Projekt Wrocław 3 – wrażenia Pawła

Wybierając się na Projekt Wrocław do samego końca miałem mieszane uczucia , tym bardziej że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to żebym nie jechał. Ale ostatecznie zdecydowałem że jadę , w końcu raz się żyje i trzeba próbować nowych rzeczy. Po spotkaniu z Feniksem wszystkie moje wątpliwości się rozwiały.

Feniks zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie , to konkretny gość który potrafi bez mrugnięcia okiem rozp…..ć wszelkie wątpliwości jakie możesz mieć co do swojej osoby np. co do wyglądu , przynajmniej tak było w moim przypadku. Chwile później poznałem resztę chłopaków , był w śród nich zaproszony przez Feniksa gość , Tupak. Tupaka miałem okazję poznać już wcześniej i mogę powiedzieć że reprezentuje on naprawde wysoki poziom w nauce uwodzenia, podobnie jak inni zaproszeni goście , każdy z nich jest najlepszy w swojej dziedzinie , np. światowej sławy stylista. Stylista okazał się prawdziwym kozakiem , każdemu zrobił nową fryzurę oraz doradził jak ma się ubierać żeby dobrze wyglądać. Facet naprawde zna się na rzeczy i każdego sprowadzi na właściwą drogę. Pierwszy dzień w klubie był lajtowy , każdy coś tam działał ale szału nie było. Ja dostawałem same zlewki ale mimo to większość reakcji było pozytywnych, tylko jedna laska zareagowała dość nie miło ale kto by się tym przejmował. Z każdym następnym dniem było lepiej , lepsze samopoczucie a co za tym idzie lepsze reakcje kobiet. W piątek w klubie na pełnym luzie ja podobnie jak większość chłopaków robiliśmy już to co nam się podobało , nie oznacza to że nie dostawaliśmy zlewek ale po prostu nie należy się tym przejmować, trzeba mieć to w dupie i działać dalej , bo jeśli przejął bym się kilkoma nie udanymi podejściami i nic już potem nie robił to nie zaliczył bym potem kc z laską na parkiecie i nie spotkał bym się z nią na drugi dzień. Tego wieczoru poznałem prześliczną dziewczyne, spotkałem się z nią na drugi dzień, spędziliśmy ze sobą 3 godziny, nie będe tu opisywał tego co z nią robiłem bo nie jestem typem który się chwali tym co robił z kobietami i nic tego nie zmieni czy Wam się to podoba czy nie. Powiem tylko tyle że miło spędziliśmy ten czas. Ostatniego dnia w klubie nie wiele działałem , byłem już po prostu zajebiście zmęczony, nigdy wcześniej nie imprezowałem 5 dni z rzędu :) Radze Wam dobrze wypocząć przed projektem. Podsumowując , udział w Projekcie był niesamowitym przeżyciem , dobrze się bawiłem , nauczyłem się wielu rzeczy , poznałem fantastycznych ludzi. Teraz wiem że bardzo bym żałował gdybym tam nie pojechał. Nigdy wcześniej nie czułem takich chęci i motywacji do zmian jak teraz.

Pozdro

Paweł

— —

Projekt Wrocław jest za założenia tajną imprezą, więc jeżeli chcesz się dowiedzieć czym jest dokładnie Projekt Wrocław, kiedy odbędzie się następna edycja i jak wziąć w niej udział to wyślij pusty e-mail na adres:

W tytule maila napisz „PW”.

Projekt Wrocław jest za założenia tajną imprezą, więc jeżeli ch

Projekt Wrocław jest za założenia tajną imprezą, więc jeżeli chcesz się dowiedzieć czym jest dokładnie Projekt Wrocław, kiedy odbędzie się następna edycja i jak wziąć w niej udział to wyślij pusty e-mail na adres:

W tytule maila napisz „PW”.

Jedna myśl nt. „Projekt Wrocław 3 – wrażenia Pawła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>