10 powodów, dla których warto znajomość uwodzenia przydaje się w związku.

Zajmując się pracą na wspaniałymi relacjami z kobietami trafisz na takie, które będą świetnym materiałem na związek. Możliwe, że wejdziesz w związek z kobietą, która będzie szczególnie spełniała Twoja standardy pod względem wyglądu, charakteru i sposobu w jaki Cię traktuje. Albo i nie. Wtedy wystarczające będą przymioty odróżniające chłopców od dziewczynek.

Ten post ma ustrzec Cię przed błędem odstawienia umiejętności PUA (Pick Up Artist – artysta podrywu, uwodziciel) będąc w związku. Na pierwszy rzut wygląda to prosto. Uczysz się technik PUA, pracujesz nad sobą, poznajesz kobiety, wiążesz się z tą, która jest dla Ciebie najfajniejsza i game over. BŁĄD. Jesteś nakręcony pierwszymi sukcesami, dziewczyna jest zachwycona, ale wkrótce orientuje się, że król disco po paru miesiącach zamienia się w pierdziela siedzącego z piwem na kanapie. Master PUA dopiął swego – ma dziewczynę.
Rzucając tematykę uwodzenia i relacji damsko-męskich największą krzywdę wyrządzisz sobie.

1) Kobiety testują CAŁY CZAS. Odstrzelenie słabego samca to podstawa przeżycia. Rozwijanie swoich umiejętności w zakresie kontaktów z kobietami pozwoli Ci lepiej zrozumieć Twoją partnerkę, lepiej radzić sobie z testami i humorkami. Testy kobiet są wysublimowane i ograniczone jedynie fantazją autorki.

Dla każdej kobiety, która nie wygląda jak Godzilla znalezienie partnera do seksu to stosunkowo łatwa sprawa. Kobiety całe życie uczą się sztuki uwodzenia, bycia najlepszym dostępnym towarem na rynku, którego pożądają inni. Tobie bycie PUA daje szansę przyśpieszyć proces uwodzenia; mieć na niego realny wpływ. Sam stajesz się najbardziej pożądanym towarem.

2) Bycie PUA to nauka szczęśliwego życia. Podczas ostatniego szkolenia indywidualnego rozmawiałem z kursantem o szczęściu, odpowiedzialności za swoje życie, stereotypach i nagle okazało się, że to czego on się uczy przygotowując do pracy w służbach mundurowaych jest praktycznie tym samym sposobem myślenia jaki wpajałem mu podczas pracy nad jego inner game. Tak naprawdę chodzi o styl życia. Kontakty z kobietami to bardzo miarodajny wskaźnik tego jak sobie radzisz w życiu. Rzeczy, których pragną kobiety są dobre. Czy nie zuważyłeś czasem, że wszyscy Twoi, niezadowoleni z życia, kumple jednocześnie są mistrzami wzmacniania mięśni przedramienia.

3) Kobieta jest cały czas w grze. Jak to mówi Zan – Kobieta gra pasywnie, bo do niej podchodzą mężczyźni, a facet gra aktywnie, bo to on podchodzi do kobiet. Jeśli jesteś w związku i wycofujesz się z kontaktów z kobietami to sub komunikujesz kobiecie, że jesteś mnie wartościowy, bo inne kobiety się Tobą NIE interesują. Dostajesz zwiększone ciśnienie na tą jedną kobietę, co owocuje spadkiem seksualnego zainteresowania Tobą. Do kobiety cały czas ktoś podchodzi, a do Ciebie?

4) Masz prawo wyboru. Nawiązując kontakty zawsze masz możliwość wyboru kobiety, która będzie lepiej spełniać Twoje wymagania.

5) Od Ciebie zależy przyszłość Twoich dzieci, bo Ty wybierasz ich matkę. Możesz wybrać dla swoich dzieci najlepszą z możliwych opcji. Jeśli po pewnym czasie okaże się, że kobiet nie spełnia Twoich standardów to masz szansę znaleźć swoim przyszłym dzieciom lepszą matkę. Bez tego jesteś zdany na przypadek.

6) Dbasz o higienę psychiczną. Wiedzieć na czym polega mechanizm zazdrości, poczucie bycia needy, jak z tym sobie radzić, bardzo się przydaję, gdy Twoja LTRka testuje Cię, spotyka się z kolegami (To tylko kolega – chyba każdy znasz słyszał coś podobnego), wyjeżdża na delegacje, zapuszcza Ci teksty mające wywołać w Tobie zazdrość („Kochanie, właśnie spotkałam się z kolegą poznanym na necie, on jest taki fajny i sympatyczny…”.) itp.

7) Potrafisz lepiej, niż przeciętny mężczyzna uszczęśliwić kobietę. Będąc męskim marzeniem kobiety ona będzie z Tobą szczęśliwa. Jako najlepsza wersja siebie, będziesz miał świetne samopoczucie i napaloną kobietę u boku.

8 ) Łatwiej wyjdziesz z impasu. Dzięki zastosowaniu wiedzy w praktyce będziesz mógł wychodzić z sytuacji konfliktowych, przeramowywać je z pożytkiem dla Was obojga.

9) Musisz być cały czas w formie. Chcesz być fair i nie spotykać się z innymi ludźmi, w tym z kobietami? W porządku. Jedyne co poczujesz to ciśnienie, gdy Twoja kobieta testując Cię będzie coraz bardziej skuteczna. Musisz cały czas mieć kontakt z kobietami, rozwijać się, dbać o siebie. Jeśli zapomnisz o tym to z alpha zamienisz się w gościa, który reaguje na shit ze strony kobiety.
Dynamika związku zmienia się cały czas. To decydujesz czy kobieta będzie Cię dobrze traktować.

Do tych, których kobiety cały czas testują i nie dają spokojnie podrapać się po zadzie. Czy zdarzało Ci się tłumaczyć złe traktowanie Ciebie przez kobietę jej humorami, naturą i innymi wymówkami? Jeśli tak to wiedz, że w stosunku do osób, które wyciągną konsekwencję z jej zachowania, jej zachowanie będzie inne. Tak samo Ty inaczej się zachowasz w stosunku do pracodawcy, dziecka, Tanka Abbota (jeden z najlepszych zawodników walk UFC).

Zadaj sobie pytanie – Co zrobię jeśli kobieta ode mnie odejdzie? Odpowiedź jaką uzyskasz wskaże Ci nad czym musisz popracować lub utwierdzi Cię, że jesteś na dobrej drodze.

10) W związku gra się nie kończy tylko rozkręca. Śmieszą mnie opinie tych, którzy mówią, że LTR = NO GAME. W związku dopiero wychodzi czy jesteś dobry w te klocki. Techniki się kończą. Kobieta w związku znaja lepiej Twoją mowę ciała, niż Ty sam. Szybko wykryje każdą niespójność.

Chcesz się przespać z kobietą?
Chcesz zdobyć kobietę, która ma Cię tylko za kolegę?
Pobierz teraz DARMOWY poradnik.

link >> „Uwodzenie dotykiem”

Uda Ci się!

16 myśli nt. „10 powodów, dla których warto znajomość uwodzenia przydaje się w związku.

 1. Przesadziles z tym paranoiczynym klimatem „w ltrze mylisz sie tylko raz „. Kobiety tez maja wiele wad, ktorych sa swiadome, dlatego maja kompleksy i dlatego ty tez masz prawo miec slabosci, kazdy jakies ma. Chyba, ze kierowales tego posta do frajerow, ktorzy poprzez pua bezustannie udaja kogos kim nie sa.

 2. Odbieram to jakoś jak bełkot. Niby dużo i na temat, ale tak nie jest! Owszem, temat jest i bardzo mnie interesuje, z tym, że Ty nie wnosisz nic nowego. Tak to odbieram.

 3. To Twoja opinia
  jeśli jest coś w czym mógłbym Ci jeszcze pomóc to pisz na mój e-mail
  ps. może po prostu już wcześniej wiedziałeś to co zamieściłem w tym poście, z czego bardzo się cieszę

 4. Tekst cholernie tendencyjny, niby jest w nim dużo prawdy, ale sugerujesz mniej więcej coś takiego jak w przypadku rozmowy z nowo-poznaną kobietą „jeśli nie będzie ona cały czas na wysokim poziomie energetycznym, ona uzna cie za AFC i odrazu rzuci LJBF A co chyba wiesz jest błędem.

  A teraz uwagi „Kobieta jest cały czas w grze”

  HB w szczęśliwym związku ma naturalny BS, przyjrzyj się nie którym kobietom, ich Body Language jest sam w sobie zniechęcający, do takiej kobiety podchodzi zdecydowanie mniej facetów, Prawdziwi PUA to % by łatwo sobie z tym poradzić

  „Kobiety testują CAŁY CZAS” NIE PRAWDA, ciągłe shit testy pojawiają się ale dopiero wtedy gdy coś się zmieniło w Twoim zachowaniu, wykazujesz np postawę needy, pokazujesz że, nie masz własnego życia, zrobisz dla niej wszystko, wystarczy normalne podejście do związku i „równowaga sił” Kobieta nie musi sprawdzać co chwile czy jest z frajerem czy normalnym mężczyzną

  „Dbasz o higienę psychiczną.”

  Zgadzam się że postawa needy, zabija związek, tak samo postawa typowego AFC, który zrobi wszytko dla swojej kobiety, a ta go coraz mniej szanuje,
  Ale do cholery nie ma konieczności umawiania się ciągle z innymi kobietami, przerabiałem coś takiego, a że nie umiem rozmawiać jak z przyjaciółką, tylko lubię uwodzenie to efekt miałem taki że miałem zakochaną przyjaciółkę która sama inicjowała kino, i sam KC wydawał się wiele razy formalnością i cholernie zazdrosną swoją kobietę, na dłuższa metę to nie jest korzystne

  „Masz prawo wyboru.”

  Skoro jestem w związku to już go chyba dokonałem, co nie ?

  Jeśli nie będę zadowolony, to owszem, można ,na pewno nie warto mieć cipy na oczach
  ale bez przesady bym ciągle szukał i czekał aż trafi się coś lepszego.

  „Musisz być cały czas w formie.”

  Kolejna bzdura, nawiązuje też do tego co napisałem na początku,
  Ale o co mi chodzi mając cały czas kobietę której zachowanie jest podyktowane
  chemią, nie masz możliwości poznać jej tej drugiej natury, podyktowanej jej charakterem itd. Ona wtedy też nie ukrywa swoich wad tego co wcześniej się bała się pokazać. Czasami wychodzą naprawdę niezłe kwiatki, warto to wiedzieć tym bardziej jak nie traktujesz swoich relacji z nią jako przelotnej znajomośći

  Piszesz też że, „Dynamika związku zmienia się cały czas” owszem poczytaj jeszcze raz
  o tym co napisałem wcześniej, kobietom co jakiś czas włączają się te różne fochy „shit testy” (wystarczy na nie reagować odpowiednio albo nie reagować ;p) ale jak jeśli masz na myśli to że kobieta z dnia na dzień, przestanie Cie szanować, i dziś jesteś Alpha Male a jutro cipka to nie tak nie ma ;)

  Poza tym zapomniałeś to owszem dynamika związku się zmienia, ale inaczej niż ty to podałeś bo po pewnym czasie przychodzi coś takiego jak stabilizacja, głębsze uczucie(i nie wiąże się to z zabiciem namiętności), to wtedy jest dobry moment żeby powiedzieć sobie „kocham Cie” i nie ma to nic wspólnego z postawą needy, a wręcz przeciwnie umacnia relację czy jak to sobie nazwiemy jest to ta najgłębsza faza comfort a nie tylko taka jako etap przed FC

  „W związku gra się nie kończy tylko rozkręca”

  „Kobieta w związku dokładnie skanuje Twoją mowę ciała I znają lepiej, niż Ty sam. Wystarczy mikro ruch brwi złą stronę i jesteś spalony (brak spójności). Twój mózg wysyła maila do kupy, że spotkanie jest w spodniach.”

  Natomiast to to mnie najbardziej rozwaliło, sugerujesz że należy być cyborgiem i nie dać się tej wrednej babie bo jej skaner wykryje że nie mam jaj i mnie

  Sugerujesz że należy się ciągle kontrolować nie pokazywać słabości i co Ci po PUA i tym wszystkim jak zejdziesz na zawał przed 30 :P

  Na prawdę nie ma nic złego w tym, że pokażesz słabość, nawet rozpłaczesz się przed swoją kobietą! Twoja rama jest już i tak silna a pokazujesz typowo ludzkie cechy, jesteś zdolny do uczuć, to bardzo ważne w LTR

  • hej uporałeś się z tym problemem?
   nie umiem rozmawiać jak z przyjaciółką, tylko lubię uwodzenie to efekt miałem taki że miałem zakochaną przyjaciółkę która sama inicjowała kino, i sam KC wydawał się wiele razy formalnością i cholernie zazdrosną swoją kobietę, na dłuższa metę to nie jest korzystne

   Nauczyłeś się rozmawiać jak z przyjaciółką? Bo ja mam ten sam problem z lokatorką. I to nie jest dla mnie korzystne wcale, nie chcę z nią żadnego kontaktu seksualnego. Ale w związku z tym, że podświadomie wcześniej wzbudziłem zainteresowanie jak mam to teraz odwikłać?

 5. Cieszę się, że przeczytałeś cały tekst i podałeś konkretne wersy, co do których masz uwagi, dlatego udzielę Ci równie szczegółówej odpowiedzi.
  [Tekst cholernie tendencyjny, niby jest w nim dużo prawdy, ale sugerujesz mniej więcej coś takiego jak w przypadku rozmowy z nowo-poznaną kobietą “jeśli nie będzie ona cały czas na wysokim poziomie energetycznym, ona uzna cie za AFC i odrazu rzuci LJBF A co chyba wiesz jest błędem. ]

  LJBF dostaje się nie za poziom energii, ale za udawanie, że nie jest się mężczyzną, który ma swoje potrzeby.

  [A teraz uwagi “Kobieta jest cały czas w grze”
  HB w szczęśliwym związku ma naturalny BS, przyjrzyj się niektórym kobietom, ich Body Language jest sam w sobie zniechęcający, do takiej kobiety podchodzi zdecydowanie mniej facetów, Prawdziwi PUA to % by łatwo sobie z tym poradzić]

  Jesteś pewien, że wszystkie kobiety, które mają Bitch Shield (reakcja z góry negatywna wobec uwodzącego kobietę mężczyzny – wyjaśnienie dla osób nowych w temacie uwodzenia kobiet) są w szczęśliwych związkach. Czy rzeczywiście pytałeś o to każdą kobietę z BS?
  Od Twojego zachowania i postawy zależy czy kobieta będzie szczęśliwa w związków. Piszesz o nikłym procencie PUA, którzy sobie potrafią z tym poradzić. Czy na pewno jesteś pewien, że Twoja super zakochana kobieta (obecna lub przyszła) nie da „ponieść się emocjom”?

  [“Kobiety testują CAŁY CZAS” NIE PRAWDA, ciągłe shit testy pojawiają się ale dopiero wtedy gdy coś się zmieniło w Twoim zachowaniu, wykazujesz np postawę needy, pokazujesz że, nie masz własnego życia, zrobisz dla niej wszystko, wystarczy normalne podejście do związku i “równowaga sił” Kobieta nie musi sprawdzać co chwile czy jest z frajerem czy normalnym mężczyzną]

  Kobiety testują też po to, aby sprawdzić, czy jesteś konsekwentny w swoim zachowaniu. Jak dzieci, które dzień w dzień sprawdzają czy da się obejrzeć film dla dorosłych.

  [“Dbasz o higienę psychiczną.”
  Zgadzam się że postawa needy, zabija związek, tak samo postawa typowego AFC, który zrobi wszytko dla swojej kobiety, a ta go coraz mniej szanuje,
  Ale do cholery nie ma konieczności umawiania się ciągle z innymi kobietami, przerabiałem coś takiego, a że nie umiem rozmawiać jak z przyjaciółką, tylko lubię uwodzenie to efekt miałem taki że miałem zakochaną przyjaciółkę która sama inicjowała kino, i sam KC wydawał się wiele razy formalnością i cholernie zazdrosną swoją kobietę, na dłuższa metę to nie jest korzystne]

  Czy ja napisałem, aby rozkochiwać w sobie koleżanki. Chodzi o to, aby być istotą socjalną, która dalej kontaktuje się z ludźmi, także z kobietami.

  [“Masz prawo wyboru.”
  Skoro jestem w związku to już go chyba dokonałem, co nie ?]

  Gratuluję.]
  Wiedz, że są meżczyźni ,dla których podstawowym warunkiem jaki spełnia kobieta do LTR to jest jej płeć i cieszą się gdy w końcu jakąś złapią, po czym stają w miejscu, ona ich rzucza, potem znów panicznie szukaja LTR, cieszą się ….koło się zamyka.

  [Jeśli nie będę zadowolony, to owszem, można ,na pewno nie warto mieć cipy na oczach ale bez przesady bym ciągle szukał i czekał aż trafi się coś lepszego.]

  Czy ja napisałem, że masz uganianiać się za czymś lepszym? Jestem jak najbardziej za tym, aby każdy jeśli trafi na kobietę, która spełni jego wymagania pod względem wyglądu, charakteru i tego jak ma go traktować, był z nią w szczęśliwym związku, jeśli oboje tego chcą.

  [“Musisz być cały czas w formie.”
  Kolejna bzdura, nawiązuje też do tego co napisałem na początku,
  Ale o co mi chodzi mając cały czas kobietę której zachowanie jest podyktowane chemią, nie masz możliwości poznać jej tej drugiej natury, podyktowanej jej charakterem itd. Ona wtedy też nie ukrywa swoich wad tego co wcześniej się bała się pokazać. Czasami wychodzą naprawdę niezłe kwiatki, warto to wiedzieć tym bardziej jak nie traktujesz swoich relacji z nią jako przelotnej znajomośći]

  Dlatego musisz być cały czas w formie, bo jak wyjdą te niezłe kwiatki to lepiej, żebyś sobie dawał z tym radę, zamiast rozczulać się nad sobą, jaki to dobry byleś, a ona…

  [Piszesz też że, “Dynamika związku zmienia się cały czas” owszem poczytaj jeszcze raz o tym co napisałem wcześniej, kobietom co jakiś czas włączają się te różne fochy “shit testy” (wystarczy na nie reagować odpowiednio albo nie reagować ;p) ale jak jeśli masz na myśli to że kobieta z dnia na dzień, przestanie Cie szanować, i dziś jesteś Alpha Male a jutro cipka to nie tak nie ma ]

  Masz rację mam co innego na myśli :)

  [Poza tym zapomniałeś to owszem dynamika związku się zmienia, ale inaczej niż ty to podałeś bo po pewnym czasie przychodzi coś takiego jak stabilizacja, głębsze uczucie(i nie wiąże się to z zabiciem namiętności), to wtedy jest dobry moment żeby powiedzieć sobie “kocham Cie” i nie ma to nic wspólnego z postawą needy, a wręcz przeciwnie umacnia relację czy jak to sobie nazwiemy jest to ta najgłębsza faza comfort a nie tylko taka jako etap przed FC]

  Napisałem tylko, że zmienia się cały czas. Żadnych opisów faz związku.

  [“W związku gra się nie kończy tylko rozkręca”
  “Kobieta w związku dokładnie skanuje Twoją mowę ciała I znają lepiej, niż Ty sam. Wystarczy mikro ruch brwi złą stronę i jesteś spalony (brak spójności). Twój mózg wysyła maila do kupy, że spotkanie jest w spodniach.”
  Natomiast to to mnie najbardziej rozwaliło, sugerujesz że należy być cyborgiem i nie dać się tej wrednej babie bo jej skaner wykryje że nie mam jaj i mnie.]

  Chcę, aby ludzie mieli świadomość tego, że wewnętrzna spójność to podstawa w kontakcie z kobietą, na każdym etapie znajomości. To jest szczere i uczciwe względem kobiety, bo dajesz jej siebie takiego jakim jesteś, albo to bierze, albo nie.
  Kobiety są lepsze w czytaniu mowy ciała od mężczyzn.

  [Na prawdę nie ma nic złego w tym, że pokażesz słabość, nawet rozpłaczesz się przed swoją kobietą! Twoja rama jest już i tak silna a pokazujesz typowo ludzkie cechy, jesteś zdolny do uczuć, to bardzo ważne w LTR]

  Z płaczem to zależy od sytuacji.

  Uważam, że udany związek to świetna sprawa. Zakochać się ze wzajemnością – jeszcze lepsza. Ale z głową na karku – po to właśnie napisałem ten tekst. Aby ludzie którzy wejdą lub już są LTR dalej dbali o swój rozwój i dzięki temu stanowili mocne oparcie dla kobiety. Czy chcesz tego czy nie, kobieta nadal chce, abyś był mężczyzną i wyegzekwuje to z pełną stanowczością.

 6. całe to PUA to jeden wielki żal… albo jestes fajny albo nie jestes, co z tego ze nauczysz sie paru tekstów i zachowan jak w srodku i tak jestes pustym burakiem. predzej czy pozniej to i tak wyjdzie.
  a inna sprawa to to ze manipulowanie ludzmi to potezne narzedzie, ktore dane nieodpowiedniej osobie moze przyniesc wiele szkody…

 7. Rychu, kto ma pewność siebie, ten nie potrzebuje PUA (chyba że chce być jeszcze lepszym). To PUA buduje pewność siebie.

  Feniksie, jak sobie radzić z zazdrością?

 8. Panowie, chyba za bardzo sie spinacie. Widze, że siedzicie juz troche w tym temacie (albo jestescie dobrymi teoretykami;) a mi sie wydaje, ze Feniks ten wpis dedykowal raczej zielonym w temacie. nie kazdy musi tak ogarniac jak Wy. Bysy – „całe to PUA to jeden wielki żal… albo jestes fajny albo nie jestes, co z tego ze nauczysz sie paru tekstów i zachowan jak w srodku i tak jestes pustym burakiem. predzej czy pozniej to i tak wyjdzie” – a co jestes pustym burakiem? – no z takim podejsciem to PUA nie zostaniesz;). Wydaje mi sie, ze istotą PUA jest to zeby nie byc pustym burakiem, a jezeli takim jestes, to znaczy, ze nie zrozumiales przekazu i dobrze, jeden konkurent mniej do lasek;). Za chwile zreszta sam sobie przeczysz – „a inna sprawa to to ze manipulowanie ludzmi to potezne narzedzie, ktore dane nieodpowiedniej osobie moze przyniesc wiele szkody…” – no ta albo PUA to zal albo potezne narzedzie – zdecyduj sie. Mi osobiscie Feniks sporo pomogl, moze nie odkryl Ameryki w wielu przypadkach( choć w kilku tak), ale pomogl wiedze usystematyzowac i dal kopa, zeby sprobowac – naprawde.

 9. Troche taki OFFTOP, ale ciezko znależc posty na tematy randek.
  Mam pytanie o pierwsze randki(od zawsze bardzo mnie stresuja i slabo mi wychodza tylko z 1 bylem zadowolony) .
  Umnie teraz wyglada to tak. Siedzimy sobie w kawiarni, gadamy, troche poeskaluje kino, szukam okazji do pocalunku, oraz staram sie wyizolowac do mnie, idzie zima i niezamierzam wyciagac jej na zadne spacery( po ostatniej takiej wycieczce z jakąś dziewczyna tydzien choroby w domu). Masz moze jakies sprawdzone pomysly na eskalacje na randce bo tutaj totalnie leze

  Teraz jeszcze jedna sprawa. Pare razy zdarzyla mi sie sytuacja ze dziewczyna przychodzila na 1 spotkanie rozdrazniona lub lekko wkurwiona. Poki co niechce jej odrzucac tylko najbardziej to pociagnac. Wczesniej nieudalo mi sie zmienic jej stanu emocjonalnego, moze miales takie sytuacje, bo ja totalnie nie wiem co robic jak ona jest podminowana na pierwszym spotkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>