Miara sukcesu z kobietami

Czy masz kobiety w swoim życiu, które są wstanie rzucić wszystko, aby Ci pomóc gdy w Twoim życiu trafisz na wielki problem? Czy ma kto się Tobą zaopiekować kiedy jesteś chory? Czy ten król imprezy jest królem życia?

Światła dyskoteki gasną, jest rano. Latem szybciej widzisz nowy dzień. Tylko to jest skrawek życia. Najważniejsze to co dzieje się za dnia. To jak się czujesz robiąc śniadanie. Czy masz się podzielić z kimś kanapkami, które robisz sobie na śniadanie?

Wiara w siebie oparta tylko na sukcesach z kobietami jeździ na wściekłym, ślepym koniu.

Koniecznie obejrzyj ten film i zobacz jak czytając ode mnie maile i wcielając w życie ideę uwodzenia dotykiem jesteś tak blisko źródła szczęścia.

Na koniec obejrzyj ten dokument – http://kinolive.pl/film_online/13833-zycie-w-wieziennej-izolatce-inside-solitary-confinement-2010-lektor.html

Człowiek nie jest stworzony do samotności!

Zastanów się teraz czy jesteś zadowolony ze swoich relacji z kobietami. Czy jest to przyjemność, czy non stop nerwy i walka o coś? Czy zdobywasz, czy po prostu spotykasz kobiety, z którymi jest Ci dobrze? Pomyśl o tym i podejmij odpowiednie kroki.

Przestań się bać dotrzeć do tego kim naprawdę jesteś.

Czego potrzebujesz jako człowiek?

Czego zwyczajnie Ci brakuje?

 

Otwórz się na innych i pozwól im to dać Tobie.

 

6 myśli nt. „Miara sukcesu z kobietami

  1. Motyw z izolatką daje do myślenia.

    Otwórz się na innych i pozwól im to dać Tobie. Jedno zdanie, a ile w tym jest prawdy. Wyjście z ego, ze sztucznych historii, schematów i halucynacji.. ;)

  2. duza zmiane zauwazylem w tym co Feniks pisze. Jeszcze rok temu – 100 coraz szybszych sposobow by zaruchac. Dzis – czy to na pewno to czego chcesz w relacji z kobietą. Prawdziwa ,,gra” sie zaczyna dopiero wtedy kiedy sex nie jest dla Ciebie najwazniejsza rzecza ktorej chcesz od kobiety.
    I bardzo fajnie. pozdrawiam cieplo, A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>