Tobie!! Po NG pożegnaliśmy się i rozeszliśmy w swoje strony;) i teraz opiszę efekty szkolenia;) wracam do domu w niedziele po południu do domu pociągiem, idę przez wagony i patrzę siedzi sobie taka sliczna kobieta około 25 lat patrzę na nią ona na mnie odwzajemnienie uśmiechów ona już chyba wiedziała po mojej mowie ciała że coś się wydarzy przysiadam się do niej od pierwszego momentu zaczynam eskalować o czymś tam mało ważnym rozmawiamy widzę że im dalej się posówam z eskalacja tym ona jest mniej rozmowna bo nie potrafi się skupić na rozmowie ;) w pewnym momencie mówię chodź do toalety, nawet nie zrobiła mi żadnego ST (Shit test – test sprawdzający mężczyznę – przyp. Feniks) wstała i poszliśmy;) zaczynam jej zdejmować spodnie a ona mówi ze ma okres, mysle sobie no to chuj;/ ale niee, mądra dziewczynka rozpina mi spodnie iiii skończyło się na zajebistym Blow Jobie;) wcześniej nie miał bym odwagi na taką akcję ale dzięki Feniksowi UWIERZYŁEM W SIEBIE UWIERZYŁEM W TO ŻE MOGĘ WSZYSTKO!!!!! Zbliżała się moja stacja ładnie się pożegnaliśmy i wysiadłem, idę ulicą, Alpha Male Body Language czuje czyś wzrok na sobie patrzę kolejna fajna dupeczka z okna patrzy na mnie i się uśmiecha;) ale jakoś nie chciało mi się ani gadać ani brać numeru poszedłem bo się spieszyłem….

Podsumowując Feniks kompletnie zmienił moje nastawienie do kobiet, wiem że jestem bardzo przystojnym facetem, a teraz po wykładach Damiana czuję że to będzie naprawde ogromna zmiana mojego życia, do tej pory był już wspomniany blow Job w pociągu, oraz 2 panny w moim łóżku wylądowały od czasu szkolenia;) wielkie dzięki Feniks i naprawdę polecam szkolenie, chyba że jesteście zadowoleni ze swojego nudnego życia, usługiwania swoim partnerkom i robienia pamięciowy na ulicy i poźniejszym męczeniem się reką to naprawdę trzymajcie się od Feniksa z daleka bo później już nic może nie być takie samo!;D

Piotr

Nick na moim wewnętrznym forum: Bl4d3

Odpowiedz do tematu