Masz zasady?

Oszukując kobietę pokazujesz swoją niską samoocenę. Strach przed tym, że ona nie zaakceptuje Cię takim jakim jesteś.

Jest różnica między przedstawieniem odpowiedniej propozycji w odpowiednim świetle a opychaniem jakiegoś gówna w złotym papierku. Jeżeli ktoś czuje, że jest niewartościowy to zaczyna to pokazywać już w najmniejszych rzeczach. Znajdź Twoje sedno problemu z kobietami.

Sokrates twierdził, że źródło każdego problemu da się odnaleźć przez zadanie pytania „dlaczego?” do każdej odpowiedzi uzyskanej przez pytanie „dlaczego?”. Na końcu się często okazuje, że mężczyźni nie maja problemu z kobietami. Często sabotują się z innych przyczyn, np. przez to, że wstydzą się zabrać ją do domu. „Po co ja mam próbować skoro i tak mi nie wyjdzie?” albo  „Po co mam robić to bo mi się nie udało?”, „Po co mam wchodzić w relacje bo trzy razy mi nie wyszło?” Dobrze jest poznać źródła tych problemów aby je rozwiązać. To jest potrzebne, gdyż to sprawia, że ma się dystans do samego siebie i to jest atrakcyjne dla samych kobiet. Brak lęku to najlepszy wyznacznik udanych relacji z kobietą na każdej płaszczyźnie. Zapisałem te parę zdań, bo dokładnie oddają to co chciałem powiedzieć. „Możecie robić ze sobą wszystko czego zapragniecie bez lęku o reakcję drugiej strony”, „Macie do siebie pełne zaufanie”, „Zaufanie jest podstawą budowania relacji”. Nie chcecie się spotykać z ludźmi, którym nie ufacie. Nikt normalny tego nie robi. Wynika to z psychologii ewolucyjnej. Trwanie w relacjach, w których nie ma zaufania niesie ryzyko dla przetrwania. To jest w naszej naturze, więc każda relacja z każdą osobą, którą się poznaje jest oparta na zaufaniu. Kobieta na pewno szybciej zrobi wszystko to dla mężczyzny, którego kocha albo wydaje się że kocha bo ma owulacje. Każdy dobry uczynek lub prezent jest wyrazem Twoich szczerych intencji, który ma uchronić przed odejściem drugiej strony. Pomyśli, ile razy złamałeś swoje zasady tylko dla kobiety. Tylko po co? Czy naprawdę macie tak mało szacunku dla samego siebie? W życiu trzeba mieć klasę. Pieniądze można odrobić, przyjaciół znaleźć nowych, ale raz utraconej klasy nie odzyskasz.

„Myśli to przyczyny, warunki w jakich żyjemy to skutki”

Sokrates

6 myśli nt. „Masz zasady?

 1. „Pieniądze można odrobić, przyjaciół znaleźć nowych, ale raz utraconej klasy nie odzyskasz.” ……..” ale raz utraconej klasy nie odzyskasz.” Więc znajdując problemy w sobie i je rozwiązując,jednak tą klasę można odzyskać więc coś w tej sentencji jest nie tak.

  Wiem jedno nigdy nie stawiać spraw na ostrzu noża oraz nie uzywac wyrazów jak „nigdy”, „zawszę” i „muszę”.

   • Możesz zyskać szacunek, zadowolenie z siebie i nową jakość…ale klasy nie odzyskasz.

    Jedna wielka ewolucja Feniks.

    Pod tym co powiedziałeś na zlocie i wpisach, które są tego podsumowaniem podpisuję się obiema rękami.

    Zdrowa wartość i naturalność są 1000 % więcej warte niż sztuczki-sruczki. Będąc w związku to wszystko przestaje działać i robisz się po prostu śmieszny, co gorsze bywa to po prostu mega frustrujące.

    Nie masz odgrywać ról, masz być zwykłym, normalnym, naturalnym facetem ze świadomością swojej inteligencji, serca i fiuta między nogami, tylko synergia tych trzech rzeczy da Tobie i jej komfort wchodzenia w relacje, dłuższe niż jedna noc.

    Feniks, ukłon za materiał i za próbę wprowadzania normalności w społeczności PUA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>