Wrażenia Mr. Mind’a z konsultacji telefonicznej

Bardzo ucieszyła mnie możliwosc skorzystania z 30 minutowej konsultacji telefonicznej, która, swoja droga, Feniks zgodził się przedłużyc aby doradzić we wszystkich zastanawiających mnie kwestiach. Rozmowę można by podzielić na cześci o inner i o outer game.

W przypadku tej pierwszej bardzo cierpliwie wysłuchał wszystkiego czego chciałem się dowiedziec żeby później szczegółowo omówic każda z poruszonych przezemnie kwestii. Przedstawił zupełnie nowy dla mnie sposób rozumowania. Rozmowa była bardzo rzeczowa z wieloma przykładami z życia Feniksa, w których ilustrował okreslony problem i podawał jak go rozwiązywać, w jaki sposób się zachować i co robić żeby go w przyszłości unikać. Dawał wiele praktycznych rad do zastosowania w życiu, które pomagają rozwiązywać problemy innergame.

W chwili kiedy to pisze już widzę, że ta rozmowa wiele mi dała, zachęciła do działania, do stawiania następnych kroków. Natomiast nie miała formy suchego wykładu, a raczej likwidowania poszczególnych problemów czy wątpliwości. Oprócz tego polecił kilka sprawdzonych pozycji książkowych traktujacych na tematy o których mowil, a które, owe lektury, mogą jeszcze bardziej przybliżyć.

W cześci o outer game Feniks nie podawał żadnych rutyn, tekstów czy trików, a dokładnie przedstawił zdrowy sposób podejścia do interakcji i wskazał jaką drogą należy się kierować żeby odnosić sukcesy. Bardzo podobała mi się ta forma.

Rozmawialiśmy o eskalacji kino, tranzycji po openerze, nt. izolacji i komfortu, jak również o oczekiwaniach kobiet. W każdym z tematów dokładnie analizowal jakie zachowania są dobre i dlaczego. Ogólne wrażenie jakie pozostawił po sobie jako osoba jest bardzo dobre, widać profesjonalizm w działaniu i umiejętność motywowania innych ludzi do pracy. Wartość merytoryczną samej konsultacji oceniam również na bardzo wysoką, cieszę się, że miałem okazje z niej skorzystać.

pozdrawiam,
Mr. Mind

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>