Spowiedź uwodziciela – VIDEO

Posłuchaj kilka wypowiedzi osoby, która 1,5 roku temu była na moim szkoleniu. Posłuchaj jakie efekty osiąga z kobietami, jakie fantazje zrealizował, z czym musi „walczyć”.

Posłuchasz m.in. o tym:

- co należy zrobić po rozstaniu
- jak to jest mieć harem
- jak dobre kontakty z kobietami zmieniają relacje z innymi ludźmi
- jakie fantazje można spełnić z kobietą
- z jaką prędkością należy prowadzić samochód, gdy kobieta zaspokaja Cię oralnie
- kim był przed szkoleniem i kim się stał po szkoleniu
- czy inteligencja pomaga w uwodzeniu
- wiara w siebie
- dlaczego ludzie są sceptyczni odnośnie szkoleń uwodzenia i jak rzeczywistość usuwa ich obawy
- jak sobie radzić z porażkami
- jak wyglądało jego szkolenie
- czy trzeba być najlepszym kursantem na szkoleniu, aby mieć efekty w przyszłości
- antykoncepcja
- jak łatwe jest sypianie z kobietami po szkoleniu

13 myśli nt. „Spowiedź uwodziciela – VIDEO

  1. Widać że to gość które przeszedł pewne rzeczy, zmierzył się ze sobą. Czyli zrobił to, czego wielu nie robi, dlatego nie liczy się liczba szkoleń, a szukanie wewnątrz, i przechodzenie własnych ograniczeń. A zeby je przejść, trzeba je dostrzec, i przyznać się przed sobą do nich :)

  2. wszystko spoko, słucha się fajnie. czy wiele wnosi czy nie, to kwestia inna, bo większość rzeczy jest klepana w kółko w światku PUA. w każdym razie warto posłuchać czegoś autentycznego i opowiedzianego w taki sposób.

    I tu się właśnie pojawia zgrzyt, bo nagranie jakością nie powala. Nie mówię o wizji, bo rozumiem ukrytą twarz, a efektów specjalnych nie potrzebuję, ale nad fonią warto by popracować. Czasem tak ciężko zrozumieć co mówicie, że przydały by się napisy ;)

  3. dźwięk jest bardzo dobry każde słowo słychać (na słuchawkach), treść też jest ciekawa bo jest to coś innego niż zwykle – z innej perspektywy niż trener

  4. Czyli w praktyce to wygląda, że uwodziciel ma takie związki z kobietami tylko na seks? Czyli np. spotykają się od czasu do czasu w wiadomym celu… Ile takie związki trwają?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>