Podryw czy chodzenie na podryw

Decyzja zależy od Ciebie

Idą dwie dziewczyny. Dość młodzieżowo-modnie ubrane, roześmiane, szepczą między sobą, spoglądając na facetów mijających je. Kręcą się dość bezcelowo, szukając okazji. Przypuszczalnie chcą poderwać faceta.

Po drugiej stronie idzie dość wolno, pewnym krokiem, stylowo ubrana kobieta. Mijając Cię, patrzy Ci powoli w oczy hipnotycznym spojrzeniem i zalotnie się uśmiecha. W głowie przelatują Ci wszystkie materiały o tym jak uwodzić kobiety. Moment decyzji. Widzisz, że zmierza w konkretnym kierunku.. Chciałbyś, by zatrzymała się i zaczęła z Tobą rozmowę?

Czy może wolisz przez 10 minut trzymać ‘kontakt wzrokowy’ i zacząć rozmawiać z dwoma dziewczynami, wspomnianymi na początku?

Pomyśl, gdyby odwrócić rolę, którego Ciebie bardziej chciałaby poznać atrakcyjna kobieta.
Tego w pierwszym przypadku,
czy zmierzającego do celu, pewnego swoich pragnień,  otwartego na ludzi faceta?

Chcesz poznać atrakcyjną dla Ciebie kobietę – świetnie.
Poznawaj je, gdy masz ochotę przy każdej okazji!

Niejednokrotnie pojawiały się teksty o tym, iż niektórzy PUA (Pick-Up Artist – artysta podrywu, uwodziciel), poznają kobiety wtedy, gdy idą się dobrze bawić. Natomiast idąc na typowy wypas, czasem tych sukcesów bywało mniej.
Zaczynając, wiąże się to z tym, iż idąc na wypas jesteś tym pochłonięty. Może bardziej dokuczać Ci dialog wewnętrzny, wymówki, itp. Pamiętaj, że możesz się od tego uwolnić. Opisane jest to w artykule „Pokonaj lęk przed podejściem”.

Co brzmi lepiej, podrywanie dziewczyn czy uwodzenie kobiet?

Dla mnie zdecydowanie uwodzenie kobiet.
A by do tego doszło, musisz dać im okazję do poznania siebie.

Jeśli chcesz zacząć przygodę z uwodzeniem, wyrzuć do kosza teksty na podryw, sto tysięcy technik
i magiczną fioletową czapkę z pomponem. Po prostu witaj się z mijanymi dziewczynami. Rozmawiaj z nimi, jakby to były Twoje dobre koleżanki. Nawet jeśli to będzie wymiana dwóch zdań, zobaczysz, że poczujesz się po tym dużo bardziej swobodnie.
Z czasem sam uznasz, że teksty na podryw mogą być po prostu dodatkiem, ale i bez nich sobie spokojnie poradzisz. Wtedy poznawane techniki mogą uatrakcyjnić Twój styl uwodzenia kobiet.
Lecz zawsze pamiętaj, że najważniejsze jest, byś był sobą, miał swój własny styl.

A to, że uwodzisz kobiety, to naturalna konsekwencja tego, iż stajesz się pożądanym przez nie mężczyzną, samcem alfa.

Pomyśl, co by było, gdyby nie było kobiet…

Jedna myśl nt. „Podryw czy chodzenie na podryw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>