Wrażenia Hint-man’a ze szkolenia ONE NIGHT BIG STEP Wrocław 4 X 2008

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, iż szkolenie przeprowadzane jest prawie indywidualnie – co poprawia skuteczność parokrotnie.

Witamy się z Feniksem i idziemy na miejsce – szybko przechodzimy do konkretów. Od razu wiedziałem, że to szkolenie będzie dostosowane również do mnie. Zapytał nas o dobre, złe strony, tak by każdy skorzystał jak najbardziej. Czy skorzystałem?
Jeśli miałbym dwoma słowami opisać szkolenie to powiedziałbym Uwodzenie w Pigułce. Dostałem szeroki zakres materiału, konkretnie i z doświadczenia omówiony. Każdy ważny aspekt interakcji z kobietą Feniks przedstawił nam, najczęściej z przykładami od początku do końca.

To, co ja wziąłem mocno do siebie, to intencja. Damian jest zwolennikiem podejścia, tzw. ‘directowego’, a zakłada, co jest logiczne ( ;) , że kobiety tak samo jak i my wiedzą po co je otwieramy..
A gdy mówimy im otwarcie i szczerze o tym, jakie mamy intencje, one często są zaskoczone tak odważna postawą i umiejętnie prowadząc rozmowę, dużo szybciej możemy kobietę ‘domknąć’, czy to będzie instant date, czy numer.. :)
Mimo że siedzę trochę w temacie PUA, to jestem zadowolony z decyzji o pójściu na szkolenie do Feniksa i (nawet podchodząc do tego trochę sceptycznie) ostatecznie wyciągnąłem dużo więcej wiedzy, niż podejrzewałem, że wyciągne i stosuję. Muszę przyznać, że był to jeden z bodźców do mojego dalszego rozwoju w tym zakresie. Także moim zdaniem każdy zainteresowany szkoleniami z zakresu uwodzenia, czy nawet bycia atrakcyjnym w towarzystwie będzie naprawdę zadowolony ze szkolenia u Feniksa. Oczywiście, dobrze wiemy, że wiedza nie stosowana – zanika.. (o ile w ogóle można wiedzę niestosowaną nazwać wiedzą..;) )

Pozdrawiam!

Hint-man

2 myśli nt. „Wrażenia Hint-man’a ze szkolenia ONE NIGHT BIG STEP Wrocław 4 X 2008

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>