Kobieta mnie odrzuciła…

….i co teraz?

Pewnie zadałeś sobie to pytanie nie raz.

 Uwodząc kobietę dostajesz 3 możliwe reakcje:
- dobrą – idzie z Tobą do łóżka
-  złą – od razu Cię odrzuca
- najgorszą – ona lubi Cię na tyle, aby Cię trzymać przy sobie, ale nie pójdzie z Tobą do łóżka/ tzw. Szufladka przyjaciel-kastrat

Jeżeli ona odrzuci Cię bardzo szybko to tym lepiej, przez ten czas możesz zrobić coś o wiele bardziej pożytecznego.

Pamiętaj, że lepiej usłyszeć na wejściu – Nie jestem zainteresowana – niż, przetańczyć z dziewczyną całą noc, a potem dostać buzi w czółko pod jej domem i usłyszeć – Do następnego razu. Jeżeli ona ma Cię pod Twoim domem, a nie zaprasza do siebie to:

- albo Cię nie chce
- a jak nie może (ma gości itp.) to ustala z Tobą rozwiązanie tej sytuacji.

Jeżeli kobieta chce to zerżnie Cię na środku ulicy, jak nie chce to wymyśli absolutnie wszystko. Dlatego ja jestem szczery z kobietami, one od razu wiedzą o co chodzi. Inteligentna kobieta wie, że ja jedynie komunikuje to o czym myśli każdy facet i przez to ją szanuję, bo nie traktuję jej jak idiotki.

Masz mało czasu na tej ziemi. Twój zegar zasuwa w tym rytmie, ani się nie obejrzysz jak będziesz stary, pomarszczony i brzydki. A potem jedyne co będziesz mógł to poprosić tego gorącego kociaka, aby ustąpił Ci miejsca w tramwaju.

Nie wciskam Ci kitu. Tak samo jak Ty znam to ch…e uczucie odrzucenia, ale umiem sobie z tym radzić i zamiast się łamać to idę do (lub po) następną(-ej) kobietę.

Ludzie mają nierealne oczekiwania co do życia, grają w gry komputerowe, oglądają filmy i wydaje im się, że to jak na filmie jest. W godzinę z frajera w super uwodziciela to się może zmienić aktor jak scenariusz przeczyta ;)

 Tak jak w walce. Nawet najlepsi mogą dostać kilka ciosów, ale i tak ostatecznie ważne jest to kto wygra.

47 myśli nt. „Kobieta mnie odrzuciła…

 1. Przyjmijmy najczęściej spotykany scenariusz (w centrum handlowym):

  - Podobasz mi się chciałbym Cię poznać. Zapraszam Cie na kawę.
  - Sorry, ale mam chłopaka. Nie mogę.

  Czy wtedy dajesz spokój mówiąc:

  - ok, nie ma sprawy, trzymaj się, cześć.

  Czy drążysz dalej, przyjmując, że to może być jakiś jej test i mówisz tekst w stylu:

  - spoko, kup mu bilet do kina, a my w tym czasie pogadamy przy kawie.

  • Ale bzdurę żeś walnął…. to chyba oczywiste że im fajniejsza dziewczyna tym większe ma powodzenie. WSZYSTKIE TE FAJNE, które nas interesują, SĄ ZAJĘTE! Te wolne to albo jakieś brzydkie paszkwile zakompleksione albo wyjątkowo perfidne charaktery nie do życia lub po prostu kobiety oziębłe, które też się zdarzają. Dlatego zawsze musisz liczyć się z tym, że laska, która tobie się podoba, podoba się statystycznie rzecz biorą również setkom innych facetów w twoim mieście i zapewne ma chłopaka lub przynajmniej „przydupasa”, który może nie do końca jej odpowiada ale jest póki nie trafi na kogoś lepszego. Jeśli pokażesz takiej, że jesteś lepszy od tamtego, to ona go po prostu rzuci albo przynajmniej się z tobą bzyknie jednorazowo. W przeciwnym razie po prostu powie ci wyraźnie, że nie jest zainteresowana i do widzenia.

   To dokałdnie tak samo jak z rynkiem pracy – wszystkie najbardziej intratne posady najlepiej płatne są już zajęte a pracy z ogłoszeń czekającej na frajera, nikt nie chce. Identyko analogia.

 2. Czyli, uważasz, że jak dziewczyna nie pójdzie z Tobą do łóżka w dzień w którym ja poznałeś to znajomość nie ma sensu? Trochę to smutne.

 3. No i co z tego, że laska jest zajęta?? Większość lasek nawet w długich związkach jest nieszczęśliwa lub nieświadoma co jeszcze może od życia dostać, jeżeli jesteś pewny jakości swojej męskości i tego co możesz zaoferować kobiecie to tym bardziej powinieneś działać. 3 godziny temu miałem ciekawą rozmowę:

  Ona: Seks mnie nie kręci.
  Ja: Ale pierdolisz, pewnie jeszcze nikt Cie dobrze nie bzyknął.
  Ona: No zdziwiłbyś się, miałam wielu facetów i każdy bzykał mnie w taki sam nudny sposób, a jeden miał penisa na 21 cm.
  Ja: A kiedy ostatnio miałaś taki orgazm, że nie czułaś rąk i nóg, nic nie słyszałaś i nie mogłaś nic powiedzieć z rozkoszy?
  Ona: No nigdy.

  • Przemix: Dużo z tego że laska jest zajęta.

   1. Wielu facetów traktuje takie rzeczy emocjonalne i gdy się dowie, że mu „robisz” jego pannę to może Ci zniszczyć twarz :)
   2. Jeśli interesuje Cię związek z tą laską, to tymbardziej nonsens. Jak jeszcze tylko sex, to zrozumiała sytuacja. Jest ryzyko, jest zabawa. Jednak jeśli ktoś liczy na związek z panną która wali po bokach swojego faceta, to wiedz że scenariusze lubią się powtarzać, a aktorzy zmieniać.

   • 1. Wielu facetów to cipy. Jeżeli kobieta jest zajęta to są dwie opcje: 1 – jej facet to cipa, 2 – jej facet to nie cipa.

    Przy opcji nr 2, po podejściu łatwo się zorientować, że jest nikła szansa coś zdziałać, tym bardziej, że kobieta może być zakochana. W takiej sytuacji szkoda czasu i energii, bo to będzie jak walenie głową w mur, czasami dosłowne walenie Twoją głową przez kolesia danej laski.

    Przy opcji nr 1, sytuacja jest zupełnie odmienna. Jeżeli widzisz, że kobieta patrzy zapraszająco w Twoją stronę i daje inne oznaki zainteresowania mimo iż niekiedy nawet trzyma swojego faceta za rękę, to jasny sygnał, żeby działać. W takiej sytuacji, facet nie zrobi Ci absolutnie niczego bo jego kobieta mu na to nie pozwoli, a sprzeciwianiem się jej może sobie tylko zaszkodzić.

    2. Odpowiedź na drugi akapit znalazł się po części powyżej. Jeżeli nie będziesz cipą i dasz lasce to czego pragnie, to będziesz facetem z sytuacji nr 2. Jak kobieta jest z facetem szczęśliwa i zna jego wartość to nie będzie chciała innego. Oczywiście zawsze znajdą się wyjątki od reguły, ale generalnie większość kobiet postąpi tak jak opisałem. Dbajcie o to, żeby wasza jakość jako mężczyzn ciągle rosła.

  • Dokładnie. Postawa bądź uśmiechnięty, pewny siebie, nie czaj się tylko działaj.
   Sam niedawno zerwałem z panną z która byłem 1rok związku zmarnowanego czasu, pojechałem do klubu ze znajomymi. Nastawiłem się na dobry nastrój i przetańczyłem z 8 kobietami. z 1 poszedłem do stolika, za pośladki i parę razy pocałowałem. Musiała iść do domu wcześniej odwieźć koleżanki. No to poszedłem tańczyć dalej i poznałem inną z którą spędziłem miło czas na dyskotece. Nazajutrz rano podjechałem do tej co mi się bardziej podobało…

   Trzeba działać, im więcej zlewek zbierzesz tym jesteś lepszym PUA
   Tak jak Feniks pisze kobiety lubią mężczyzn którzy otwarcie przedstawiają im swoje myśli. Taka kobieta traktuje Cię jako pewnego siebie faceta, a przy okazji jesteś szczery i ma do ciebie zaufanie.

 4. powiem jedno…
  żeby jechać na „polowanie” top musze zmienbić miejsce zamieszkania. lub jechac tam gdzie nikt mnie nei zna. bo w moim mieście i okolicach 80% ludzi mnie zna;//

 5. Feniks powiedział „…..ważny tez jest sposób w jaki to mówi…..”.

  Feniks może to ocenić. Ocenić jakie ma szanse i etc. To jest osąd dotyczący ludzi, sytuacji, miejsca. To jest jak talent. Albo się to ma albo można się tego spróbować nauczyć. Przydaje się nie tylko w kontaktach z dziewczynami ale ogólnie w życiu.

  Dla osób których tego nie maja (tzn. maja po prostu zły osąd) pozostaje się tego nauczyć, iść na statystykę (na 1000 spytanych dziewczyn przynajmniej jedna powie TAK) albo czekać.

  • A jak można nad tym popracować ? Bo ja mam wrażenie że taki właśnie „zły osąd ” na mnie ciąży, ludzie od samego początku od pierwszych wypowiadanych słów jakoś mnie źle oceniają mimo często moich po prostu szczerych i dobrych chęci .
   Jak sie można nauczyć takiej mowy żeby ona przyciągała ludzi a nie ich odpychała i przedstawiała w złym świetle ?

 6. - Podobasz mi się chciałbym Cię poznać. Zapraszam Cie na kawę.
  – Sorry, ale mam chłopaka. Nie mogę.

  Lepiej jak odpowiesz : W dzisiejszych czasach to nawet chłopak ma chłopaka, więc niczym mnie nie zaskoczyłaś , albo jeszcze lepiej : ale ja oto ciebie nie pytałem, chcę tylko cię poznać.

 7. To żeś trochę przesadził z tym starym pomarszczonym i brzydkim. Tak jakbyśmy tylko my się starzeli a laski więcznie były piękne i młode:-) Przecież u kobiet zegar biologiczny tyka znacznie szybciej i to one teoretycznie są pod dużo większą presją. Facet to nawet przed 60-tką jeśli jest w dobrej kondycji, może dmuchać małolaty a baba po 40-tce już sie po prostu robi stara i mało kto już takie chce.
  Choćby taki Jack Nicholson – stary dziadek obecnie a wciąż ma pełno kobiet i to założę się że nie tylko dla kasy…albo mniej spektakularny przykład ostatnio z naszego podwórka słynny Kaziu M. i Izabella, która mogłaby być jego córką – jeśli facet zna się na rzeczy i jest w sexie dobry i dobrej kondycji ogólnej psychofizycznej, to starszy wiek nie czyni przeszkody a czasem nawet bywa dodatkowym bodźcem dla kobiet, które zazwyczaj w ponad 95% wolą facetów od siebie starszych, czasem nawet znacznie.
  Za to kobieta gdy się zaczyna starzeć to ma DUŻO większy problem. Więc nie przesadzaj aż tak z takimi tekstami.

 8. Trafiłem właśnie na coś takiego:

  http://www.demoty.pl/kazda-dziewczyna-moze-byc-dla-ciebie-przyjaciolka-znajoma-kumplem-narzeczona-lub-smiertelnym-wrogiem-25425

  Wydaje się prawdziwe ;>

 9. Feniksie, a powiedz, co zrobić z taką sytuacją:

  Podchodzę, jakiś tekst na otwarcie, ona coś odpowiada, ale zdawkowo. Probuje ciągnąć rozmowę dalej, ale się nie klei. Widać, że ona czuje się niekomfortowo, rozgląda sie na boki, ale nie ma odwagi powiedzieć, że nie jest zainteresowana.

  • olej temat i do następnej,

   uwodzenie to nie jest zdobywanie lasek nie zainteresowanych…tu umiejetnosc szukania tych, które są zainteresowane lub otwarte

   tak jak betonie nic nie wyrośnie, choćbyś był najlepszy rolnikiem na świecie, a życie płynie i trzeba wiedzieć kiedy odpuscić

 10. feniks : po Twoich wypowiedziach widać, że jesteś pewnym facetem i wiesz co robić z kobietami ; ) nie wiem tylko czy nauczyłeś się tego z życia, czy od innych fachowców… w każdym bądź razie RESPEKT dla ciebie ;D

 11. One często kłamią że mają chłopaka :)
  Trzeba tylko delikatnie dać do zrozumienia że wiemy że kłamie i wszystko może się zmienić :)

 12. Feniksie a co powiesz o sytuacji, kiedy kobieta po spotkaniu idzie do Ciebie do domu, calujecie sie i spicie nawet w jednym lozku ale ona nie zgadza sie na seks? Wychowanie czy po prostu facet jej nie pociaga mimo wszystko?

 13. zgadzam się z wypowiedzią Feniksa,
  że uwodzenie to nie jest zdobywanie kobiet niezainteresowanych
  Zdobywanie niezainteresowanych na siłe to katowanie siebie i drugiej osoby.
  Informacja, że kobieta ma chłopaka, czy narzyczonego lub jest w związku to najczęstsza informacja jaka do mnie trafia w rozmowie z nieznajomą.
  Wtedy odpuszczam jej i sobie

 14. Myślę że nei powinno sie dawac kobiecie wszystkiego

  ale jak poznac czy ma chlopaka czy to sciema a tak wogole to jak jej chlopak to cipa to jakim cudem jest z nim to ona musi byc glupia jezeli z nim jest znam taka sytuacje ale dziewczyna jest niesmiala ale ladna

  troche to dziwne

 15. Ja się spotykałem z dziewczyną, która była mną zainteresowana i wzajemnie. Spotkaliśmy sie kilka razy, a potem ona powiedziała mi, że nie widzi sensu dalszego spotykania się. Ale nie rozumiem tego, że spotykała się ze mną parę razy tylko po to, by mnie potem olać…

  • Widocznie po tych kilku spotkaniach wyrobila sobie odpowiednie zdanie o Tobie, a po tym co Ci powiedziala mozna wywnioskowac, ze nie jest juz Toba zainteresowana, bo zawiodles jej oczekiwania / zauwazyla, ze jestes inna osoba, niz szuka

 16. Witaj Feniks , mam troche inny problem . Stosując techniki zawarte w Twoim e-booku udało mi się polepszyć relacje z kobietami o jakieś 200 % za co ogromne dzięki . A teraz do rzeczy . Poznałem kobietę , wszystko tak jak chciałem . Seks na pierwszej randce , na drugiej , trzeciej …itd. Jesteśmy ze sobą już miesiąc i szczerze mówiąć nie narzekam . Jest jednak jedno ” ale „.
  Wczoraj moja kobieta spytała czy nie moglibyśmy odłożyć seksu na inne spotkanie . Zgodziłem się , ale próbowałem eskalować tego wieczoru jeszcze kilka razy ;) . Skończyliśmy na romantycznie spędzonym wieczorze. Zastanawiam się co spowodowało u niej taką decyzję . Może to myśl , że spotykam sie z nią tylko dla seksu ? Nie chciałbym jej stracić i jednocześnie nie chciałbym wyjść na frajera pokazujać jej, że zalerzy mi na spotkaniach z nią. Obawiam się , że może wtedy urzyć swojego tylka jako karty przetargowej ;) Dzisiejszego wieczora nie odebrała mojego telefonu , chciałem spytać o jej plany na wieczór.. Olałem to , ale gdy dziwnym zbiegiem okoliczności dowiedziałem sie że postanowiła sie spotkac z jej znajomymi w moim mieście , to zrobiło mi się głupio, że woli ich towarzystwo. Mam wrażenie , że mnie testuje . Sprawdza się powiedzenie , że łatwiej jest kobiete zdobyć niżeli zatrzymac przy sobie… Co poradziłbys mi w tej kwesti przyjacielu ?
  Z góry dzięki .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>